» »

Rootan telefon kako naprej

Rootan telefon kako naprej

yyyeb ::

Pozdrav, imam android telefon, ki sem ga rootal. Sedaj pa ne vem kako naprej oziroma kako to rootanje izkoristit. Rad bi predvsem izbrisal neuporabne programe. Namestil sem si program Root uninstaller. Zanima me predvsem katere programe naj na noben način ne odstranim, ker bi bili usodni za telefon? Domnevam,da razne twiterje in podobno lahko zbrišem.
Najmanj si želimo zvedeti resnico, ki bi nam najbolj koristile.

Klemen86 ::

Twiter lahko zbrišeš brez rootanega telefona. Ti pa priporočam, da nobenih sistemskih programov ne brišeš, ker je velika verjetnost, da bo telefon na koncu na servisu končal.

BigWhale ::

Cemu si pa sel rootat telefon?

mgermo ::

Because all the cool kids do it.

WizmoTo ::

Spodobni utili za odstranjevanje ti pokažejo, katere je varno odstraniti, in katere je bolje, da pustiš pri miru. Imaš pa tudi razne spiske po netu, recimo

https://spreadsheets.google.com/spreads...

Vseeno svetujem previdnost, če nisi vešč ponovnega flashanja roma.

Lonsarg ::

Najnovejši Android omogoča že toliko stvari(med drugim onemogočanje vgrajenih aplikacij), da z rootanjem 99.9% folka nič ne pridobi več... Prej izgubi, ker ne ve kaj dela in da kakim sumljivim aplikacijam root dostop...

Root se recimo še vedno rabi, če hočeš Titanium Backup uporabit, da si data od aplikacije shraniš(naj bo to samo kot save game ali pač kake nastavitve aplikacije), ali pa za kak napreden program kot je Tasker, moutanje network diskov in podobne zadeve.

radmannsdorf ::

Jaz uporbaljam NoBloat za odstranitev krame. sem odstranil 75 stvari in enojedrna zadeva xperia ray zdaj dela kot urca.
Maš pa na voljo blacklisto, disable, backup...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj rootat?

Oddelek: Mobilne tehnologije
153744 (3252) exibo
»

Zakaj "root" telefona? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11630976 (26254) CaqKa
»

HTC Desire HD (ali kako je Symbian uporabnik prešel na Android)

Oddelek: Mobilne tehnologije
393088 (1782) damjan1980
»

Android 2.3 prispel za HTC Desire (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6016440 (14051) sgdjkdlsugi4
»

Rootanje Androida

Oddelek: Mobilne tehnologije
83680 (3321) c00L3r

Več podobnih tem