» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

Temo vidijo: vsi
««
49 / 91
»»

SG_101 ::

Cantstandya je izjavil:

Jaz bi predlagal še LG G7 ThinQ (420 evrov); https://amzn.to/2yW4EXU
ali Huawie P30 (malo čez 500 evrov, 530 evrov); https://amzn.to/31xOJuX.

Mogoče pa tudi Sony Xperia Z3 (513 evrov); https://amzn.to/2Mbahdf.


Sam se tudi zanimam za huawei p30. Sicer sem gledal nase trgovine in je na a1 610 eur. Tukaj pa sem videl tvoj link iz amazona.de. Ker še nikoli nisem kaj kupil na amazonu me zanima ce mi lahko kdo pove kaksna je koncna cena tega telefona. 492,87 eur brez postnine? Koliko znasa koncna cena? Se ne znajdem ravno na amazonu in nikjer ne vidim postnine za slovenijo. Drugace je tale telefon enak kot ce bi ga kupil v sloveniji?

MrStein ::

Poštnina za Slovenijo: 6 EUR

Vidiš, če greš do konca naročila (preden oddaš dokončno):

Artikel: EUR 493,83
Verpackung & Versand: EUR 5,98
Gesamtbetrag: EUR 499,81
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Cantstandya ::

SG_101 je izjavil:

Sam se tudi zanimam za huawei p30. Sicer sem gledal nase trgovine in je na a1 610 eur. Tukaj pa sem videl tvoj link iz amazona.de. Ker še nikoli nisem kaj kupil na amazonu me zanima ce mi lahko kdo pove kaksna je koncna cena tega telefona. 492,87 eur brez postnine? Koliko znasa koncna cena? Se ne znajdem ravno na amazonu in nikjer ne vidim postnine za slovenijo. Drugace je tale telefon enak kot ce bi ga kupil v sloveniji?


Poštnina je 6 evrov. Telefon je tak kot če ga kupiš v Sloveniji.

kajpavem ::

Prosil bi vas za pomoč pri nakupu novega telefona.

Sem nezahteven uporabnik, pogoji pa so:
- čim boljši fotoaparat
- SD kartica
- priklop za slušalke
- čim bolj spodobna baterija

Budget je 200 EUR oz. res maximalno 230 EUR.

Nekako sem gledal spodnje telefone (velikost načeloma ni pomembna), bi predlagali še kaj drugega?
Huawei Mate Lite
Huawei P20 Lite
Huawei P Smart 2019
Huawei P Smart Z
Samsung Galaxy A40
Xiaomi MI A3

Hvala za pomoč!

IL_DIAVOLO ::

Ne jemat telefonov na obroke pri operaterjih, ker boste preplacali. Pri telemachu vse telefone cenijo na 400 evrov+. V redni prodaji jih dobis 150 evrov ceneje.

NejcSSD ::

Mater zakaj nima MI A3 NFCja, imam MI A2 zame dovolj samo tudi nima NFCja
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

facepalm ::

Zakaj bi si zelel A3, ce ze imas A2? Kamera?

mailer ::

Pa če bi imel A3 vsaj spodoben zaslon pa bi bil ok.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

c3fizl ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne jemat telefonov na obroke pri operaterjih, ker boste preplacali. Pri telemachu vse telefone cenijo na 400 evrov+. V redni prodaji jih dobis 150 evrov ceneje.


To pa ne bo držalo. Poglej samo Note 10, ki v redni prodaji stane 949€, z 2 letno vezavo v paketu še več pa 35,91x24=861,84.

mitkos ::

Pozna kdo TradingShenzen? So OK, je varno kupiti pri njih. Piše da je poslano iz EU skladišča. Kako potem z garancijo, je evropska?

ASUS ZF6

mailer ::

c3fizl je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne jemat telefonov na obroke pri operaterjih, ker boste preplacali. Pri telemachu vse telefone cenijo na 400 evrov+. V redni prodaji jih dobis 150 evrov ceneje.


To pa ne bo držalo. Poglej samo Note 10, ki v redni prodaji stane 949€, z 2 letno vezavo v paketu še več pa 35,91x24=861,84.
Ko ga boš odplačal bo vreden pa mogoče 300€.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

c3fizl ::

In kakšno vezo ma to s trenutno ceno? Tut če ga zdajle skešraš za 949 bo cez 2 leti vreden 300€ :))

SmeskoSnezak ::

Kje v Sloveniji bi nasel telefone v rangu 50-80eur? Recimo takole: in kaj je trenutno best buy /performance v tem rangu?
https://www.kimovil.com/en/compare-smar...
@ Pusti soncu v srce... @

aborko ::

To pa ne bo držalo. Poglej samo Note 10, ki v redni prodaji stane 949€, z 2 letno vezavo v paketu še več pa 35,91x24=861,84.

