» »

Radeon9100 mipmapping problemi??

Radeon9100 mipmapping problemi??

`ripper` ::

Nabavu sm Sapphirejvo graficno radeon9100 64mb ddr. Zadevca trga precej, morm rect (heh, prej sm meu Inno GF2-mx400 :D), tko da glede hitrosti in kvalitete slike res nimam kej za povedat. bolj me moti to, da ko se spravm v Toca Race Driver spil, kr na 1x ni tekstur na avtih. Ok, si recem, zajebu z instalacijo kej, ker mi niti ATI media desktop ni delu in nc. Formateram masinco in zadevsna z drajverji stece lepo, noben od programov s eni upiral. Mam tanove calalys drajverje (6.78, ce se ne motim, skratka, DLdani vceraj) in pravtako tista ATIjeva afna (media desktop al karkoli ze je.
Ves navdusen se spravm spet pognat toco3 in blam, isti problem. Dam gor patch za spil, mislu da bo kej popravljen, e, kurca, isto.

Po raziskovanju na Codemasters -ovemu forumu sm najdu en thread, kjer so so prtozval na isto tematiko. Recimo radeon 9000 dela brez panike 8500 dela brez panike, 9100 ma pa neke tezave.

Zdej me pa zanima ce se komu sanja kaj bi to lahko blo narobe. Verjetno je ksn hud glicth v spilu/driverjih, upam da ga majo namen odpravt, ce je pa komu ze kej ratal ugotovit, bom pa zelo vesel ce bo sharal idejo z mano ;)
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

Super Sonic ::

jest cakam na catalyste 3.3... ce pol ne bo nc bols.. pol pa direkt na Ati pa buske talat :D
sej po izkusnjah to vedno zrihtajo z novimi gonilniki

Zheegec ::

Pri vseh R9100 je isto, vključno z mojo:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z rač

Oddelek: Pomoč in nasveti
311372 (874) davkok
»

leadtek 4600 overclockanj

Oddelek: Strojna oprema
25964 (722) Klemenn
»

Grafična Geforce ali Ati? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
524058 (2993) boštjan
»

Sapphire RADEON 9000 Pro in 9100 (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
884384 (3011) Oblivion
»

TOCA pro race driver (demo) problemi

Oddelek: Igre
141021 (806) f|ction

Več podobnih tem