» »

Kateri telefon?

Kateri telefon?

Temo vidijo: vsi
««
50 / 91
»»

Tomson ::

ali če vzameš kakšen čisti Android, kakšen model z Android One OSjem, npr. Xiaomi Mi A2/A3, Motorola One, Nokia 3.1/3.2 ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

MrStein ::

gddr85 je izjavil:

iphone 6/7

Za 100-150 EUR? Kje?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

gddr85 ::

rabljena roba

MrStein ::

Rabljeni so bolj 200 EUR kot 100. (sedmica, na bolhi so itak še višje cene)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

gddr85 ::

na bolhi imaš iphone 6 robo že od 80 bucks naprej, kolker sem gledal..

PINki ::

Na iPhonu SE sem razbil ekran. Ekran je enak kot na iPhonu 5s. Kje bi dobil original ekran za normalen denar? Da ne kupujem kitajskega sranja in bom potem razočaran.

Hvala in lp

Nesta ::

Xiaomi Mi 9T ali OnePlus 7T za best overall slike?
Morda se kak drug telefon z boljsimi fotografijami? (Iphone ne pride v poštev)

Hvala

A110 ::

Stari iphone SE je socer se vedno dokaj hiter ampak je ze ves razbit, postaja premajhen in tudi kamera vec ni na istem nivoju kot je bila vcasih, skratka pocasi se poslavlja in zato iscem novi telefon. Nekako bi rad se vedno ostal na iosu ker sem se ga res res navadil ampak mi nebi bil prevelik problem presaltati na androida. V postev pride tudi rabljeno. Budget je nekje do max 350e

A110 ::

Pozabil sem napisati da potujem poleti v zda in ce se slucajno tam bolj izplaca nakup lahko tudi pocakam

scipascapa ::

Kateri telefon za 40e? Za službo se rabi.

mtosev ::

ja v zda so iphoni cenejši. ps odvisno v katero zvezno državo potuješ rabiš pri ceni phona plačati njihov sales tax kateri se razlikuje kje se ga odločiš kupiti.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

S0ulshine316 ::

Telefon v rangu a70 (10x24 z vezavo na telekomu), gledal tudi huawei p20 pro in p30. Gledam za telekom ker mi poteče naročnina in vzamem novega.
Prej sem imel motorolo g5.

issak ::

S0ulshine316 je izjavil:

Telefon v rangu a70 (10x24 z vezavo na telekomu), gledal tudi huawei p20 pro in p30. Gledam za telekom ker mi poteče naročnina in vzamem novega.
Prej sem imel motorolo g5.


Šaltaj na bob/hot in kupi telefon iz Nemčije zdele ko so akcije.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

hokuto ::

Iščem telefon do cca 200€ in bi prosil za nasvet. Nimam nekih posebnih zahtev, poleg samoumevnega zadovoljivega delovanja le režo za SD kartico in vtič za slušalke. Kar se tiče prioritet bi verjetno najvišje postavil kvaliteto fotoaparata.
doke!

mblazi22 ::

Tudi jaz prosim za nasvet za telefon. Sedaj imam Lumio 550 in bi jo nadomestil. Vse kar ponuja Lumia mi zadošča. Telefon pa želim da je zanesljiv. In ovitek da obstaja.
cena - do 200e, raje manj - 100
velikost - da ni prevelik, približno kot lumia 550 ali malo več
baterija - zdrži 2 dni
fotoaparat - 5 Mp ali več
spomin - SD kartica bi bila fajn, za izmenjavo pdf z PC
delovanje - zanesljivo

Da se da dobit fajn ovitek za zaščito pred padci. Kaj mi priporočate? Kakšno je vaše mnenje za Xiaomi in Huawei?
- Xiaomi Redmi 7A
- Huawei Y5

kanarin ::