Hehe, zakaj pa nisi kr paket največ vzel, bi bil Note 10 še ceneje? Fantje gleda se cena paket+telefon, ker je telefon subvencioniran na račun višje naročnine...Recimo na BOBu dobiš 25GB podatkov za 7€, kar je 99% ljudi zadosti in to BREZ vezave, tle pa za paket "še več" devaš ~17€ na mesec.

ViperR ::

Danes se mi je razbil galaxy s8+, kateri telefon priporocate v enakem rangu? Sem gledal s10e, A80, pa me ne prepricajo prevec.

facepalm ::

Enakem rangu? Rang cene, performanca, velikosti..?

Dromar ::

ViperR - Oneplus 7 navadna verzija ali pa Xiaomi Mi 9. Splača se naročiti iz tujine. Drugače je pa S10e za svojo ceno po moje zelo zelo dober nakup, sploh glede na to, da ga dobiš iz Avstrije za 550eurov.

ViperR ::

facepalm je izjavil:

Enakem rangu? Rang cene, performanca, velikosti..?


Najbolj pomemben mi je performance, dosti klikam, sem na internetu, igrice itd. Velikost mogoče celo manjši, da ga lažje držim z eno roko. Cena pa seveda, da ni preveč zasoljena - S10e mi je bil za 17,5e na mesec res mamljiv - kaj več ne bi dal. Ampak me zelo moti, da po 2 letih imajo vsi novejši dobre kamere, ekran pa slabso resolucijo.

lisaac ::

Kateri telefon mi priporočate do 300eur?
Rad bi da ima solidno kamero (za današnje razmere), vzdržljivo baterijo in da je zmogljiv za nemoteno uporabo interneta, aplikacije... trenutno imam HuaweiP10.

Malo sem se zagledal v Huawei P Smart Z ..pa nevem če bi lahko kaj boljšega dobil od tega za podobno ceno

Hvala za predloge

Lp

Dromar ::

Lisaac, na Gearbestu imaš Xiaomi Mi 9 za 309 eurov. Flagship specifikacije.

SmeskoSnezak ::

Kako dober je Xiaomi Redmi 6A? In , a je cena za 80eur okey zanj?
@ Pusti soncu v srce... @

Dromar ::

Smesko, presežkov od 6a ni za pričakovati, je pa okej za nezahtevne uporabnike, ki s telefonom kličejo, pišejo SMSe in maile ter 2x na teden preberejo novice na internetu.

Bye ::

Dromar je izjavil:

Lisaac, na Gearbestu imaš Xiaomi Mi 9 za 309 eurov. Flagship specifikacije.

Na GB telefon stane enako ali pa več kot v lokalni štacuni, pa še čakati moraš več tednov in si brez garancije. Ne splača se.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

Generton ::

lisaac je izjavil:

Kateri telefon mi priporočate do 300eur?
Rad bi da ima solidno kamero (za današnje razmere), vzdržljivo baterijo in da je zmogljiv za nemoteno uporabo interneta, aplikacije... trenutno imam HuaweiP10.

Malo sem se zagledal v Huawei P Smart Z ..pa nevem če bi lahko kaj boljšega dobil od tega za podobno ceno

Hvala za predloge

Lp


Za priblizno tako ceno dobis Google Pixel 2 Xl al pa Google Pixel 3A

Gregex ::

Bye je izjavil:

Dromar je izjavil:

Lisaac, na Gearbestu imaš Xiaomi Mi 9 za 309 eurov. Flagship specifikacije.

Na GB telefon stane enako ali pa več kot v lokalni štacuni, pa še čakati moraš več tednov in si brez garancije. Ne splača se.

Daj hitro prilepi linke, kje mi9 stane v slo 300e. Takoj kupim.

Bye ::

Nisem rekel, da stane Mi9 300 eur v Sloveniji, temveč da so cene praktično enake. Na GB je Mi9 350 eurov (raje ti prilepi link, kje si dobil ceno 300 eur na GB), na recimo mishop.si je 50 evrov več, s tem da imaš garancijo dve leti. Zanemarljiva razlika, če moraš uveljavljati garancijo, plus telefon dobiš takoj in ne čakaš nekaj tednov v upanju, da ne dobiš neke šrot serije. Znanka je na GB kupila Redmi Note 6 Pro, nima ga niti eno leto, pa se je že pojavila depigmentacija ekrana. Lahko se samo pod nosom obriše za zamenjavo.
Gotovo pa se ga dobi tudi ceneje v kakšni drugi trgovini, na bolhi, njuškalu itd. Na slednjem sem recimo pred nekaj dnevi imel Note9 star 4 mesece za 320 eur, kot nov. Tudi sicer bi priporočal Samsunga, ne Xiaomi, zaradi boljše kvalitete.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

facepalm ::

Mi9 se trenutno dobi za 296€ oz 320€ 128gb na banggood.

