» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

Temo vidijo: vsi
««
37 / 91
»»

scipascapa ::

za 300€ imaš boljše opcije.

galu ::

Sam nisem našel nič boljšega pod 500€. Drugi pa imate/imajo verjetno res drugačna pričakovanja od telefona.
Tako to gre.

krho ::

@scipascapa na dan z njimi. Nokia 7+ bi mogoče prišla blizu.. sam je ni za dobit za takšen denar.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Egidij88 ::

Tomson ::

Gre! ;) Oneplus 6 6/64GB s kodo: IT$MPOP64 za 418€ (+ Priority Line EU za 0€) ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Minion1994 ::

Zdravo

z mojo boljšo polovico bova oba vzela nov telefon na vezavo (Telemach - paket ŠE VEČ).
Ker dosti hodiva naokoli (vikend izleti, parkrat na leto potovanje), bi potrebovala telefon z dobro kamero in baterijo, ter seveda tekoče delovanje.

Jaz sem pripravljen dati 20€/mesec za telefon in izbiram med naslednjimi telefoni:

Samsung Galaxy A8 2018 15€/mesec
Samsung Galaxy S7 19€/mesec
Huawei P20 18€/mesec

Moja pa si je zadala malo manjši budget in sicer nekje 10€/mesec in gledava naslednje telefone:

Huawei P20 lite 10€/mesec
Samsung Galaxy A5 2017 9€/mesec
Sony Xperia XA 2 10€/mesec

Če priporočate kakšen drug telefon, kar z besedo nad.

Hvala

sm4rt4ss ::

P20 in XA2.

seba-beba ::

seba-beba je izjavil:

Zdravo!

Trenutno imam Motorolo Moto X ... https://www.gsmarena.com/motorola_moto_... ...Telefon deluje brezhibno in tekoče od prvega dne, zmanjkuje le prostora v njem.

Zanima me, ali bi bila Nokia 3.1 dostojni naslednik...mislim predvsem v zmogljivosti, tekočem delovanju ipd.? ... https://www.gsmarena.com/nokia_3_1-9215... ...
Poleg tega me zanima, kaj pomeni "NFC...APAC & EMEA only"? NFC namreč potrebujem za prenos podatkov iz kolesarskega računalnika v telefon...

Hvala


Nobene pomoči oz. komentarja?

Lim00n ::

seba-beba je izjavil:

seba-beba je izjavil:

Zdravo!

Trenutno imam Motorolo Moto X ... https://www.gsmarena.com/motorola_moto_... ...Telefon deluje brezhibno in tekoče od prvega dne, zmanjkuje le prostora v njem.

Zanima me, ali bi bila Nokia 3.1 dostojni naslednik...mislim predvsem v zmogljivosti, tekočem delovanju ipd.? ... https://www.gsmarena.com/nokia_3_1-9215... ...
Poleg tega me zanima, kaj pomeni "NFC...APAC & EMEA only"? NFC namreč potrebujem za prenos podatkov iz kolesarskega računalnika v telefon...

Hvala


Nobene pomoči oz. komentarja?


Kar se tiče telefona nimam pojma, "NFC...APAC & EMEA only" pomeni pa pomeni da ima telefon NFC samo v APAC (Asia+Pacific)in EMEA regijah (Europe+Middle East+Africa).

DrSponge ::

Kateri telefon vzeti do 200€ (lahko je rabljen, lahko je nov iz tujine...)?
Mora imeti dobro kamero in baterijo.

Hvala

klinker ::

Poglej za Pixel 1. gen. Baterija je sicer povprecna, kamera pa super, ampak oboje v tem cenovnem rangu ne bos dobil.
Dobro baterijo pa ima Xiaomi Redmi serija, je pa tu kamera povprecna, ampak kosta pod 200€ nov.

Kagemusha ::

Prodajal bom xiaomi redmi 5 plus 4/64, ko prispe iz kitajske, ker sem se vezal na simobil za mi mix 2s. Za isto ceno kot sem ga kupil tako da kdor isce dobro baterijo na telefonu, 4000 miliampersko se lahko javi

TehDucky ::

Ima kdo kaj izkušenj z novimi Nokia telefoni?

