» »

Alenka Bratušek in Violeta Bulc, kandidatki za komisarko

Alenka Bratušek in Violeta Bulc, kandidatki za komisarko

Temo vidijo: vsi
««
8 / 18
»»

bluefish ::

Okapi je izjavil:

Nikjer nisem zagovarjal njenega nastopa, ali njenih sposobnosti, še najmanj na energetskem področju.
Spremljal pa si ga in bil kritičen do njega?

BigWhale ::

Matako je izjavil:

Invictus je izjavil:

Da ne govorim o tem kaj se govori po Kranju ...

Hm, če prištejemo še njen vpliv na "zrele gospode"... mogoče bi nam ravno na energetskem področju, sploh pri pogajanjih z Rusijo, prišle prav njene... spretnosti. Vlado je namreč ravno včeraj dopolnil 62 let in se vsekakor lahko prišteva v klub zrelejših gospodov. Oz. tovarišev, oprostite.


V debato o komisarju za energijo (oz kakrsenkoli je ze uradni naziv) ste uspeli zvleci vpliv na zrele gospode, stvari o katerih se govori po Kranju in komuniste. Se pred tem so pa ljudje kot kredibilne reference navajali Twitter. Cestitam! V nedeljo bo, samo za vas, na prvem radijskem programu glasbena cestitka.

Saj ne, zagovarjam Bratuskovo, tudi njene stranke ne podpiram, se njene prejsnje stranke nisem podpiral. Niti se mi ne zdi blazno sposobna.

Kljub vsemu, je tole, kar se greste tukaj ena navadna gnojnica. En kup forumasev, ki se ima za nadpametne, pametuje o tem kaj je nek politik povedal na zaslisanju. Koliko vas je tukaj poslusalo zaslisanja drugih kandidatov? Ne da ste brali neke povzetke ampak, da ste poslusali druga zaslisanja. No, roke gor. Ni treba biti sramezljiv.

Vecina teh, ki na veliko pljuva po nastopu Bratuskove pa je se bolj ne-koherentna in je povedala se manj kot ona... Heh.

ZaphodBB ::

Eni smo šli pogledat še ostale zagovore, za vzorec in majke mi je Alenka v čisto svoji ligi. No saj eni smo to videli še preden je bila predsednica vlade, zame je že kot poslanka pokazala kako dobra je.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Invictus ::

BigWhale je izjavil:

Koliko vas je tukaj poslusalo zaslisanja drugih kandidatov? Ne da ste brali neke povzetke ampak, da ste poslusali druga zaslisanja. No, roke gor. Ni treba biti sramezljiv.

Idiotizmi drugih kandidatov ne opravičijo idiotizmov AB.

Če si AB ni znala vnaprej zlobirat svojega položaja v komisiji, je to izključno njena krivda ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

BigWhale ::

bluefish je izjavil:

Okapi je izjavil:

Nikjer nisem zagovarjal njenega nastopa, ali njenih sposobnosti, še najmanj na energetskem področju.
Spremljal pa si ga in bil kritičen do njega?


Jaz sem ga spremljal. Bil je poln politicnega motoviljenja in nebuloz. Tako kot velika vecina ostalih zaslisanj. To je pa vse kar lahko recem o tem zaslisanju. Nic pametnega ni povedala. Eni se pa obnasajo, kot da je slovenski politiki zabila zebelj v krsto in da je EU tik nad tem, da nas iz unije vrze in SAMO zarad Bratuskove.

Debilno.

Invictus je izjavil:

Idiotizmi drugih kandidatov ne opravičijo idiotizmov AB.


Jebemti, zakaj ne kritiziras potem se drugih!? A zato ker niso 'nasi'? Sej vseen ce niso 'nasi', sej bodo ravno tako delali na polozajih, kjer bodo imeli vpliv na celotno unijo!

Saj po neki malo bolj ozji definiciji tudi Alenka ni 'nasa'. To je verjetno njen najvecji problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Invictus ::

BigWhale je izjavil:


Jebemti, zakaj ne kritiziras potem se drugih!? A zato ker niso 'nasi'? Sej vseen ce niso 'nasi', sej bodo ravno tako delali na polozajih, kjer bodo imeli vpliv na celotno unijo!