Tomson ::

... in za 294€ na Gearbestu in npr. za 375€ na Amazon.de, za 388€ na electronics4you, v Slo pa je kar nad 400€, razlike so lahko kar občutne pri določenih modelih, jasno, vsak pa se na koncu sam odloči, kaj mu je bolj pomembno, nizka cena ali praktičnost/priročnost nakupa ... Sicer pa od poceni telefonov z zelo dobro kamero še Mi9T, Mi9SE, Mi9Lite modeli, okoli 250€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

joggi79 ::

Pocasi moram zamenjati telefon, pa po pravici povedano ne najdem nic pametnega. Potreboval bi zamenjavo za moj obstojeci Samsung A5 (2017). Pogoj je IP68 ter cim manjsi telefon (ze ta A5 je zares na hudo zgornji meji velikosti), definitivno pa razni Cat in podobni buldozerji odpadejo. Kar se mene tice je danes po zmogljivostih za normalno uporabo dovolj bolj kot ne vsak telefon, tako da nimam potrebe po telefonih za jurja+. No pa se en pogoj je.... ker bo to sluzben telefon, mora biti dobavljiv v Sloveniji. Kaksen predlog? :)

SumTingWong ::

Samsung s10e (142mm, nižji kot A5 in več ekrana).

Zgodovina sprememb…

joggi79 ::

Vrhunsko. Hvala SumTingWong :)

Bye ::

Tomson je izjavil:

... in za 294EUR na Gearbestu in npr. za 375EUR na Amazon.de, za 388EUR na electronics4you, v Slo pa je kar nad 400EUR, razlike so lahko kar občutne pri določenih modelih, jasno, vsak pa se na koncu sam odloči, kaj mu je bolj pomembno, nizka cena ali praktičnost/priročnost nakupa ... Sicer pa od poceni telefonov z zelo dobro kamero še Mi9T, Mi9SE, Mi9Lite modeli, okoli 250EUR ...

Na GB je s poštnino (Priority Line) 350 eur, in ne 294. Kar se tiče drugih linkov; tistih par eur manj za nov telefon brez garancije...ne, hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

facepalm ::

well cca 300eur vs cca 400eur ni ravno "par eur"
pri nizkocenovnikih a la Rn7, se res ne splaca narocevati iz kitajske, saj se ob kaksnih akcijah dobi v EU (v SLO niti priblizno) ceneje kakor iz kitajske s kodo.
v primeru mi9 pa je razlika se vedno dobrih 80eur.

Bye ::

Razlika je kvečjemu 50 eur v primeru Mi9, in ne 100. 50 eur manj brez garancije. Ni glih za domov pisat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

predi ::

Resnično mi ni jasno zakaj tolikokrat vidim priporočilo za S10e. A ste zadevo že kdaj imeli v rokah? Po dnevu uporabe sem razočaran. Že med zaporednim nameščanjem par aplikacij iz play store-a se zadeva prekomerno segreva. In to brez ovitka gor. Poleg tega so evropski modeli en navaden nateg. Nimajo Snapdragona, tako kot ameriški in azijski, pač pa vsebujejo Samsungov Exynos SoC, ki je subpar v vseh pogledih. Update sistema je požrl 10% baterije?! Dobil sem novega za 470€, kar naj bi bila dobra cena glede na Geizhals, pa se počutim opeharjenega. Ni čudno, da ima IP68, saj moraš med normalno uporabo stati pod hladnim tušem.. Če bi še enkrat kupoval, bi svoji boljši polovici nabavil OnePlus, velikost gor ali dol. Če ste tik pred nakupom, bi na vašem mestu še enkrat dobro premislil in mogoče res podrobno prebral tale review, čeprav ga tudi tam označijo za dober nakup.

SumTingWong ::

Zanimivo. Nisem ga se dolgorocno uporabljal, sem se pa ze igral z njim. Baterija ni blesteca, saj je majhen telefon, ni pa grozna.

Osebno lahko primerjam samo z s10+. Grel se mi je prvi dan, zatem pa nikoli vec. Baterija je superb, nad kamero sem navdusen, tudi na velikost sem se navadil, isto notch/camera. Trenutno ne bi menjal za noben mobitel na trgu.

Kar se pa OnePlus tice, se zal ne more primerjat. Imel sem OnePlus 7 in po tednu dni zamenjal z S10+.

