» »

Nero + Nforce2

Nero + Nforce2

WildTHink ::

A ima se kdo probleme s pecenjem CDjev, ce ima osnovno plosco nForce2 (nove driverje nforce instalirane) in uporablja Nero za peko CDjev?

Wox ::

Ne.

Hehe ::

pri instalaciji 2.03 drajverjev ne smes instalirat tiste zadeve, ki ti kao pospedi delovanje diskov. ker pol ti cd-pogone zazna na kao nekem scsi kontroleju in ne moreš vel z max hitrostjo pečt. (vsaj tko je pri men - nf7-s)

WildTHink ::

Ja sej men je to isto naredu kao da so scsi drivi.

Jest sm pol deinstaliral driverje od nvidie in jih mam original od WinXP.
Kaj si pa ti naredu?

Mam pa plato NF7-S rev1.2.

Hehe ::

zbrisal sem drajverje, pol pa se 1x instaliral nforce drajverje, sam sem dal pol tm "no" :) zdej ql dela. obvezno pa mors met instalirane nvidine drajverje, drugače ti ne dela zvočna in mrežna , poleg tega pa če ful počasnej dela (predvsem kar se grafike tiče - agp drajverji ... )

txdrxd ::

Js sm pa dav pol še enkat tam "no" , pa se je tisto ko pospeši vse skup spet zravn gor naložlo;(( ;(( !Kaj naj nardim,da se znebim tega ???

WildTHink ::

Nemogoce da ti je instaliral ce si dal "NO" to razn, ce si mel ze prej to instaliran.
Jest sm tud instaliral nove nVidia driverje pred kratkim in sm stisnu No in mi dela vse OK.
Prever to!

Drgac gres pa na CP->system->Hardware->device manager in si pol tm deinstaliras driverje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nero + Nforce IDE

Oddelek: Programska oprema
5635 (591) MTm2H37rqt7B
»

TEAC pekač problemi

Oddelek: Strojna oprema
61233 (1121) SandiK
»

Nvidia Nforce 3.13 drivers !!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
845898 (4586) BlackHole
»

Nforce2 gonilniki; prah se je polegel

Oddelek: Pomoč in nasveti
191261 (998) asPeteR
»

mandrake9.1 in nforce2(mrezna)

Oddelek: Operacijski sistemi
201567 (1277) iso2000

Več podobnih tem