Zato ker me boli za ostale. Španski kandidat pač ne predstavlja Slovenije, AB pa jo.

In vse to iskanje izgovorov da je bila AB ravno tako dobra kot ostali mi gre že na bruhanje.

Kot sem že napisal, kdo bi vzel v službo (svoje podjetje, d.o.o, s.p) kandidata, ki bi tako bluzil kot je ona na razgovoru? naj se javijo pogumneži. Jaz že ne.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

MrStein ::

nevone je izjavil:

Erjavec se ne bi izkazal nič bolje. In bi ga ravno tako popljuvali. Čeprav je moški ...


Ja bi, ampak nihče ne bi poudarjal, da je moški.

Torej nihče ne bi izjavil: Moški je totalno nesposoben.

Za ženske se to kar pogosto uporablja.

o+ nevone

Kako pa bi bilo pravilno?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

lambda ::

BigWhale je izjavil:

Kljub vsemu, je tole, kar se greste tukaj ena navadna gnojnica.


Saj si jo zasluži. Namesto, da bi tja poslala koga sposobnega, je k koritu rinila sebe. Kljub opozorilom mnogih, da za to ni sposobna. Ves čas se je sprenevedala, sedaj ko je pa tam pogorela, je pa joj in so vsega drugi krivi.

thramos ::

Kako pa bi bilo pravilno?


Tako, da ne izpostavljaš njenega spola, ker pri tem clusterfucku nima prav nobene vloge.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: thramos ()

Okapi ::

Ves čas se je sprenevedala, sedaj ko je pa tam pogorela, je pa joj in so vsega drugi krivi.
Dejansko so deloma krivi drugi. Kandidat, proti kateremu ne bi prej en mesec lobirali v eu-parlamentu (in povsod drugod), bi na enako meglene odgovore dobil čisto drug odziv odbora, s tem da bi mu morda že od vsega začetka zastavljali lažja vprašanja. In tudi če bi ga pri kakšnem odgovoru polomil, bi se mu ne režali (člani odbora) škodoželjno v obraz. Tudi ga ne bi spraševali, zakaj je pel partizanske pesmi.

O.

nevone ::

Kako pa bi bilo pravilno?


Saj ni nepravilno samo posplošuje na vse ženske. Ta (konkreten) način se uporablja za ženske ne za moške (na slovensko govorečem področju).

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Okapi ::

Tudi za Rome, homoseksualce in še mnoge manjšine. V črni kroniki vedno napišejo, da je Rom nekaj ukradel. Ko kaj ukrade Slovenec, nikoli ne napišejo narodnosti ob imenu.

O.

MrStein ::

Spet plešeta okoli vroče kaše.
Konkretno: kako bi bil stavek, ki govori o izgubi kompasa, bil pravilen in sprejemljiv?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Okapi ::

kako bi bil stavek, ki govori o izgubi kompasa, bil pravilen in sprejemljiv?
Poskusi sam ugotoviti, saj ni težko. Namig: slovenščina pozna ženski spol.

O.

oo7 ::

thramos ::

MrStein je izjavil:

Spet plešeta okoli vroče kaše.
Konkretno: kako bi bil stavek, ki govori o izgubi kompasa, bil pravilen in sprejemljiv?


Verjetno verjameš, da znaš slovensko, pa ne znaš preoblikovat enga preprostega stavka tako, da ne poudarja spola? Evo, primer: kot kaže so tvoje retorične sposobnosti podobne kot Alenkine.

Matako ::

Okapi je izjavil:

Ves čas se je sprenevedala, sedaj ko je pa tam pogorela, je pa joj in so vsega drugi krivi.
Dejansko so deloma krivi drugi. Kandidat, proti kateremu ne bi prej en mesec lobirali v eu-parlamentu


To lobiranje "proti" je bilo bolj podobno postavljanju pohištva za vrata medtem ko Lena the Barbarian razbija z buzdovanom. Saj še zdaj je ne morejo ustaviti - menda preko ALDI zahteva ponovno preverjanje!!

Gre za brutalno osebo ženskega spola. Fura grobo igro, bi rekli trenerji.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

nevone ::

Konkretno: kako bi bil stavek, ki govori o izgubi kompasa, bil pravilen in sprejemljiv?


