» »

wi fi hotspot

wi fi hotspot

proton ::

Na terasi ulovim wi fi signal, v apartmaju pa je prešibek, zato bi rad z mobitelom ujel signal na terasi in hkrati ustvaril hot spot, da bi lahko signal prenesel v apartma. Obstaja kakšna aplikacija oziroma, kako lahko to naredim. Mobitel bi tako uporabil le kot "podaljšek" signala.

Hvala za pomoč!

popster ::

rabis dva clienta, mobič pa ima samo enega.

modelno1 ::

lahko proskusiš deliti wifi povezavo preko bluetootha. hitrost bo sicer boga, bo pa bolje kot nič.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Map ::

Se da mogoče na tak način "podaljšati" signal z enim nekaj let starim MSI routerjem?

Spajky ::

Če ima dve anteni + repeater mode - lahko z dodatnima odbojnikoma na vsaki od antenc ... kateri wifi ruter pa je (model?) ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Map ::

Malo dvomim, ker je res že star: http://www.msi.com/support/net/RG54GS2....

Katerega se najbolj splača kupit in ga priporočate?

Spajky ::

Ja je star in ima samo eno anteno, ma z alternativnim firmware (OpenWRT ali DDwrt) bi se mi zdi, dalo napravit repeater iz njega ... guglay ..
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

IL_DIAVOLO ::

Signal se da ojacat z raznimi homemade zadevami, ce je mozen dostop do routerja.

Looooooka ::

Jst bi lepo en cheap repeater za par eur kupil.
Prvo si pa kakšnega sposodiš, da vidiš če dela(da ni slučajno problem v kakšni steni s kakšno res zajebano izolacijo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

boogle ::

Hej, potrebujemo kvaliteten hot-spot za delo ekipe na terenu. Lahko je tudi brez baterije, 220V imamo na voljo na vseh lokacijah.

Hvala in lp!

SeMiNeSanja ::

boogle je izjavil:

Hej, potrebujemo kvaliteten hot-spot za delo ekipe na terenu. Lahko je tudi brez baterije, 220V imamo na voljo na vseh lokacijah.

Hvala in lp!

Kaj razumeš pod 'kvaliteten'?
Koliko ste pripravljeni investirat?
Spisek 'posebnih želja'?
Lahko opišeš predviden 'način uporabe'? (za routerjem? kakšnim? na prostem? v zgradbi? v enem prostoru? Kolikšna 'ekipa'? Kaj ta 'ekipa' preko WiFi namerava početi?...)
----

Področje 'hotspot-ov' oz. accesspointov je raztegljivo kot čigumi.
Imaš low-cost/low-end naprave, ki se jim začne cena tudi že pri 10€, gre pa lahko tudi navzgor do 1500+€.
Če pri prvih lahko z gotovostjo trdiš, da se ne gre za neko vrhunsko 'kakovost', pa na drugem koncu marsikomu prebiješ dno denarnice.
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni mobilni modem

Oddelek: Kaj kupiti
61901 (1738) XLapse
»

daljši doseg wifi signala

Oddelek: Omrežja in internet
366318 (4631) maremare
»

WRT-54GL, Asus WL-500W domače omrežje...

Oddelek: Omrežja in internet
8861 (823) borča
»

Router z dobrim dosegom.. potrebujem nujno

Oddelek: Pomoč in nasveti
111567 (1377) gendale
»

omejitev internetne povezave

Oddelek: Omrežja in internet
61085 (996) blackbfm

Več podobnih tem