Xiaomi telefoni za vsi top za svojo ceno, težko zgrešiš z nakupom (torej tudi glede kvalitete oz zanesljivosti). Je pa majhen (za današnje standarde) verjetno res le omenjeno Redmi 7A (od poceni modelov). Samo tega ti ravno ne bi priporočal - gre vendarle za ultra budget segment. Za tvoj cenovni rang ti priporočam Redmi Note 8(Pro) - je pa sevad to občutno večji telefon. Drugače manjši in zanesljivi so recimo malo starejši iPhone-i (če želiš ostati v tem cenovnem rangu - seveda rabljeni) ;). Govorim sicer malo na pamet - ampak po občutku če omejiš velikost pod recimo 5,5 inčev ravno dosti izbire pri novih modelih niti ni...

Gregor5816 ::

Moj telefon gre počasi proti koncu, vse pogosteje me pusti na cedilu. Zdaj malo spremljam akcije, kupujem do 400€, zaenkrat se pa odločam med Pixel 3a, Mate 20 in Galaxy S9. Je S9 tu best buy za za denar?

starboi ::

Pixel 3a je v tem cenovnem rangu kar fenomenalna izbira. Preveri cene pri severnih sosedih, zna biti zadeva kar cenovno ugodna.

Recimo : https://www.saturn.de/de/search.html?qu...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: starboi ()

avtek ::

Fantje, kaj priporočate za nakup okoli 250€ ? Max 300€. Kaj je v tem cenovnem rangu najboljše?

Hvala

6151 ::

mi9T na gearbestu 64GB varjanta pade v tvoj budget

BillyPava ::

Kupil sem ONE PLUS 7t telefon, ker je bil lažji. Ali ga še kdo kupi? Kje ste ga kupili? Koliko časa traja dobava? Našel sem spletno mesto za informacije o logistiki tukaj, vendar zaslon še ni prišel. Nestrpen sem.

Zgodovina sprememb…

mblazi22 ::

Malo sem pogledal telefone in bi vas vprašal za mnenje.
Kako se vam zdi Xiaomi Mi A2 Lite
Imel naj bi: - zaslon zaščiten z Gloria glass
- Android One - 2 leti naj bi se posodabljal

tojeto101a ::

Odločam se med telefoni. Trenutno imam neko kitajsko zadevo, ki mi pije kri.
Trenutno sem vezan na T2, kjer imam paket TV+internet+gsm(Oranžni mini). Kamorkoli grem, bom moral plačati naročnino. Verjetno je najbolj ugodno kar ostati na T2.
Gledam Samsunge....recimo Galaxy A80 je na mimovrste trenutno 400€ (-39%). Morda pa tudi A70 ali A50. Telefon uporabljam non stop. Več ne bi dajal.

Ali se to splača? Je še kakšna druga ugodnejša opcija?

Hvala

Cantstandya ::

Lahko pa se vzame lanski flagship telefon. Bo ceneje, pa še boljši telefon je.
En predlog je Huawei P20 za okoli 350-360 evrov. Na nemškem Amazonu je 352 evrov plus poštnina. https://amzn.to/2PESefY

klinker ::

A80 imam doma. Dobra stvar, s svojimi kompromisi zaradi mehanizma fotkica.
Ni vodoodporen, nima wifi charginga, tezek, slaba izbira etuijev itd.
Ima pa top selfie, kar je odtehtalo izbiro za mojo, ker dosti fotka.

Bye ::

tojeto101a je izjavil:

Odločam se med telefoni. Trenutno imam neko kitajsko zadevo, ki mi pije kri.
Trenutno sem vezan na T2, kjer imam paket TV+internet+gsm(Oranžni mini). Kamorkoli grem, bom moral plačati naročnino. Verjetno je najbolj ugodno kar ostati na T2.
Gledam Samsunge....recimo Galaxy A80 je na mimovrste trenutno 400€ (-39%). Morda pa tudi A70 ali A50. Telefon uporabljam non stop. Več ne bi dajal.

Ali se to splača? Je še kakšna druga ugodnejša opcija?

