» »

Android kopiranje na SIM

Android kopiranje na SIM

matobeli ::

Lep pozdrav,

doma imam par "retro (starih)" telefonov in sem se odločil da jih vsake tolko časa peljem na sprehod.

Zalomilo se mi je pa pri najbolj enostavnem opravilu. Kopiranje želenih kontaktov iz notranjega imenika na SIM.

Vgrajena funkcija je še skoraj najbolša ampak pripne za kontakt 4znake dolgo oznako iz katere skupine je kontakt kopiran (family, biznis,... v " (F)" formatu). Kar pomeni da že tako zelo omejenemu številu številu znakov pobere še dodatne. Recimo da imam v imeniku pet enakih imen z priimki. Za priimke oziroma vsaj 1. črko zmanjka prostora.

Sprobal sem pa še malo morje drugih aplikacij, vse imajo problem ker ne zmorejo kopirat šumnikov. Razen ene ki pa izpusti šumnike in je spet vse pokvačeno. Šumnike pa bi rad kar lepo obdržal, ker vem da delujejo tudi na SIM kartici saj jih vgrajeno orodje za kopiranje zna kopirati.

Se mi zdi da je sicer težava bolj eksotične narave, ampak mogoče se je pa kdo vseeno spravil to počet.

francek1 ::

Kolikor vem šumnikov SIM kartice ne podpirajo.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

matobeli ::

Pa res, v starem telefonu jih ne prikazuje. Zanimivo pa da stara dumb nokia vse šumnike nadomesti z usterznico brez šumnika (č->c). Če recimo kopiraš iz notranjiga v SIM spomin.

Pri 25+ namenskih aplikacijah za android ("SIM copy") pa niti ena ne zna normalno skopirat kontakta in nadomestit čžš z czs.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

skripta za pošiljanje brezplačnih sms sporočil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Programiranje
19543128 (8368) AštiriL
»

Naprava za kopiranje sim (stiki)

Oddelek: Mobilne tehnologije
71053 (771) gusto
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011550 (6819) BladE_
»

samsung wave 723

Oddelek: Mobilne tehnologije
81286 (1175) telexdell

Več podobnih tem