» »

Shazam

Shazam

1
2
»

oo7 ::

DVD bo izšel 2 julija 2019.

oo7 ::

Vsebina DVD-ja - "It's something like 15 scenes if it all made it on there. I think it's 20+ min in length but there's stuff repeated from the movie to give context. Also, a lot of it are alternate scenes so it's not like you could make a 20-minute longer version of the film."

oo7 ::

Je že kdo pogledal ? Jaz bom probal danes zvečer :)

VaeVictis ::

Dokaj zabaven movie, malce boring zadnji del filma sicer za moj okus.

Sam Shazam družino bi lahko za dvojko prišparal, sam Shazam bi lahko sam zmagal zadnji boj.

starboi ::

Tudi če ga neboš pogledal , ne boš nič zamudil ... osebno sem mu dal oceno 5/10. :|

2dark ::

Ja, dost zabaven film, malce žalosten.. Shazam je drgač faca..

oo7 ::

Sem pogedal in ja tudi meni čisto zabaven film.

Moja lestvica DCEU filmov od najboljšega, do najslabšega.

1. Man of Steel
2. Shazam
3. Aquaman
4. Justice League
5. Wonder woman
6. Batman V Superman
7. Suicide Squad

2dark ::

oo7 je izjavil:

Sem pogedal in ja tudi meni čisto zabaven film.

Moja lestvica DCEU filmov od najboljšega, do najslabšega.

1. Man of Steel
2. Shazam
3. Aquaman
4. Justice League
5. Wonder woman
6. Batman V Superman
7. Suicide Squad



Od teh superjonakov, ki imajo smisel za humor in so face so mi definitivno najbolj všel bili v filmih Deadpool, Shazam, Aquaman in Flash...

Shazam je sploh faca, ko ugotavljata katere super moči ima :))

Jaz bi se tud tko veselil.

Izi ::

Slabo. Zelo slabo :8)
Redko to rečem, ampak ta film je enostavno preveč otročji. Za povrh pa še rahlo dolgočasen.
Shazam sodi v isti koš s Teenage Mutant Ninja Turtles, s to razliko, da Želve niso tako dolgočasne.

yoco ::

V redu film, nič posebnega.

opeter ::

Sem pogledal, čisto okej. Sploh zadnji del je bil zanimiv, ko so (SPOILER) vsi dobili del njegove moči in postali odrasli.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Zdaj ji je šest tam je pa 7 stolov ? :P

Machete ::

V mojih očeh si DC dela sramoto s takim podnom.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

oo7 ::

Machete je izjavil:

V mojih očeh si DC dela sramoto s takim podnom.


Zakaj saj taka zgodba je v stripu. Če bi hoteli biti še bolj točni bi morali najti še veliko mlajšega Billija, ki bi bil še bolj otročji.

WallSreet ::

Pogledal 3 dni nazaj in bil pozitivno presenečen. Podobno kot pri Spider-Manu je tudi Shazam postregel z nečim kar Marvel ni. Ne vem točno zakaj vendar je bil film zelo v redu. Morda zaradi zgodbe ne vem. So bili pa komični vložki super (enkrat za spremembo). Zachary je svoje delo opravil odlično in mislim da je prava izbira za ta film. Asher je bil faca.

PS je še kdo dobil občutek da je Doctor Sivana podoben Jeff Bezosu :));((. Cel čas sem imel v glavi Bezosa hahaha. Sploh tista scena na koncu ko se spopadeta nad New Yorkom lol.

Doctor Sivana


Jeff Bezos


Pa tista scena ko Sivana vrže modela iz pisarne skozi okno je bila dobra, sem jo zavrtel kar nekajkrat haha. Jeff Bezos meče ljudi iz pisarne kar skozi okna, fantastično. Drugače pa pozitivno presenečen. Pa tista scena v parku je bila tudi dobra, ko so se potem spremenili v starejše in so imeli vsi super moči. Soliden movie, drugačen od ostalih klišejev.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Batman v. Superman: Dawn of Justice (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18546096 (18600) opeter
»

Aquaman (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
13824209 (14257) oo7
»

Android market akcija (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
817504 (5282) lambda

Več podobnih tem