In pa OP nikakor ne mores ponudit joghiju, ki mu je velikost pomembna. Meni osebno je bil OP7 tudi zelo napacen v roki, ergonomija, oblika.

PlayTheGame ::

Točno zaradi tega razloga, ker za EU ni Samsungov s Snapdragoni, se jih jaz izogibam. Čeprav je Exynos chipset v zadnjih generacijah telefonov napredoval, je še vedno inferioren Qualcommovim Snapdragonom, tako po zmogljivostih kot tudi po porabi baterije. Zato recimo rajši vzamem LG-ja, ki ima tudi za EU Qualcommovo čipovje (+ quad dac za zvok, normalen činč za slušalke, IP68,...) pa še cenejši so - cena pada hitreje kot Samsungu.
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

MrStein ::

Uf že spet "činč".
To je to in ga noben moderen telefon nima:
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

SumTingWong ::

Ne vem, jaz sem poleti dobil S10+, vakumsko zapakiran, za 600€. To ni dovolj hiter padec cene, glede na izdajo marca 2019?

Ja, Snappy je boljsi kot Exynos, tukaj se strinjam. Ampak tudi Exynos deluje odlicno po novem. Kar mi je edino skoda, ker na Snappyju je vec ROM-ov, na Exynos ni, zato ga se nisem rootal.

PlayTheGame ::

@MrStein, vzeto na znanje ampak saj vsi vemo, da je bil mišljen 3.5 mm headphone jack.
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

MrStein ::

Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

aborko ::

Razlika je kvečjemu 50 eur v primeru Mi9, in ne 100. 50 eur manj brez garancije. Ni glih za domov pisat.

Iz GB pride 284EUR črn MI9 64GB z cashback, kje ga pri nas dobiš za 334EUR? BTW garancija je pri GB 1 leto, imajo servisni center za Xiaomi v Španiji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aborko ()

Killermode ::

aborko je izjavil:

Razlika je kvečjemu 50 eur v primeru Mi9, in ne 100. 50 eur manj brez garancije. Ni glih za domov pisat.

Iz GB pride 284EUR črn MI9 64GB z cashback, kje ga pri nas dobiš za 334EUR? BTW garancija je pri GB 1 leto, imajo servisni center za Xiaomi v Španiji.

Poleg tega imam z GB boljše izkušnje z reklamacijskimi postopki kot pa kjerkoli v sloveniji. (Razen hofer tam ti itak brez vprašanj menjajo celo stvar)

mrjazbec ::

Kaj si mislite o Xiaomi Mi A3 4G Phablet 4GB RAM 64GB ROM za 161€?

Tomson ::

Edini "problem" Mi A3 modela je nižje-ločljivostni zaslon, ki je sicer AMOLED, ter ima UnderDisplay senzor za prstne odtise, kar je top za 160€. Sicer pri videu ali igrah se nižja ločljivost niti ne pozna, pri tekstu pa malo že. Sicer pa top baterija, Android One OS, solidna kamerca, dober procesor, res dober overall telefon za ceno sicer, če ti je ločljivost ok (kar za večino uporabnikov je), je to to, pri tej ceni edina alternativa Redmi Note 7/8, ki je zelo podoben, a z večjim FHD zaslonom, ki pa je IPS ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

mrjazbec ::

Hvala, Tomson.

sm4rt4ss ::

Tomson, kakšna dobra cena za Mi9SE?

Tomson ::

@sm4rt4ss:
je kar nekaj dobih opcij za Mi 9SE model, sicer pa lahko slediš najboljšim cenam Xiaomi telefonov TUKAJ ...
- Xiaomi Mi 9 SE Global 6/64GB s kodo: GBMI9SE64G za 253€ (0€ Prioirty Line)
- Xiaomi Mi 9 SE Global 6/128GB v FlashSale za 259€ (0€ Prioirty Line)
- Xiaomi Mi 9 SE Global 6/128GB za 231€ + 25€ DHL
- Xiaomi Mi 9 SE Global 6/128GB s kodo: BGESM866 za 255€ (4€ Priority Line)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

erzo1 ::

Kakšen predlog za telefon v rangu 100-150€ brez prednaloženega spywara(beri brez androida oz podobno sr***e). Predvsem sta mi važna baterija in možnst osnovnega brskanje po netu. Zaželjena velikost pod 5".

Hvala za ideje

gddr85 ::

iphone 6/7

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()
««
49 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021264 (2233) kanarin
»

Telefon do max. 250 EUR (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5813237 (9910) toro69
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6810113 (7860) matobeli
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31797894 (55773) vonmimek
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6315654 (13878) boris82

Več podobnih tem