Hvala

Na bolšjaku si dobodi zapakirani S9(+)/Note 9 za 300-400 apoenov.

tojeto101a ::

So kakšne težave z uveljavitvijo garancije?

GRT ::

klinker je izjavil:

A80 imam doma.
Ni vodoodporen, nima wifi charginga, tezek, slaba izbira etuijev itd.

V glavnem sranje od sranja.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

klinker ::

GRT je izjavil:

klinker je izjavil:

A80 imam doma.
Ni vodoodporen, nima wifi charginga, tezek, slaba izbira etuijev itd.

V glavnem sranje od sranja.


Vseeno manjse sranje od tebe ;)

voltaire ::

Oj. Jst lohk tega čisto novega dobim za 300EUR če kdo rabi

https://www.telekom.si/zasebni-uporabni...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: voltaire ()

100mib ::

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Se dobi kaj boljšega v tem cenovnem rangu?

Gogo ::

Moja 9 letnica nujno rabi novi pametni telefon. Cena 100 € oz. tam okoli. Kaj predlagate? thx
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

esel ::

voltaire je izjavil:

Oj. Jst lohk tega čisto novega dobim za 300EUR če kdo rabi

https://www.telekom.si/zasebni-uporabni...

Odlična cena. Sam ga uporabljam zadnji mesec in sem z njim zelo zadovoljen. Dober midrange telefon, mislim da za ta denar ne boš dobil boljšega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: esel ()

fireX88 ::

Gogo je izjavil:

Moja 9 letnica nujno rabi novi pametni telefon. Cena 100 € oz. tam okoli. Kaj predlagate? thx


za 100€ ne pričakuj kaj dobrega.

za cca 180€ dobiš MI a2 lite, ki je pa že kar solidna zadeva:

https://www.mishop.si/mi-a2-lite-157

v tujini mogoče še nekoliko ceneje.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

scipascapa ::

za 120/130€ dobiš XIAOMI NOTE 8, ki je super telefon.

Gogo ::

Končalo se je z nakupom Samsung Galaxy A20e za 148€. Žal nisem prišel do besede pri odločanju, pač hipno in čustveno žensko nakupovanje (mati + hči > moja malenkost).
hvala za nasvet.
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

scipascapa ::

moje sožalje.

novak-t ::

Zdravo,

Moja draga rabi drug telefon, pa vem kaj vzeti. Trenutni telefon (sony xperia x f5121) že kar precej peša, tko da bo treba zamenjat. Budget je tam cca 200-300 eur. Imamo tudi prazno vezavo na A1, ampak ni nujno, da je iz tam.
Pogoji? čim boljša kamera, da je vsaj boljša kot moja na LG G8s.
malo sem gledal xiaomi, ampak nisem imel nikoli opravka z njimi. So v redu drugače?

Djole ::

novak-t je izjavil:

Zdravo,

Moja draga rabi drug telefon, pa vem kaj vzeti. Trenutni telefon (sony xperia x f5121) že kar precej peša, tko da bo treba zamenjat. Budget je tam cca 200-300 eur. Imamo tudi prazno vezavo na A1, ampak ni nujno, da je iz tam.
Pogoji? čim boljša kamera, da je vsaj boljša kot moja na LG G8s.
malo sem gledal xiaomi, ampak nisem imel nikoli opravka z njimi. So v redu drugače?
. Ni odgovor na tvoje vprasanje, bi pa rad jaz vprasal kaksne so izkusnje z lg g8s, ce lahko kaj vec poves, kamera, odzivnost telefona, itd, itd? Hvala :)

Gogo ::

Tule poglej:https://www.gsmarena.com/smartphone_buy... za kamero. Osebno bi vzel Xiaomi Redmi Note 8T ali pa Samsung Galaxy M30s.
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gogo ()

novak-t ::

Djole je izjavil:

novak-t je izjavil:

Zdravo,

Moja draga rabi drug telefon, pa vem kaj vzeti. Trenutni telefon (sony xperia x f5121) že kar precej peša, tko da bo treba zamenjat. Budget je tam cca 200-300 eur. Imamo tudi prazno vezavo na A1, ampak ni nujno, da je iz tam.
Pogoji? čim boljša kamera, da je vsaj boljša kot moja na LG G8s.
malo sem gledal xiaomi, ampak nisem imel nikoli opravka z njimi. So v redu drugače?
. Ni odgovor na tvoje vprasanje, bi pa rad jaz vprasal kaksne so izkusnje z lg g8s, ce lahko kaj vec poves, kamera, odzivnost telefona, itd, itd? Hvala :)

Zaenkrat po pol leta zadovoljen, kamera je solidna ampak sem malo razočaran, ni nekega ogromnega napredka proti lg g6, razen sprednja kamera je dosti boljša. Problema ki ju imam sta, da mi kamera včasih šteka med snemanjem in da mi je neki začel zajebavat čitalec prstnih odtisev. Moram si čas vzet pa poskusit popravit to (mogoče samo programsko problem), drugače ga nesem na popravilo. Kar se pa ostalega tiče, teče lepo in sem zadovoljen, baterija mi zdrži bp do večera. Ponavadi imam zvečer še vedno cca 40% baterije, pa ga kar uporabljam čez cel dan. Za ta denar vrhunski telefon, ki nadaljuje pričakovanja in zadovoljstvo že od predhodnikov g3 in g6, ki sta mi oba delala 2 leti, nato pa pri družinskih članih še nadaljnjih 2 leti.

klemz231 ::

Živjo, a mi lohk en pove kje se najbolj splača naročit Xiaomi Mi 9T Pro, tuki gledam na
https://www.electronic4you.si/xiaomi-mi...
se mi zdi da je najboljša ponudba.

Killermode ::

klemz231 je izjavil:

Živjo, a mi lohk en pove kje se najbolj splača naročit Xiaomi Mi 9T Pro, tuki gledam na
https://www.electronic4you.si/xiaomi-mi...
se mi zdi da je najboljša ponudba.

Js sm glih enga naročil ta teden za 301€ z ptt in vsemi dajatvami iz banggooda. 6/128gb modre barve.

klemz231 ::

Killermode je izjavil:

klemz231 je izjavil:

Živjo, a mi lohk en pove kje se najbolj splača naročit Xiaomi Mi 9T Pro, tuki gledam na
https://www.electronic4you.si/xiaomi-mi...
se mi zdi da je najboljša ponudba.

Js sm glih enga naročil ta teden za 301€ z ptt in vsemi dajatvami iz banggooda. 6/128gb modre barve.

Aja a to pro verzijo al normalno, mi lahko daš link prosm :)?

Djole ::

novak-t je izjavil:

Djole je izjavil:

novak-t je izjavil:

Zdravo,

Moja draga rabi drug telefon, pa vem kaj vzeti. Trenutni telefon (sony xperia x f5121) že kar precej peša, tko da bo treba zamenjat. Budget je tam cca 200-300 eur. Imamo tudi prazno vezavo na A1, ampak ni nujno, da je iz tam.
Pogoji? čim boljša kamera, da je vsaj boljša kot moja na LG G8s.
malo sem gledal xiaomi, ampak nisem imel nikoli opravka z njimi. So v redu drugače?
. Ni odgovor na tvoje vprasanje, bi pa rad jaz vprasal kaksne so izkusnje z lg g8s, ce lahko kaj vec poves, kamera, odzivnost telefona, itd, itd? Hvala :)