5, 6.1 in 8 modeli se mi zdijo kar privlačni, sploh cene in karakteristike in pa clean android.

jero_no1 ::

DrSponge je izjavil:

Kateri telefon vzeti do 200€ (lahko je rabljen, lahko je nov iz tujine...)?
Mora imeti dobro kamero in baterijo.

Hvala


Sam sem vzel Moto G5S plus na amazonu za 230€, žena pa Xiaomi mi a1 v mobitrgovini za 195€ in sva oba zadovoljna (glede na ceno seveda).

georgeus ::

Pozdravljeni,
kje se dobi Huawei P20 po najnižji ceni? Ali imate kdo kakšen drugi predlog za telefon s kamero tem rangu?

IcyFox ::

Živjo, kaj priporočate zdaj za dober mid-range telefon tam nekje do 250€ pri Telemachu (Še Več naročnina)? Moj Huawei P9 Lite bo počasi odslužil, tako da bi rad menjal...

SumTingWong ::

P20 Lite bo najboljša izbira za do 10€ mesečno.

IcyFox ::

SumTingWong je izjavil:

P20 Lite bo najboljša izbira za do 10€ mesečno.

Sem gledal ravno tega, ampak imam pri tem Huaweiju eno težavo, pa upam da ni pri vseh tako... namreč nekaterih notificationov preprosto noče pokazati, včasih celo slišim notification sound, zaslon se prižge, ampak notificationa ni niti na lock screenu niti ko odklenem telefon. Kar izgine...

SumTingWong ::

Morda če probaš za začetek tole, če deluje: http://nine-faq.9folders.com/articles/1...

Drugega mobitela za pod 10€ na mesec ti ne bi priporočal.

Nesta ::

Kaj priporocate za dobro baterijo predvsem pa dober fotoaparat?
Gedam OnePlus 6, Samsung S9...
Ali raje pocakam na S10...?

Hvala za predloge

galu ::

georgeus je izjavil:

Pozdravljeni,
kje se dobi Huawei P20 po najnižji ceni? Ali imate kdo kakšen drugi predlog za telefon s kamero tem rangu?


Jaz ga ne bi mel niti za 300€. Pixel je boljši.

Also: Huawei P20, kamera in Telekom/Emonagram
Tako to gre.

klinker ::

IcyFox je izjavil:

Živjo, kaj priporočate zdaj za dober mid-range telefon tam nekje do 250€ pri Telemachu (Še Več naročnina)? Moj Huawei P9 Lite bo počasi odslužil, tako da bi rad menjal...


Osebno bi se stegnu se za te 2 male pive za A8, pa se akcijo imajo 50% popusta na narocnino.
https://telemach.si/oec/single-mobile-d...

Nesta je izjavil:

Kaj priporocate za dobro baterijo predvsem pa dober fotoaparat?
Gedam OnePlus 6, Samsung S9...
Ali raje pocakam na S10...?

Hvala za predloge


P20 Pro, S9+ in Pixel 2

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

kyloren ::

Zivjo,

zelim kupiti nov telefon, poleg standardne uporabe klicev, sms, ga rabim predvsem za navigacijo, poslusanje glasbe, kaksne fotografije, obicajne aplikacije in pa tu pa tam kaksno brskanje po spletu. Rabim dual sim.

