» »

Poceni fitnes za študente v Lj?

Poceni fitnes za študente v Lj?

i33a ::

Pozdravljeni, faks je tik pred vrati in zato me zanima če veste za kak fitnes v Lj ki je poceni ali pa ima posebne popuste za študente?

Lep pozdrav

tiran2000 ::

fitnes gimnazija šiška. nima fancy naprav. da se trening naredit če nisi šminker

lebdim ::

lahko hodiš na fitnes v UŠD (univerzitetno športno dvorano) v rožni dolini, pa še zastonj je.

BigD ::

zdej pozim udar panter akcijo okol 200e celoletno zdaj so tud za par mesecev pocen

http://www.panter-klub.si/ceniki/fitnes...

lebdim ::

drugače je panter kar drag. ampak zato, ker je najdaljši fitnes v lj. je pa v stegnah.

drugače pa svetujem fitnes v rožni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lebdim ()

P=LN ::

FTad ::

Če ne misliš trenirati pogosto, ti predlagam 4P ali pa MaxxFitnes, kjer imaš 3€/obisk s študentsko izkaznico in se ne rabiš vpisovat. Edino kar je, da velja le za dopoldan oz do nakasneje 16h moraš it noter.

neon21 ::

Fitinn ima 20 eu mesečno neomejen vstop. Res pa je , da se moraš za leto dni vezat z njimi s podpisom pogodbe.

qwertyy ::

http://www.studentska-vadba.si/
V Ježici, 2,5€ na obisk.

i33a ::

Hvala za odgovore.
Imam pa še par vprašanj.
Kako je z fitnesom v UŠD? Imajo kje objavljeno, od kdaj do kdaj delajo in če je zastonj?
Kakšne so kaj cene v fitnesu GImnazije Šiška(spletna stran of fitnesa ne deluje)? Nisem nek šminker, samo rabim plac in nekaj uteži, naprav da sem malo natreniram :)

lebdim ::

načeloma je fitnes UŠD rožna dolina LJ namenjen študentom UL (univerze v ljubljani), mislil sem uporabo za časa rekreacije med študijskim letom. FGŠ ima svoj FB profil.

i33a ::

Hvala :)
Ampak ne razumem še čisto tega glede UŠD Rožna Dolina.
Se je treba prijaviti na nek program(in ga obvezno obiskovati)? link
ter to z cenikom(če pravite, da je zastonj). link

lebdim ::

zastonj je tole. rekreacija med študijskim letom, objavljeno bo naknadno.

afna59 ::

V študentskih domovih, ŠD Rožna dolina dom 8 in v ŠD Gerbičeva v kleti... je tam za male pare v obeh kleteh. Druga opcija je v telovadnici ŠD Rožna, vendar ima zdaj to preko CUŠ(center za univerzitetni šport). Za prvi dve varianti se pozanimaj pri kolegih, ki so v študentskem domu v LJ.

Nekoč se je dalo pri zadnji opciji, če si poznal profesorje ali šel kot firbec, ker je veliko študentov špricalo, da si zastonj bil tam. Če je bila prevelika gužva so te poslali domov. Če jih je blo premalo, pa so bili veseli, da je vsaj nekdo tam.

i33a ::

Ok, hvala za informacije :)
Imajo pa vsi našteti fitnesi tudi tuše ane?

BlueXX ::

Jst hodm v fitnes center gimnazija Šiška :) Men je zakon, ni gužve prjazno osebje, pa tut tisti k trenirajo so fajn :). Drugač študente pride celodnevna mesečna 25 eur, dopoldanska pa mislm da sam 15 eurov, tko da za Lj. je to zame še najbolj racionalna izbira.

Ja stran sm tut vidu da jim neki ne dela si tuki lahko kej več pogledaš: KLIK

vito123 ::

En teden že počiva tema, pa bom vseeno kr tu notr napisal, da ne bom na novo odpiral, ker je že cel kup tega. Mena zanima podbno tko kak fitnes, da se da kaj študentskega zrihtat.

Predvsem me zanima kjerkoli na Viču kak fintes, pa zelo fajn bi blo, da je zgodi zjutri že odprto, da lahko dvakrat počepnem predn grem sedet na faks. Pozna kdo kaj? Kaj je s tem finesom na Gerbičevi, ki ga vsi omenjajo? Na netu nič ne najdem o temu fitnesu. :s

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vito123 ()

lebdim ::

sokol vič je na koprski. prijaviš se preko študentske vadbe.

vito123 ::

Si bom pogledal, hvala. Mi lahko morda poveš kaj veš o temu Sokolu kot fitnesu? Kake osebne izkušnje? Gužva/oprema/osebje/...

lebdim ::

nisem imel niti veliko stika z osebjem, razen ob prihodu, ko daš osebno izkaznico, in poveš, "da si prišel preko študentske vadbe". v sokol vič grem le takrat, ko ne morem v rožno, ko je zaprta, ali pa so kakšni prazniki. na fitnesu sem že doživel gužvo, pa tudi, da sem skoraj edini (no blo jih je še ene 5), ful odvisno, kdaj prideš na trening. ker jst bolj delam na nogah, nekih "hudih" naprav za noge ni, se mi zdi, da je precej več naprav za zgornji del telesa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lebdim ()

lebdim ::

edina slabost te študentske vadbe je, da plačaš 7,00 € letno članarino, in potem moraš še kupovati vsak obisk, kar pa na koncu, če sešteješ skupaj, ni ravno poceni ... je pa ena izmed možnosti.

