» »

Samostojna poklicna dejavnost

Samostojna poklicna dejavnost

elomat ::

Pozdravljeni,
ker se v današnjem času službe velikokrat ne dobi, pogosto pa pri zaposlovanju igrajo pomembno vlogo veze ipd. se mi ne zdi slabo, če imaš možnost, da imaš svojo lastno poklicno dejavnost s katero se ukvarjaš, npr. nudenje storitev takšnih ali drugačnih.

Zanimalo bi me vaše mnenje, če poznate kakšne primere ljudi, ki s svojimi veščinami, znanji ali pridobljenimi nacionalnimi poklicnimi kvalifikacijami (NPK), opravljenimi tečaji z licenco ipd. opravljajo svojo samostojno lastno poklicno dejavnost ?

Vem, da se da živeti npr z :
-nudenjem šolskih inštrukcij (angleščina, nemščina, španščina...matematika ipd. )
-športno, klasično maserstvo in zdravilske dejavnosti
...

Hvala za mnenja že v naprej

black ice ::

Živeti se da z marsičem. Kakšno vprašanje je to: "Zanimalo bi me vaše mnenje, če poznate kakšne primere ljudi, ki s svojimi veščinami, znanji ali pridobljenimi nacionalnimi poklicnimi kvalifikacijami (NPK), opravljenimi tečaji z licenco ipd. opravljajo svojo samostojno lastno poklicno dejavnost ?"

Mislim... Sprehodi se po bizi.si, tam imaš ogromno podatkov.

elomat ::

Zanimajo me izkušnje nekoga, ki se ukvarja s kakšno od teh dejavnosti, ki sem jih napisal pod alineje in kako mu gre.

Invictus ::

Dokler ne poveš kaj sploh znaš ali kaj te zanima, nima smisla odpirati neke debate.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Vikking ::

Ne pozabi da za določene panoge potrebuješ obrtno dovoljenje, kar pomeni potrebuješ določeno izobrazbo da sploh lahko počneš. Predvsem mislim na omenjeno maserstvo in zdravilske dejavnosti. Je velika razlika napram inštrukcijam angleščine, matematike.

Prej se pozanimaj pri OZS. Sploh ker ti uradni list, kam se razvrščajo po šifrah in/ali potrebuješ obrtno dovoljenje popolnoma nič ne pomaga, ker OZS tolmači določene dejavnosti po svoje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pridobitev izpita za tovornjak

Oddelek: Na cesti
168473 (4010) Raptor F16
»

Odprtje firme brez ustrezne izobrazbe?

Oddelek: Loža
1510987 (10349) Invictus
»

Kako dokazat znanje iz IT-ja?

Oddelek: Loža
143518 (2414) NeMeTko
»

Ustanovitev s.p-ja+vodenje posl.knjig

Oddelek: Programiranje
338409 (7656) chrush
»

Koder in skrbnik informacijskih sistemov

Oddelek: Šola
132349 (1989) ZaphodBB

Več podobnih tem