Zame bi bil sprejemljiv takole: Alenka Bratovšek je popolnoma izgubila kompas.

Ampak to bi lahko sam ugotovil.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

krneki0001 ::

Okapi je izjavil:

Tudi za Rome, homoseksualce in še mnoge manjšine. V črni kroniki vedno napišejo, da je Rom nekaj ukradel. Ko kaj ukrade Slovenec, nikoli ne napišejo narodnosti ob imenu.

O.


Ni res. Tole ne bo držalo. Ko cigan kaj ukrade se nikoli ne napiše, da je bil rom ali cigan, temveč da je bil državljan slovenije.

nevone je izjavil:

Konkretno: kako bi bil stavek, ki govori o izgubi kompasa, bil pravilen in sprejemljiv?


Zame bi bil sprejemljiv takole: Alenka Bratovšek je popolnoma izgubila kompas.

Ampak to bi lahko sam ugotovil.

o+ nevone


Tudi "Ta ženska je popolnoma izgubila kompas", bi bilo zadovoljivo.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

nevone je izjavil:

Konkretno: kako bi bil stavek, ki govori o izgubi kompasa, bil pravilen in sprejemljiv?


Zame bi bil sprejemljiv takole: Alenka Bratovšek je popolnoma izgubila kompas.

Ampak to bi lahko sam ugotovil.

Da bi v vsakem stavku pisali ime in priimek osebe?
Ja, "poznavanje slovenščine".

(plus pet vmesnih sporočil tipa "jaz vem, pa ne povem in istočasno namigujem na omejenost sogovornika" - nič, harvardski nivo...)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

nevone ::

Tudi "Ta ženska je popolnoma izgubila kompas", bi bilo zadovoljivo.


Ne, ne bi bilo. Kot tudi ni sprejemljivo rečt: Ta desc(moški) je čist zmešan. Predvsem pa zato, ker se isto v enaki situaciji ne uporablja tudi za moške.

Samo ti standardi so že previsoki. Redkokdo, če sploh kdo, se jih je sposoben držat.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Daedalus ::

Nič hudega, če se ne strinjamo kaj pomeni za koga katastrofa, ampak ni izključeno oz. je dejstvo, da si veliko evroposrancev želi kandidata iz druge stranke, z drugačnimi zlobiranimi cilji in je bila tako Alenka potencirano ožigosana in zlorabljena že pred hearingom. Lahko pa da res v Bruslju zahtevajo toliko višji politični bonton in toliko več znanja za vodstveni kader... NOT!


Vse je zarota proti ubogi, mali, nemočni Kokoški, torej. Kot ponavadi.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

nevone ::

Da bi v vsakem stavku pisali ime in priimek osebe?


Nisem sploh trdila, da je narobe. Samo izpostavila sem problem izpostavljanja osebe kot ženske, medtem ko se pri moških to ne uporablja tako.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Okapi ::

Da bi v vsakem stavku pisali ime in priimek osebe?
Ja, "poznavanje slovenščine".
Ker vidim, da ti slovenščina dela resnejše težave, ti bom zaupal skrivnost. Napišeš "Povsem je izgubila kompas". Nobenega imena, nobenih žensk, popolnoma razumljivo. Ah, čari slovenščine, kaj vse se da z njo povedati na kulturen način (če jo obvladaš).>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

thramos ::

MrStein je izjavil:


(plus pet vmesnih sporočil tipa "jaz vem, pa ne povem in istočasno namigujem na omejenost sogovornika" - nič, harvardski nivo...)


Če gre za razlago osnovnih zadev, zaradi česar je jasno, da stoji za spraševanjem pri sogovorniku le za podjebavanje, potem je nivo temu primeren.

kr1ženska ::

Tistim, ki poveličujejo tujino.
Lithuania
literally sent a guy to the EU comminsion to get rid of him, because
his stupid ideas were screwing things up around here.

In potem Evropo skrbi, da bo ugled izgubila zaradi Bratuškove :D
Glede njenega nastopa bi pa bolj krivila njene svetovalce. Najbrž ga ni junaka, ki bi šel na tako pomemben razgovor brez svetovalcev. Navsezadnje, o energetiki je veliko napisanega, pa ji ne bi bilo potrebno niti tega brati. En strokovnjak iz Slovenije bi ji v 14h dneh (al koliko časa se ve, da naj bi bila odgovorna za ta resor), veliko stvari lahko razložil oz. jo naučil. To ni tako malo časa.