Alessio983 ::

Pozdrav,

Ni ravo prav naslov a vendar:

Ker nimam veliko časa (Služba) sem našel en program za telovadbo. Da greš skozi mine dobre 30 min.



So vredu vaje za doma ? Doma imam na razpolago uteži in klop.
In kaj bi pospešilo rezultate ? Nato še tek 30 min ?

FTad ::

Alessio983 je izjavil:

In kaj bi pospešilo rezultate ? Nato še tek 30 min ?


Kaj bi pravzaprav rad dosegel? Hujšanje ali rast mišic?

Alessio983 ::

Oboje :) Velik 185 z 92 Kg. Pred 2-3 leti sem jih imel 82. Najprej bi rad shujal in seveda pridobil malo na mišični masi, ker sem bol široke postave ... vse je šlo v "one pack" , tako da je prioriteta ubistvo trebuh

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

Fitness ni dober za hujšanje.

Za hujšanje je bolje plavanje. Ali kolesarjenje, ki pač zdajle malo odpade. Rabiš dolgottrajno konstantno vadbo da se začnejo kuriti zaloge. Recimo bluzenje po hribih za 5-6 ur. Z hitrim tempom.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

FTad ::

Invictus je izjavil:

Fitness ni dober za hujšanje.

Za hujšanje je bolje plavanje. Ali kolesarjenje, ki pač zdajle malo odpade. Rabiš dolgottrajno konstantno vadbo da se začnejo kuriti zaloge. Recimo bluzenje po hribih za 5-6 ur. Z hitrim tempom.



Bullshit. Dvigovanje uteži je učinkovitejše za kurjenje kalorij od raznega kardia.

fosil ::

Alessio983 je izjavil:

Oboje :) Velik 185 z 92 Kg. Pred 2-3 leti sem jih imel 82. Najprej bi rad shujal in seveda pridobil malo na mišični masi, ker sem bol široke postave ... vse je šlo v "one pack" , tako da je prioriteta ubistvo trebuh

Za začetek lahko probaš recimo tole
Tako je!

Matija82 ::

FTad je izjavil:

Invictus je izjavil:

Fitness ni dober za hujšanje.

Za hujšanje je bolje plavanje. Ali kolesarjenje, ki pač zdajle malo odpade. Rabiš dolgottrajno konstantno vadbo da se začnejo kuriti zaloge. Recimo bluzenje po hribih za 5-6 ur. Z hitrim tempom.


Bullshit. Dvigovanje uteži je učinkovitejše za kurjenje kalorij od raznega kardia.


Bo mel Invictus kar prav čeprav se na izgubi maščobe dela predvsem v kuhinji (prehrana), trening več ali manj zgolj izoblikuje.

Tule je primarjava porabe kalorij po različnih aktivnosti:
http://www.acefitness.org/updateable/up...

Alessio983 ::

Tako je Kuhinja mora bit prva - pazit na obroke. Ker nisem nič manj aktiven kot sem bil pa sem se zredil ... Za hribolazenje in ostale stvari nimam časa. Sploh če si veliko od doma - nonstop služba. Probal bom kot sem zgoraj dal post vaje vsaki dan oz, vsaki 2 dan vsaj 45 min. Upam da bodo rezultati :)

k--p ::

Za kurjenje maščob je najbolje šprint oz. zelo visoko intenzivna vadba.

Za začetek rabiš le okrog pol ure na dan z ogrevanjem. Začni z 8 šprinti, ki naj trajajo vsak po 20 sec in krakimi pavzami vmes (t.i. tabata).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: k--p ()

fosil ::

Alessio983 je izjavil:

Tako je Kuhinja mora bit prva - pazit na obroke. Ker nisem nič manj aktiven kot sem bil pa sem se zredil ... Za hribolazenje in ostale stvari nimam časa. Sploh če si veliko od doma - nonstop služba. Probal bom kot sem zgoraj dal post vaje vsaki dan oz, vsaki 2 dan vsaj 45 min. Upam da bodo rezultati :)

Jaz imam obratne izkušnje.
Shujšal sem samo s telovadbo, ker rad jem in ne maram stradat.
Si je pa res treba vzet vsak dan vsaj pol ure časa.
Tiste tvoje vaje so dolgočasne in po moje ne boš dolgo vztrajal, sploh ne če boš vsak dan delal isto.
Na youtubu imaš ogromno brezplačnih videov, lahko vsak dan delaš po drugem in na tak način so stvari bolj zanimive in dinamične, ni problem zdržat na dolgi rok.