Zaenkrat po pol leta zadovoljen, kamera je solidna ampak sem malo razočaran, ni nekega ogromnega napredka proti lg g6, razen sprednja kamera je dosti boljša. Problema ki ju imam sta, da mi kamera včasih šteka med snemanjem in da mi je neki začel zajebavat čitalec prstnih odtisev. Moram si čas vzet pa poskusit popravit to (mogoče samo programsko problem), drugače ga nesem na popravilo. Kar se pa ostalega tiče, teče lepo in sem zadovoljen, baterija mi zdrži bp do večera. Ponavadi imam zvečer še vedno cca 40% baterije, pa ga kar uporabljam čez cel dan. Za ta denar vrhunski telefon, ki nadaljuje pričakovanja in zadovoljstvo že od predhodnikov g3 in g6, ki sta mi oba delala 2 leti, nato pa pri družinskih članih še nadaljnjih 2 leti.


Super, hvala za odgovor.

Killermode ::

klemz231 je izjavil:

Killermode je izjavil:

klemz231 je izjavil:

Živjo, a mi lohk en pove kje se najbolj splača naročit Xiaomi Mi 9T Pro, tuki gledam na
https://www.electronic4you.si/xiaomi-mi...
se mi zdi da je najboljša ponudba.

Js sm glih enga naročil ta teden za 301€ z ptt in vsemi dajatvami iz banggooda. 6/128gb modre barve.

Aja a to pro verzijo al normalno, mi lahko daš link prosm :)?


https://www.banggood.com/Xiaomi-Mi-9T-P...

na kimovil sem spremljal cene, trenutno kode ni več. ko so imeli kodo sem plačal 333$, uporabil sem tudi topcashback, ki mi bo še nanaeslo $23.10 povračila kar nanese 280 evro po trenutnem google tečaju.

Sub-Total:US$449.99
EU Priority Line:US$3.99
Discount Coupons:BG29TP8::US$-120.00 lahko probaš če koda še dela.
Insurance:US$0.00
Total:US$333.98

klemz231 ::

Killermode je izjavil:

klemz231 je izjavil:

Killermode je izjavil:

klemz231 je izjavil:

Živjo, a mi lohk en pove kje se najbolj splača naročit Xiaomi Mi 9T Pro, tuki gledam na
https://www.electronic4you.si/xiaomi-mi...
se mi zdi da je najboljša ponudba.

Js sm glih enga naročil ta teden za 301€ z ptt in vsemi dajatvami iz banggooda. 6/128gb modre barve.

Aja a to pro verzijo al normalno, mi lahko daš link prosm :)?


https://www.banggood.com/Xiaomi-Mi-9T-P...

na kimovil sem spremljal cene, trenutno kode ni več. ko so imeli kodo sem plačal 333$, uporabil sem tudi topcashback, ki mi bo še nanaeslo $23.10 povračila kar nanese 280 evro po trenutnem google tečaju.

Sub-Total:US$449.99
EU Priority Line:US$3.99
Discount Coupons:BG29TP8::US$-120.00 lahko probaš če koda še dela.
Insurance:US$0.00
Total:US$333.98

Hvala ja sm vidu , koda pa zgleda še dela zbije 84,91€ pa shipping insurance sem dal pa pride na 333 evrov :)

Killermode ::

Upam da si zbral EU priority line, preko paypala je insurance že avtomatsko, ni potrebno zraven(škodi pa ne).
Si uporabil Topcashback?

p0ki ::

Iščem telefon za ženo, cena nekje do 400€, pomembna je baterija in pa kamera.
Gledam predvsem te xiaomi in ostale.


lp,
"As far back as I can remember, I always wanted to be a gangster"

Hydros ::

p0ki je izjavil:

Iščem telefon za ženo, cena nekje do 400€, pomembna je baterija in pa kamera.
Gledam predvsem te xiaomi in ostale.

lp,


mi note 10
https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_note...
««
50 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov telefon za cca 200€ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10021267 (2236) kanarin
»

Telefon do max. 250 EUR (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5813237 (9910) toro69
»

Nov telefon (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6810114 (7861) matobeli
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31797909 (55788) vonmimek
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6315654 (13878) boris82

Več podobnih tem