Gledal sem sledece telefone:
- Xiaomi Mi A1
- Sony Xperia XA2
- Nokia 6.1

Nekako se najbolje nagibljem k Sony Xperia XA2, saj ima 5,2' zaslon, kar mi je v zacetku bil tudi pogoj da ne vzamem vecjega od 5,2. Sta mi pa Xiaomi in pa Nokia padla v oci kot vseeno zanimiva kandidata. Ali so so sploh velike razlike med temi telefoni (kakovost, baterija itd.), ker ce so vsi tam tam nekje pol vzamem tistega z manjisim zaslonom. Kaj predlagate?

hvala,
LP

Netrunner ::

Si bom sposodil temo čeprav ne iščem ravno telefona ampak me zanima kje bi se dalo dobiti kake ugodne 3d očale za p20 pro, saj vse kar sem gledal so za telefone do 6", p 20 pro imam pa malo prek in nevem če bi pasal noter. Drugo kar me zanima pa je bilokakšen usb-c na hdmi kabel dober da spravim telefon v desktop mode na TV?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

sm4rt4ss ::

kyloren je izjavil:

Zivjo,

zelim kupiti nov telefon, poleg standardne uporabe klicev, sms, ga rabim predvsem za navigacijo, poslusanje glasbe, kaksne fotografije, obicajne aplikacije in pa tu pa tam kaksno brskanje po spletu. Rabim dual sim.

Gledal sem sledece telefone:
- Xiaomi Mi A1
- Sony Xperia XA2
- Nokia 6.1

Nekako se najbolje nagibljem k Sony Xperia XA2, saj ima 5,2' zaslon, kar mi je v zacetku bil tudi pogoj da ne vzamem vecjega od 5,2. Sta mi pa Xiaomi in pa Nokia padla v oci kot vseeno zanimiva kandidata. Ali so so sploh velike razlike med temi telefoni (kakovost, baterija itd.), ker ce so vsi tam tam nekje pol vzamem tistega z manjisim zaslonom. Kaj predlagate?

hvala,
LP


Sam imam Xperio XA2 kaka dva meseca in je zelo dober telefon za svojo ceno. Kamera je v dobrih pogojih zelo dobra, malo seveda tipično po Sony-evo šepa pri low light. Android je tekoč, brez štekanja. Po junijskem patchu se mi je vse skupaj zdelo še bolj fluidno. Baterijo polnim cca 2x na teden, ker telefon uporabljam za klic, sms, social networking. Malo sem rabil, da sem se navadil na velikost, ampak kr lepo sede v roko. Prej sem mel Xperio Z3 Compact in je bil kr velik skok v velikosti.

Sicer pri Nokii in Xiaomiju maš bolj čist stock Android, ampak Sony vmesnik je zelo blizu čistemu Androidu, optimizacija je pa tudi odlična. Jaz bi vzel Xperio.

OhDude1994 ::

Zivjo,

zelim kupiti nov telefon na vezavo (Telemach - paket ŠE VEČ) do 15€/mesec. Potrebujem dobro kamero (kar se pač da dobiti za takšen denar), solidno baterijo in tekoče delovanje. Do sedaj sem imel Galaxy S5 in sem bil zadovoljen, sedaj pa me je zapustil. Poleg standardne uporabe za klice in sms, ga potrebujem predvsem za internet, fotografiranje in stravo/endomondo.

Kaj priporočate za takšen denar?

Hvala
Lp

klinker ::

A8

OhDude1994 ::

klinker je izjavil:

A8


Kako se pa obnesejo kaj P20 Lite, Galaxy A5 2017 in pa Galaxy A6+ napram A8?

Vanadium ::

Pozdravljeni.

Rabil bi nabavit neki čim bolj poceni in preprost za uporabo telefon na katerem se bo uporabljal samo in izključno skype. Zadevo bo uporabljala babica tako da je bistvenega pomena, da je preprost za uporabo. Neki sem študiral, da bi nabavil kaki windows phone in pač na začetnem meniju (tam ko so kocke) razpotegnil skype ikonico čez cel ekran ostalo navlako pa odstranil. Ali imate kake predloge za kaj drugega? Vem da so včasih obstajali dect + skype slušalke samo nevem če to še funkcionira oz je podprto.

Lp andrej

Generton ::

Pozdrav,

Kupujem nov telefon, pomembno mi je samo, da je baterija ok in da telefon dela zelo kvalitetne videe,saj bi ga uporabljal za snemanje posnetkov, ki morajo biti na nivoju.