Za hujšanje je najboljša kombinacija vadbe z utežmi in kardio. S tem da od kardio je še posebej učinkovit tako imenovani HIIT.
Veliko dobrih vaj najdeš na fitnessblender in vse so brezplačne.
Plačat moraš edino če hočeš njihov strukturiran 8 tedenski program, ki je sestavljen iz njihovih brezplačnih posnetkov.
Za začetek pa lahko probaš njihov 5 dnevni program, 30 min na dan - 5 dnevni hitri program ali malo daljši 50 min program - 5 dnevni 50 min program

Pa namesto delat vsak drugi dan je bolj priporočljivo delat 5 dni in potem dva dni počivat.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

GTX970 ::

Pri preveč kg nimaš kaj tekati/šprintati , ker si boš uničil kolena.
Tekati zato, ker sem 99% da ne tečeš pravilno (tehnika), niti po primerni podlagi.
Šprintanja raje ne bom komentiral.


http://www.sport-ljubljana.si/park-tivo...

tkonko ::

V ljubljani je na novo odprt Legionar Gym... imajo tudi ugodnosti za študente.
Več pa na www.legionargym.si

Priporočam ;)

k--p ::

GTX970 je izjavil:

Pri preveč kg nimaš kaj tekati/šprintati , ker si boš uničil kolena.
Tekati zato, ker sem 99% da ne tečeš pravilno (tehnika), niti po primerni podlagi.
Šprintanja raje ne bom komentiral.


http://www.sport-ljubljana.si/park-tivo...



Res je, to je primerno za nekoga ki je že v formi, pa bi rad zgubil še zadnje par kilogramov. Lahko pa delaš šprinte na kolesu, veslanje na napravi, plavanje. Kratki intervali nad aerobnim pragom učinkovito kurijo maščobe, glede prehrane pa je važno da poješ malo manj kot porabiš.
Če si tako debel, da si pri teku uničuješ kolena, potem v vsakem primeru absolutno poješ preveč kalorij (recimo 500-1000 preveč)in ti tudi tek nebo pomagal (pol ure teka je "komaj" okrog 300).

Alessio983 ::

Hvala bom kombiniral tiste vaje + video + se bo še kaj najdlo. Tečem ne rad ker mi je butasto po domače. Rad hodim v hribe (samo ni časa razn vikendi) ali pa veliko kolesarim (letos okoli 2 tisoč km gorskih tur) vendar shujšal nisem za 1 kg ne. Pač prehrana ker sem se začel basat :)

Zgodovina sprememb…

i33a ::

Kako je z tem fitnessom v Rožni Dolini, kje se lahko včlanim? (Če prav vem je v bloku 8).

r00k ::

Včlaniš se v samem fitnesu (blok 8). Kako pa je z rezervacijo termina preko http://www.studentska-vadba.si/ ? Če hočem iti samo v fitnes v Sokol Vič a lahko izberem katerokoli uro ali le vnaprej določene termine ?

celada ::

GTX970 je izjavil:

Pri preveč kg nimaš kaj tekati/šprintati , ker si boš uničil kolena.
Tekati zato, ker sem 99% da ne tečeš pravilno (tehnika), niti po primerni podlagi.
Šprintanja raje ne bom komentiral.


http://www.sport-ljubljana.si/park-tivo...


Mah jst sm že dvakrat vrgel dol po 20 kil in sem vedno tekel. Ni glih problematično samo pretiravat nesmeš. Tekel sem pa po asfaltu in samo pazil, da sem imel primerne čevlje za podlago.

lebdim ::

r00k je izjavil:

Včlaniš se v samem fitnesu (blok 8). Kako pa je z rezervacijo termina preko http://www.studentska-vadba.si/ ? Če hočem iti samo v fitnes v Sokol Vič a lahko izberem katerokoli uro ali le vnaprej določene termine ?

za v sokol vič izbereš katerikoli ure, le plačano moraš imeti članarino ter za vsak obisk moraš imeti te kredite.

Cheetah ::

Zdravo, zanima me če kdo priporoča kak fitnes za študente v bližini rožne doline. Fitnes, ki je v domu mi ne ustreza zaradi urnika delovanja.

A110 ::

Cheetah je izjavil:

Zdravo, zanima me če kdo priporoča kak fitnes za študente v bližini rožne doline. Fitnes, ki je v domu mi ne ustreza zaradi urnika delovanja.


Vič. Imaš pa tudi druge študentske fitnese za simbolično ceno recimo Gerbičeva ki je odprt samo popoldan oz zvečer.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fitnes v Kopru

Oddelek: Šport
285303 (1662) Facebook dev
»

Fitnes v Lj in okolici

Oddelek: Šport
267809 (6798) Liniss
»

fitnes, študentski dom Rožna dolina

Oddelek: Šola
86273 (3102) martincek1
»

Tek in fitnes v Ljubljani

Oddelek: Šport
247851 (4433) otago
»

Fitnesi v centru LJ

Oddelek: Loža
255913 (4029) Izaso

Več podobnih tem