» »

katero tv-kartico

katero tv-kartico

DJ ROK ::

živjo mene pa zanima katero tv kartico naj kupim da bom gledal televizijo in poslušal radio na računalniku in še kaj računalnik pa imam elite k7s6a 2000mhz 256rama 17"monitor kartica naj bo za enih 15tisoč samo mora biti nova kje jo naj kupim samo da bo res zelo zelo dobra slika in tako dalje.

AngelOfDeath ::

daj še nekaj zraven in si nabavi Terratec Cinergy600

Gapi ::

Kar se pa tv kartic tice sem pa vedno hvalu uno tastaro od ATI-ja na isa vodilu. Vem da je outdated. Mela je dobro sliko imela je pa tud napako da ni mela daljinca.
No person is rich enough,to buy back his past.

DJ ROK ::

jaz bi si kupil eno za 9tisoč ali obstaja imeti mora tudi dalinec in da bo lepa slika in radio lovil ali moram ineti anteno in kakšno anteno zunanjo ali to majhno sobno anteno da bo lovilo vsaj 5 programaov.

rap3r ::

Hm za 9000 bi meu ti dalinca pa lepo sliko?
Ni šanse ena najbolših tv kartic pinnacle pctv pro ma kar ti hočš in sicer tv in lepo sliko, dalinca in radio, sam cena je pa 30000 tko da to kar si ti želiš neboš dobu za svoj dnar! Lepo sliko mata tud cinergy 400 in pinnacle pctv k sta v istmu razredu sam je cena nekje 18000...
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

VASkO ::

flyvideo3000 je najcenejsa, ki ima to kar hoces pa isti hardwer kot cynergy400 in pinnacle. le programje je cisto osnovno, zato nizka cena. mas pa za ta namen Fly 2000 TV npr, je ful dober

rap3r ::

Flyvideo3000 ma isti hardware?
Tle si pa zloo mim udaru!
pinnacli majo najnaprednejši tuner ker ni analogni ampak je že digitalen...
Sm isku slikce sam je nenajdem. Doma sm meu tako pinnacla kot cinergyja na testu in morem rečt da se pinnacle bolš odreže glede slike, ma pa cinergy to prednost da že z njihovim programom lahko upravlaš 10 programov naprimer powerdvd, microdvd...
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TV tunerji (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
507070 (5137) Tiash
»

Tv kartica!

Oddelek: Kaj kupiti
242196 (1763) toni22
»

TV TUNER

Oddelek: Kaj kupiti
252005 (1491) All
»

TV KARTICA - kaj kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
302532 (1695) AngelOfDeath
»

TV - Tuner - mnenja na enem mestu prosim

Oddelek: Kaj kupiti
283110 (2152) borutz

Več podobnih tem