» »

Nakup iphona preko aplle store?

Nakup iphona preko aplle store?

tjaz051 ::

Pozdravljeni!
gledam zadnje čase malo tale tale ameriški apple store:
http://store.apple.com/us/iphone
in opažam da se iphone-i prodajajo po smešno niskih cenah (100-350$). Pa me zanima kaj je fora,da je nov iphne 5s samo 100$? zanima me tudi če je kdo že naročal iz te strani ter če posiljejo v slo?
hvala za odgovore in lep pozdrav!

SL-500 ::


Contact free
T-Mobile
From $749

Highlag ::

Če bi malo poklikal bi videl, da gre za telefone, ki so financirani s strani providerjev. Kot mobitel ali simobil pri nas. S to razliko, da so telefoni zaklenjeni na določena omrežja.
Never trust a computer you can't throw out a window

tjaz051 ::

Ja zdaj sem pogledal malo bol natančno. Se pravi če hočem da je telefon odklenjen moram doplačati 500$?A lahko kupim telefon zaklenjen za 100$ in ga uporabljam recimo kot ipod?

l.p

bluefish ::

Itak je to le za US trg.

M-XXXX ::

tjaz051 je izjavil:

Ja zdaj sem pogledal malo bol natančno. Se pravi če hočem da je telefon odklenjen moram doplačati 500$?A lahko kupim telefon zaklenjen za 100$ in ga uporabljam recimo kot ipod?

l.p

Lubi buh si lesen. Saj pri nas ga tud lahko kupiš za 1€. Pa veš kaj to pomeni. Obročno odplačevanje. Tam je isto, le da je to odplačevanje všteto v ceno paketa...

Dosan ::

tjaz051 je izjavil:

Ja zdaj sem pogledal malo bol natančno. Se pravi če hočem da je telefon odklenjen moram doplačati 500$?A lahko kupim telefon zaklenjen za 100$ in ga uporabljam recimo kot ipod?

l.p


Ne, ker se moraš za to ceno vezati pri enem izmed njihovih ponudnikov mobilnih storitev. Predvidevam da nimaš ravno ameriške davčne, bančnega računa in naslova.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Htc One mini 2 - zaklenjen na tuje omrežje

Oddelek: Mobilne tehnologije
132534 (2017) MartinK92
»

Odklepanje rabljenega iPhona 4S

Oddelek: Mobilne tehnologije
51139 (1013) novakmato
»

Odklep telefona pri simobilu

Oddelek: Mobilne tehnologije
248499 (6554) petzup
»

Res ni več telefonov, zaklenjenih na omrežje?

Oddelek: Mobilne tehnologije
146355 (5804) St235
»

Android 2.2 v kratkem na HTC-jih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7416281 (11090) cucolino

Več podobnih tem