» »

Logitech Gamepad F710

Logitech Gamepad F710

Ata Smrk ::

Živjo mene zanima kje bi se dalo najceneje dobiti tale igralni plošček Logitech Gamepad F710(v Sloveniji seveda)
Če ga ima kdo doma pa so dobrodošle tudi izkušnje

lahko delite tudi izkušnje drugih kontlorerjev(npr. Xbox 360 ipd.)

Mcsin ::

Jaz sm ga vzel v fun-tech. Nasplošno z nakupom zelo zadovoljen in ga uporabljam dnevno.

+ :
- dober občutek v rokah
- x-mode (plug an play, nobenega nastavljanja kontrol saj imitira plošček xboxa, za igre ki to podpirajo, kar je večina)
- d-mode (za igre, ki ne podpirajo ploščka)
- baterija zdrži nenormalno dolgo, po par ur igranja na dan mi je zdržala več mesecev

- :
Edini minus, ki sem ga opazil je, da se zna zgoditi, da plošček kdaj za pol sekunde izgubi signal. Meni osebno zelo redko tako, da mi je nemoteče, sploh pri rpg igrah (sedaj se že dolgo ni to zgodilo). Ko sem bral po forumih imajo eni ljudje resnejše probleme s tem, ampak ni ravno jasno zakaj do tega prihaja.


Tako da bi rekel, če iščeš plošček za neko casual igranje je super. Kako resnejše pa obvezno na kabel :)

Ata Smrk ::

Ok hvala. Sicer igram fifo 14 in so mi prjatli povedal da je s ploščkom bistevo bolje

Mcsin ::

Ko enkrat probaš in se navadiš na igranje (RPG - oz. vse tretje osebne igre, platforme, šport, dirkaške igre) jih s tipkovnico in miško ne boš hotel več igrat. Na M+K samo še strategije in FPS :)

Ata Smrk ::

ja sem pogledal na ta fun tech pa me zanima kaj se bolj splača uzeti F710 ki ima le dva dodatna motorja za bolkši učinek in je brez žičen ali se bolj spača vzet F310 ki je za 10 evrov čenejši ima kabel in torej nima težav z izgubo signala. F310 pa nima tistih dveh motorjev za boljši učinek

http://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/ig... f310
http://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/ig... f710

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ata Smrk ()

Mcsin ::

Kar se tiče motorčkov... to je čisto osebna izbira. Jaz imam ponavadi vibracije izključene. Motorčka samo povzročata, da plošček zavibrira (npr pri eksplozijah in podobno), tako da, kar se Fife tiče ni nobene razlike.

Tako, da samo dobro premisli kaj ti je več vredno, "svoboda" z wirelessom ali to da bo plošček 100% vsaki trenutek odziven z kablom. Jaz igram pred TV na kavču in mi veliko pomeni, da je plošček prost in nevezan na nikakršno odvečno kablovje.

Egidij88 ::

Jaz imam tudi to. Zelo zadovoljen, do pred kratkim. Namreč očitno mi kar samo od sebe včasih pritiska tipko LT, potem mi nagaja v meniju od Fife, včasih v igri zaradi tega ne morem šprintati itd. Upam, da se zadeva malo strezni...

Ata Smrk ::

živjo spet mal uživlam temo ker me zanima če ma kdo doma igralni plošek od Xboxa in me zanima kašni so občutki

mancini ::

če si navajen na obliko ploščka kot jih imajo PS, Logitech potem ti bo na začetku čuden občutek, ker je položaj levega palca drugačen in rabiš kar nekaj časa, da se navadiš. Potem pa je bomba

Ata Smrk ::

ok hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gamepad (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
666539 (2553) Gagatronix
»

Kateri kontroler?

Oddelek: Kaj kupiti
131418 (849) Ganon
»

Kateri gamepad? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5512972 (10935) yero7
»

Gamepad za dirkaške igre

Oddelek: Igre
212455 (2063) opeter
»

gamepad (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7520825 (18364) Sssaga

Več podobnih tem