Hvala za pomoc. Budget je max 500e

klinker ::

Dvigni budget in vzami Note 8 ali pa S9+, ce hoces res dober video in solidno avtonomijo. Opcija je se P20Pro, ki ima se baterijo nadpovprecno.
Za 500EUR pac ne bos dobu vrhunske kamere v telefonu, oz. si za ta denar raje umisli kak konkreten kompakt fotkic s hudo optiko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

georgeus ::

galu je izjavil:

georgeus je izjavil:

Pozdravljeni,
kje se dobi Huawei P20 po najnižji ceni? Ali imate kdo kakšen drugi predlog za telefon s kamero tem rangu?


Jaz ga ne bi mel niti za 300EUR. Pixel je boljši.

Also: Huawei P20, kamera in Telekom/Emonagram


Ah dej nehi. Za pol cene mam P10, ki dela skor enako dobre fotke....
https://www.gsmarena.com/piccmp.php3?id...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: georgeus ()

Generton ::

klinker je izjavil:

Dvigni budget in vzami Note 8 ali pa S9+, ce hoces res dober video in solidno avtonomijo. Opcija je se P20Pro, ki ima se baterijo nadpovprecno.
Za 500EUR pac ne bos dobu vrhunske kamere v telefonu, oz. si za ta denar raje umisli kak konkreten kompakt fotkic s hudo optiko.


Hvala za odgovor, se nagibam k Note 8. Bi znal bit kar dober nakup, sploh kak rahlo rabljen :D

sm4rt4ss ::

Punca rabi nov telefon in se odločava med Huawei P Smart in Xiaomi Redmi Note 5. Do zdaj je imela P8 lite, ampak ji počasi krepava. P Smart je kr soliden in dovolj kompakten telefon, dodaten plus pa je, da že pozna Huwaei UI. Se Xiaomi UI dosti razlikuje ali je dokaj podoben?

SumTingWong ::

@Generton:

@smartass: Oba sta "iPhone" style, tako da ne bo niti z RN5 falila. Pa hitro se navadiš MIUI, res.

Generton ::

SumTingWong je izjavil:

@Generton:

@smartass: Oba sta "iPhone" style, tako da ne bo niti z RN5 falila. Pa hitro se navadiš MIUI, res.



Hvala, mam enega za 320 zdaj v igri, isto star dva meseca in kot nov.

jusv ::

ej, če se nisi vzel, se splača te ponudbe od telemacha prečekirat.. samsung in iphone imajo v akciji.
https://telemach.si/mobilna-telefonija/...
https://telemach.si/mobilna/posebna-akc...
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

OhDude1994 ::

Pozdravljeni,

zgoraj sem spraševal za nov telefon na Telemachu (paket ŠE VEČ), pa se je sedaj ponudila opcija Iphone SE 32GB za 9€/mesec.
Je ta telefon še vreden svojega denarja oz. se ga še splača kupiti v 2018? Naj povem, da še nikoli nisem uporabljal iOS sistema (bi ga pa probal). Kot že zgoraj omenjeno mi je prioriteta solidna/dobra kamera, solidna baterija (nisem heavy user) in tekoče delovanje.

lp

Han ::

Če imaš rajši majhen in lahek telefon, potem je načeloma v redu, ne zna pa iOS slovensko.

Ker si bil zadovoljen z S5, bi na tvojem mestu štartal na A5 (2017).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

boris82 ::

Razmišljam o nakupu Huawei P20, baje naj bi imel A1 kar vredu ceno - https://www.a1.si/telefoni/huawei-p20-c...

ME pa zanima sledeče... Je že mogoče kdo imel kdo možnost preizkusit p20 vs p20 PRO - se pro-ja res toliko bolj splača vzet zaradi kamere, ker druge razlike razen velikosti ekrana ne vidim???

Košutka ::

boris82 je izjavil:

Razmišljam o nakupu Huawei P20, baje naj bi imel A1 kar vredu ceno - https://www.a1.si/telefoni/huawei-p20-c...

