» »

Imam stran (html+slike) sedaj pa kam lahko to naložim?

Imam stran (html+slike) sedaj pa kam lahko to naložim?

japol ::

Iščem ponudnika, ki ima enostavno rešeno kako prenesti svojo stran. Stran je enostavna, le html in nekaj slik. A lahko naložim na google sites? A se lahko zgoci da pride do popačenja? Kateri ponudniki imajo to najlažje rešeno (da samo uploadam html+slike) in je to to?

KraitPay ::

Sicer ne vem za kaj gre, ker nisi podrobno opisal.

Na hitro mi pade ideja o dropboxu;
Naloži HTML file in slike v eno mapo na dropboxu in sharaj datoteko. free website? Seveda bo ostal tisti zoperni share link, ampak kot sem že rekel, nisi povedal zakaj se gre in ali potrebuješ tudi unikaten www link....

Več informacij kako lahko na dropboxu gostiš spletno stran pa najdeš na spletu...

LP

japol ::

Sem poizkusil stran (shranjena kot html) shraniti v google drive, v ločeno mapo, ki je bila public ampak potem je ob kliku na to datoteko prikazoval html (podobno kot v beležnici) ne pa dejanske strani.
Iščem način (host ali drive) kamor bi enostavno naložil html in slike ki sodijo zraven in da je potem ta stran vidna na internetu. V kolikor je mogoče, bi bilo dobro da je cela domena moj naziv in ne da je kot poddomena.

[D]emon ::

V tem primeru bos moral registrirati domeno ter zakupiti nek hosting.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

japol ::

Sem našel navodila kjer piše da:
"With Drive, you can make web resources -- like HTML, CSS, and Javascript files -- viewable as a website. This feature currently isn't available in the new Google Drive."
Recimo da imam stran s slikami naloženo na drive-u. Kateri host je najboljše da si izberem in da se navezujem na html?

Spajky ::

Ma kaj tvoj ponudnik neta, nima FTP placa pri njem za enostavne male web strani? Jest mam npr. moj sajt pri SiOL-u, kjer mam tudi od vedno mejl, pa še na volja.net placu tudi ... ni dosti MB, ma za eno simple html stran ;)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

amacar ::

Na http://hostinghood.com/ je free, pa mislim da ni reklam.

alexa-lol ::

Microsoft Azure, zaženeš novo "free" instanco PHP strežnika in samo uploadaš html s slikami. Ti Microsoft da še free program WebMatrix tako da je vse skupaj drag drop.

roko88 ::

@alexa-lol točn tko bi tud jz to nardil. Drugače pa je free in naj bi bil bez reklam tudi host: www.000webhost.com

japol ::

Poizkušam z byethost, pa nikakor ne prikaže moje strani, ko vpišem domeno. Ne vem ali moram še kako stran povezati z domeno?

japol ::

1. Je uspelo ampak pri "000webhost.com". Enak file manager imajo in po enakem postopku sem naredil kot pri byethost, pri slednjem nikakor ni delovalo. V tvojo domeno vrine "webatu.com" in linka ki to vsebuje ne morem kopirati v FB post. Nikako ne dovoli.

2. Sedaj pa še ugotavljam, da moja stran se odpre, v kolikor kopiram celi link, če pa googlam, pa niti podrazno da najde oz. najdem stran. Tudi katerekoli ključne besede poskusim, nič.

3. Kako se pa tudi nastavi pri teh hostih, da moj html (npr. indexA4.html) je prvi ki ga mora prikazati. Ker če kopiram domeno "wwww.XYZ.webatu.com", mi prikaže prazno stran na kateri je "Index of" in seznam vseh fajlov ki sem jih v file manager shranil. Če pa vpišem domeno "WWW.XYZ.webatu.com\indexA4.html", potem pa prikaže mojo prvo stran. Sedaj pa bi želel nastaviti oz. povezati "www.XYZ.webatu.com" z indexA4.html. Kako to storim?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: japol ()

amacar ::

Index.html oz default.html se more imenovati prva stran, če se ne motim.

[D]emon ::

Zacetna stran se mora vedno imenovati index.html ce zelis da ti jo avtomatsko prikaze.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

japol ::

Hvala. Res je preimenovati sem moral v index.html in sedaj pa deluje pravilno.

Še nekaj:
1. kako da bo stran možno poguglati? Iščem ključne besede ki so pobrane s strani a je ne zazna.
2. kje bi našel free host, ki ima bolj primerno domeno oz. da je moja poddomena "lepa" in da je FB ne bo blokiral?
Primer: Hostinger ima .96l.com ali pa hol.es in podobne,... (bi bila primerna če bi imel www.ass.hol.es) ;)

[D]emon ::

Facebook nasplosno ne mara free hostingov, ker se na marsikaterem od njih znajde malware. Za kaj bolj konkretnega bos rabil zakupiti lastno domeno.

Kar pa se tice tega, da najdes stran na googlu ... http://www.google.com/submityourcontent/
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna stran na lastnem serverju

Oddelek: Pomoč in nasveti
233083 (2591) #000000
»

internet stran - zastonj

Oddelek: Izdelava spletišč
81217 (992) gregor
»

Zastonj strežnik za spletno stran

Oddelek: Izdelava spletišč
52312 (1979) martincek1
»

Problem s strežnikom

Oddelek: Izdelava spletišč
71029 (875) vorantz
»

php skripta za registracijo uporabnikov

Oddelek: Izdelava spletišč
161994 (1575) skorpio

Več podobnih tem