IMO je bila na samem začetku presenečena nad resorjem in je dajala tako splošne odgovore bolj zato, da jo premestijo na kak drugi resor.

Če ji uspe ostati v EU je tako ali tako zmagala. Delala bo neodvisno od držav, umaknila se bo iz slovenske politike in hitro bomo "pozabili" nanjo. Kot na ostale politike (Kresalova, ipd.).
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Vajenc ::

Daedalus je izjavil:

Vse je zarota proti ubogi, mali, nemočni Kokoški, torej. Kot ponavadi.

Ni nujno vse zarota. Obstajajo pa indici (hecna, moderna in uporabna beseda), da bi nekaterim, ki odločajo pasalo tako.

AB sem v tej temi očital (kot sodržavljan poln pričakovanja) tudi nekonkretnost in preveliko politično korektnost. Predlagal sem celo po moje boljšo alternativo Alenkini kandidaturi. Ampak zgleda, da poti nazaj ni, taka katastrofa kot se je napihovalo včeraj pa očitno tudi ni. V nobenem primeru pa niso vsi Slovenci enako (ne)sposobni kot Alenka ali katerikoli drug politik, ki nas predstavlja v EU.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

jype ::

Zakaj pa predlagaš izbris, če sem ti jasno napisal, kako se pravilno zmerja moškega?

PaX_MaN ::

BigWhale je izjavil:

Jebemti, zakaj ne kritiziras potem se drugih!?

Uravnoteženost™ naj se pa kar SDS gre.

Daedalus ::

Ni nujno vse zarota. Obstajajo pa indici (hecna, moderna in uporabna beseda), da bi nekaterim, ki odločajo pasalo tako.


V politiki je vedno tako. Naloga posameznika/skupine je, da se ustrezno pripravi in brani ter zagovarja svoj interes/cilje. Simpl življenjsko dejstvo je to. Če tega nisi sposoben, se pač s teboj veselo pometa. Kot se je pometlo z AB. Ki je očitno podcenjevala težavnost naloge pred njo in konkurentom dala lepo priložnost, da se je znebijo. Tako zgleda politika direkt na gobec.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

kr1ženska ::

Daedalus je izjavil:

Ni nujno vse zarota. Obstajajo pa indici (hecna, moderna in uporabna beseda), da bi nekaterim, ki odločajo pasalo tako.


V politiki je vedno tako. Naloga posameznika/skupine je, da se ustrezno pripravi in brani ter zagovarja svoj interes/cilje. Simpl življenjsko dejstvo je to. Če tega nisi sposoben, se pač s teboj veselo pometa. Kot se je pometlo z AB. Ki je očitno podcenjevala težavnost naloge pred njo in konkurentom dala lepo priložnost, da se je znebijo. Tako zgleda politika direkt na gobec.


Pa saj ni nič povedala o energetiki, se ti ne zdi to malo čudno? Očitno se je ta čas pripravljala na nekaj drugega. Tudi nikoli ni rekla, da je ta resor njen cilj. Njen cilj je bil samo pridet v EU. Če jo dajo na kateri koli drugi resor, je zmagala.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Vajenc ::

Daedalus je izjavil:

V politiki je vedno tako. Naloga posameznika/skupine je, da se ustrezno pripravi in brani ter zagovarja svoj interes/cilje. Simpl življenjsko dejstvo je to. Če tega nisi sposoben, se pač s teboj veselo pometa. Kot se je pometlo z AB. Ki je očitno podcenjevala težavnost naloge pred njo in konkurentom dala lepo priložnost, da se je znebijo. Tako zgleda politika direkt na gobec.

Ok, ampak kaj ima to veze s katastrofo, dresuro in sprogramiranostjo Slovencev ter večvrednostjo ostalih Evropejcev?
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Cervantes ::

Kar se mene tiče, smrt foušljivcem!
In iskreno upam, da bo Jajota še dolgo štihalo v hrbtu.

:)):))

nevone ::

Cervantes je izjavil:

Kar se mene tiče, smrt foušljivcem!
In iskreno upam, da bo Jajota še dolgo štihalo v hrbtu.

