» »

mojPeugeot - se splača ali ne ?

mojPeugeot - se splača ali ne ?

An0N ::

Zdravo,

zanima me, če ima kdo izkušnje z članstvom v mojPeugeot in če se zadeva splača; za primer 15 let starega Peugeot 206 ?

Namreč, ravno sem v eni drugi temi prebral, da se včasih dajo originalni deli dobiti ceneje, kot drugi, je to morda tako v primeru tega?

Plus to, imam še eno vprašanje za mojega Peugeota - radio ne dela, je še eden tistih klasičnih na kasete - Ve kdo, kako se to menja v tem avtu?

Hvala,

LP

An0N

bambam20 ::

An0N je izjavil:

Zdravo,

zanima me, če ima kdo izkušnje z članstvom v mojPeugeot in če se zadeva splača; za primer 15 let starega Peugeot 206 ?

Namreč, ravno sem v eni drugi temi prebral, da se včasih dajo originalni deli dobiti ceneje, kot drugi, je to morda tako v primeru tega?

Plus to, imam še eno vprašanje za mojega Peugeota - radio ne dela, je še eden tistih klasičnih na kasete - Ve kdo, kako se to menja v tem avtu?

Hvala,

LP

An0N


Bi, rekel, da dajejo določene akcijske popuste na rezervne dele. Podobno ima občasno tudi Renault. Dobiš kupone za uveljavljanje popustov pri rednem servisu, potem brezplačne preglede, popuste na nadomsetne dele itd.. Po moje se splača.

Če je klasičen radijo, se ga pač zamenja z drugim :). Tega se vzame ven in notri drugega.

Mavrik ::

An0N je izjavil:

Zdravo,

zanima me, če ima kdo izkušnje z članstvom v mojPeugeot in če se zadeva splača; za primer 15 let starega Peugeot 206 ?


Moj Peugeot ti da konkretne popuste na delo in (ne-potrošne) rezervne dele na uradnih servisih, tako da ti ni potrebno potem avta vlačiti na neuradne servise za poceni delo. Se splača.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Servis Citroen (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5016580 (12215) buttcrack
»

Peugeot 206 - Nasvet za servis?

Oddelek: Na cesti
3511449 (10396) hojnikb
»

Renault, Peugeot in Citroen

Oddelek: Loža
72859 (2695) Relanium
»

Nakup avtomobila - Megane Coupe ali Peugeot 407 coupe?

Oddelek: Na cesti
111635 (1435) dzinks63
»

avtoradio priklop na display od armature

Oddelek: Na cesti
71576 (1427) Scorpia

Več podobnih tem