» »

nadomestni DVD-R/RW pogon za prenosnik

nadomestni DVD-R/RW pogon za prenosnik

Alen T 1978 ::

Zdravo.

Dajte mi povedat kje bi dobil nadomestni DVD-R/RW pogon za prenosnik?
Imam Acer Aspire 7741z, če je pomemben podatek.

Hvala v naprej.
LP

Alen T 1978 ::

Jaz drugač vem za SB-electronics spletno trgovino, ki je nemška samo ne pride v poštev ker je cenovno nesprejemljivo in nov DVD pekač potrebujem relativno hitro - par dni.

Lahko kdo pomaga in pove kje bi lahko kupil nov DVD pekač za prenosnik. Sem že gledal na najdi.si in nisem našel ničesar razen ene par spletnih trgovin ki poleg prenosnikov prodajajo tudi komponente za prenosnike ampak (full čudno) nobena od ogledanih trgovin ni imela na prodaj DVD/BD pogone.

Frenckie ::

Poglej na Bolho, kjer se prodajajo deli za prenosnike.

Alen T 1978 ::

Ja. Sem pogledal. V bistvu sem razmišljal o nakupu novega pa je čisto v redu če kupim rabljenega, ker ne potrebujem tako veliko CD in DVD-jev.

cekr ::

Mogoče bi bilo bolje, če kupiš kakšno USB varianto. Bo vsaj uporabno še za kakšen drug prenosnik.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

Alen T 1978 ::

Mh. To glih ne. Imam rad da je vse v enenm. Torej brez zunanjih periferij pa podobnih zadev kot so kabli in podobno.

Zgodovina sprememb…

feryz ::

TOP ::

Ja pa spet je uprašanje kako ma na prenosniku,ker tukaj so vrata ravna nekateri prenosniki majo pa postrani bolj na ozko.

simimedi ::

TOP je izjavil:

Ja pa spet je uprašanje kako ma na prenosniku,ker tukaj so vrata ravna nekateri prenosniki majo pa postrani bolj na ozko.


Zdravo,

na klasičen pekač je navadno pritrjena še plastika, ki se prilega linijam prenosnika. Starega je potrebno vzeti ven in tam je nasajena ta ploščica, ki jo je potrebno zgolj prestaviti na nov pekač.

LP Simon

Baja ::

+1

preveri edino še ali je ide ali sata priklop, da ne boš kupil napačnega.

edit: ko boš jemal ven dvd, ugasni prenosnik z odprtimi vratcmi, drugače neboš dobil dol maske (ploščice)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

hojnikb ::

ide priklop na core2 prenosniku... i think not
#brezpodpisa

TOP ::

Baja je izjavil:

+1

preveri edino še ali je ide ali sata priklop, da ne boš kupil napačnega.

edit: ko boš jemal ven dvd, ugasni prenosnik z odprtimi vratcmi, drugače neboš dobil dol maske (ploščice)

na pekaču maš luknjico greš noter z iglo in vratca se odprejo.

simimedi je izjavil:

TOP je izjavil:

Ja pa spet je uprašanje kako ma na prenosniku,ker tukaj so vrata ravna nekateri prenosniki majo pa postrani bolj na ozko.


Zdravo,

na klasičen pekač je navadno pritrjena še plastika, ki se prilega linijam prenosnika. Starega je potrebno vzeti ven in tam je nasajena ta ploščica, ki jo je potrebno zgolj prestaviti na nov pekač.

LP Simon

Lahko da pri nekaterih pri mojem sem lih pogledal nima nobene ploščice je vse z enega kosa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

Alen T 1978 ::

Ja. Bom naročil pri Mlacomu. Ni velik. Najbrž ni nek hi-end pekač ampak nema veze ker ne potrebujem CD/DVD pekača veliko. Samo za kak boot DVD pa za v avto si kdaj zapečem kak CD.

Glede stranice pa če se ne bo dala zamenjat tud ni problema.

Alen T 1978 ::

Sem prej oddal naročilo. 22€ z poštnino vred.

Alen T 1978 ::

Dobil in vgradil.
Ja ja. Čisto druga pesem.

Un prejšnji, originalni je sicer dobro zapekel in uspešno zaključil DVD, ko sem zapekel Microsoft Windows 10 Technical Preview ampak DVD ploščka potem ni mogel prebrat in tudi DVD pogon se ni zagnal kar takoj. Ko se pa je je pa Windows Explorer izpisal uno pogovorno/UI okno kot da je DVD plošček prazen - kako ravnati z ploščkom. Češ, da je prazen. In tudi ob reštartu računalnika ob boot time-u ni zaznal DVD ploščka in se un tekst "Press any key to boot from CD or DVD..." ni izpisal.

Pa moral sem še zamenjati front panel.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težava z branjem cd-jev

Oddelek: Strojna oprema
151837 (1416) opeter
»

DVD+R DL ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
142544 (2353) solatko
»

Design prenosnikov-nesposobnost ali namera?

Oddelek: Strojna oprema
162100 (1620) blackbfm
»

Dvd mediji Verbatim -r made in china..katastrofa!

Oddelek: Kaj kupiti
222482 (1869) zdravc1974
»

problem s peko dvd-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
51228 (957) nokaut240

Več podobnih tem