:)):))


Ti očitno ne moreš brez njega, kot nekateri ne brez koga drugega.

Ampak on je že uspešno vodil EU in slovensko vlado.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

MrStein ::

thramos je izjavil:

MrStein je izjavil:


(plus pet vmesnih sporočil tipa "jaz vem, pa ne povem in istočasno namigujem na omejenost sogovornika" - nič, harvardski nivo...)


Če gre za razlago osnovnih zadev, zaradi česar je jasno, da stoji za spraševanjem pri sogovorniku le za podjebavanje, potem je nivo temu primeren.

Znano tudi kot "drugi so krivi, da sem jaz pod nivojem".
Itak, kolega Slovenec...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Daedalus ::

Ok, ampak kaj ima to veze s katastrofo, dresuro in sprogramiranostjo Slovencev ter večvrednostjo ostalih Evropejcev?


Iz podcenjevanja naloge in dajanja priložnosti konkurenci se je AB zgodila katastrofa. Če malo povzamem. Dresura, sprogramiranost pa večvrednost pa beats me. Nisem tega komentiral sploh. Mogoče bi lahko samo dodal, da je očitno domača politična dresura na prenizkem nivoju (vsaj v konkretnem primeru), da bi se lahko kosala z ono v članicah EU?
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

WarpedGone ::

Nisem sploh trdila, da je narobe. Samo izpostavila sem problem izpostavljanja osebe kot ženske, medtem ko se pri moških to ne uporablja tako.

Ko o zadevi razpravljajo ženske, so izrazi "ded, tip, ..." pogosto na sporedu. Pa "baba, p***, ..." tudi.
Alenka Bratušek je ženska, zato je oznaka "ženska" povsem pravilen.
Komur to ne paše, se lahko pritoži na ravbar-komando...
Zbogom in hvala za vse ribe

kr1ženska ::

Daedalus je izjavil:


Iz podcenjevanja naloge in dajanja priložnosti konkurenci se je AB zgodila katastrofa

Ah, kaka katastofa! :D Koliko časa je minilo od katastrofe Kangler, pa spet kandidira za župana. Misliš da bo pri katastrofi Bratušek kaj drugače? Če jo vzamejo v EU, bo ta katastrofa še mogoče kak mesec. Slovenci radi pozabljamo in odpuščamo. Ali smo pa samo presneto naivni ali nam pa pač ni dovolj mar.
Do not take life too seriously. You will never get out of it alive.
Elbert Hubbard

Zgodovina sprememb…

nevone ::

Znano tudi kot "drugi so krivi, da sem jaz pod nivojem".


Ti si začel z plesom okoli vrele kaše. Pa nihče ni plesal okoli vrele kaše, ampak sem samo pojasnjevala svoj pogled. Na koncu si dobil tudi konkreten odgovor na konkretno vprašanje. Kaj bi še rad?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

pirat ::

V tem konkretnem primeru jaz ne vidim problema v tem, če se v stavkih izpostavlja dejstvo, da je "ženska".
Do svojega nastopa je namreč prišla (vsaj delno) tudi po zaslugi "ženskih kvot".

nevone ::

Ko o zadevi razpravljajo ženske, so izrazi "ded, tip, ..." pogosto na sporedu. Pa "baba, p***, ..." tudi.
Alenka Bratušek je ženska, zato je oznaka "ženska" povsem pravilen.


Saj nisem rekla da ni pravilen. Kakšno ima pa sporočilnost je seveda stvar tako tistega, ki stvar tako uporabi, kot tistega, ki jo je deležen.

Zaradi mene se lahko tudi koljete med sabo, ker ljudje po svetu to počnejo. Komur ne paše, pa naj se pritoži na ravbar-komando.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

Okapi ::

Evo, neobremenjen komentar iz tujine.

Today at work I was listening (with one ear) to this hearing and frankly, I got different vibe. About half of questions directed at her were factual and constructive - regarding issues at hand, how green policies would be affected by energy union, how atomic energy will be treated, etc.

