» »

HoneyBot nastavitev

HoneyBot nastavitev

daark018 ::

Imam eno težavo pri nastavitvi HoneyBota.
V nastavitvah sem v zavihku "Exports" obkljukal "Upload logs to server", vendar nikjer ne vidim nastavitev, kjer bi nastavil, na kater server te loge pošilja.

daark018 ::

Sem ugotovil, da je krivo, da uporabljam brezplačno verzijo.

Hvala vseeno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošiljanje pošte

Oddelek: Programska oprema
93603 (3236) tapata
»

Tezave pri nastavljanju SIOL odhajajocega postnega serverja iOS Mail

Oddelek: Programska oprema
124601 (4491) Shoot19
»

eMule FAQ

Oddelek: Omrežja in internet
267561 (5987) Spc
»

2 IP naslova na eni mašini-nastavitve? Ali je možno?

Oddelek: Operacijski sistemi
71684 (1460) Bx
»

Email.si

Oddelek: Programska oprema
96879 (6667) hanuman

Več podobnih tem