ME pa zanima sledeče... Je že mogoče kdo imel kdo možnost preizkusit p20 vs p20 PRO - se pro-ja res toliko bolj splača vzet zaradi kamere, ker druge razlike razen velikosti ekrana ne vidim???


Boljši in večji zaslon (Amoled - črna je res črna) in pa 2GB več ram-a.

neo5468 ::

boris82 je izjavil:

Razmišljam o nakupu Huawei P20, baje naj bi imel A1 kar vredu ceno - https://www.a1.si/telefoni/huawei-p20-c...

ME pa zanima sledeče... Je že mogoče kdo imel kdo možnost preizkusit p20 vs p20 PRO - se pro-ja res toliko bolj splača vzet zaradi kamere, ker druge razlike razen velikosti ekrana ne vidim???

Pozabi na P20 in rajši vzemi Galaxy S8, ki je boljši v praktično vseh pogledih, pa še cenejšo mesečno naročnino boš imel.

Dimnik ::

Ne poslušaj...vzami huawei, samsung ti je isti kot ajfon, da se kurčiš z njim, ko ga daš v kafani na mizo

neo5468 ::

Nisem fan ne enega, ne drugega, ampak zakaj ne pogledaš factov? S8 ima enega najboljših zaslonov na trgu in tudi večjo resolucijo, boljši screen to body ratio, boljšo kamero, lepši design, microsd slot, HEADPHONE JACK, dosti boljši audio dac, zraven dobiš AKG slušalke, ki so dejansko dobre in jih ne rabiš fuknit stran, wireless charging, touchwiz je boljši interface kot karkoli ima huawei, exynoss procesor je dosti bolj varčen (lahko pogledaš da je baterija podobna čeprav ima večjo resolucijo zaslona in manjšo baterijo) pa še ceneješi je.

Niti blizu ni. Za mene absolutni nobrainer kaj bi vzel. Tudi kar je Ale123 povedal ni res in tukaj lahko vidiš da take ljudi kot je on ne rabiš poslušat ker so navadni jožeti in nimajo pojma kaj govorijo. Samsung ni noben status simbol, prav tako ni iPhone, ker ga ima že vsak klošar.

Dimnik ::

Glej, imel s8+ pa prodal po cca 4 ali 5 mesecih, da o bateriji sploh ne govorim, tako, da ja iz izkušenj...
Navaden jože si lahko tudi ti, zakaj bi pa naj tebe poslušal...

Jodocus ::

Pozdravljeni,
ima kdo od vas izkušnje s HTC u11 in pa z LG G6? Ne morem se odločiti med enim in drugim. Je pa cena ugodna tako enega kot drugega. Hvala za odgovor in lp.

Dtrader ::

Pozdravljeni
Imam na izbiro naslednje telefone. Cena ni merilo. Največ uporaba različnih aplikacij, poudarek na zaslonu.
Katerega bi vi vzeli?

-iPhone 6S 32
-Samsung Galaxy J7
-Samsung Galaxy S7 Edge
-LG Q6
-LG G6
-LG X CAM
-Huawei P10

Hvala za odgovore!
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

neo5468 ::

S7 edge ima daleč najboljši zaslon od vseh naštetih, druge stvari ima tudi boljše ampak jih ni potrebno naštevati ker osebno bi ga vzel že samo zaradi zaslona. Zakaj imaš navedene J7, Q6, X CAM in p10, če niso niti približno v istem rangu?

Dtrader ::

Preprosto povedano, zato ker so na razpolago, rangov telefonov ne poznam, zato pa sprašujem.
Potem so ti modeli, ki si jih navedel bolj kot ne šrot?
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

Dimnik ::

Pojdi v poslovalnico in vzami kateri se ti najbolj dopade, huawei p10, lg g6, s7 edge
««
37 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021322 (2291) kanarin
»

Telefon do max. 250 EUR (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5813267 (9940) toro69
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6810148 (7895) matobeli
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31798080 (55959) vonmimek
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6315679 (13903) boris82

Več podobnih tem