The other half were basically attacking her with weird accusations over and over again, e.g. "You sang a communist song once, therefore you are communist, so why do you consider yourself fit to be an EU commissioner". Seriously, she was asked about corruption case against her (she answered), then about communist song (she answered) and why she "appointed herself" (she answered, that she was one of three candidates and chosen by Juncker, not by herself), then someone asked question connected to energy union and after that questions about song, corruption and appointment were repeated. She was extremely calm and tried to answer all questions, but it got ridiculous after a while.

nevone ::

Očitno se petje komunističnih pesmi v Evropi jemlje za enako zlo, kot Hitlerjev kljukast križ.

Res je, da ni prepovedano, a se smatra za napad na Evropo, ki se je odrekla tako fašizmu kot komunizmu.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

r3dkv1c4 ::

Okapi je izjavil:

Tudi za Rome, homoseksualce in še mnoge manjšine. V črni kroniki vedno napišejo, da je Rom nekaj ukradel. Ko kaj ukrade Slovenec, nikoli ne napišejo narodnosti ob imenu.

O.

Okapi v slo časopisih ni potrebno posebej pisat narodnost slo državljana, ker ti že ime sam dovolj nazorno pove, s kje prihaja.
Prenehaj se delat budalo iz samega sebe in sprejmi, da jr tvoja preljuba Alenka osramotila Slovenijjo zaradi svoje požrtosti in neznanja in nestrokovnosti.
Pika.

nevone ::

Komur ne paše, pa naj se pritoži na ravbar-komando.


Sicer se pa reče na tramvaj-komando, ne na ravbar-komando.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

r3dkv1c4 ::

Okapi je izjavil:

Evo, neobremenjen komentar iz tujine.

Today at work I was listening (with one ear) to this hearing and frankly, I got different vibe. About half of questions directed at her were factual and constructive - regarding issues at hand, how green policies would be affected by energy union, how atomic energy will be treated, etc.

The other half were basically attacking her with weird accusations over and over again, e.g. "You sang a communist song once, therefore you are communist, so why do you consider yourself fit to be an EU commissioner". Seriously, she was asked about corruption case against her (she answered), then about communist song (she answered) and why she "appointed herself" (she answered, that she was one of three candidates and chosen by Juncker, not by herself), then someone asked question connected to energy union and after that questions about song, corruption and appointment were repeated. She was extremely calm and tried to answer all questions, but it got ridiculous after a while.


Pa se tebi zdi moralno, da se nekdo poteguje,kot predstavnik ljudstva, za mesto podpredsednika, čeprav je vpleten v razna koruptivna in nemoralna dejanja?

Lepo te prosim, nehaj že no.

Vajenc ::

nevone je izjavil:

Očitno se petje komunističnih pesmi v Evropi jemlje za enako zlo, kot Hitlerjev kljukast križ.

Res je, da ni prepovedano, a se smatra za napad na Evropo, ki se je odrekla tako fašizmu kot komunizmu.

o+ nevone

Menda je to sprožila hrvaška poslanka kjer imajo še hujšo krizo identitete, kar se 2. sv. vojne tiče, kot pri nas.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

Okapi ::

Sicer se pa reče na tramvaj-komando, ne na ravbar-komando.
Reče se na vrhovni sovjet.;)

O.

Matako ::

nevone je izjavil:

Očitno se petje komunističnih pesmi v Evropi jemlje za enako zlo, kot Hitlerjev kljukast križ.

Res je, da ni prepovedano, a se smatra za napad na Evropo, ki se je odrekla tako fašizmu kot komunizmu.


Ni prepovedano, je pa nepotrebno. ;)

Po moje je Lenči v svoji politični algebri takrat pač naračunala, da se ji tovrstne pevske vaje izplačajo (še dobro da ni pela solo, to bi šele bilo mučno!) in da bo izpadla bolj ljudska in manj "neoliberalna". Stvar se ji ni izšla zgolj zato, ker je na sceno uletel Lukec in pobral praktično vse njene "stožiške" glasove na predčasnih.

Ampak kot PR za lokalne potrebe pa ideja ni bila slaba. Evro na tleh. Zakaj ga ne pobrati?
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Okapi ::

Res je, da ni prepovedano, a se smatra za napad na Evropo, ki se je odrekla tako fašizmu kot komunizmu.
Italijanska komunistična stranka ima enega poslanca v eu-parlamentu. Grška komunistična stranka tudi. In sem precej prepričan, da nista edina.

O.
««
8 / 18
»»