» »

Seznam blokiranih tel. številk. (prodaja in pod.)

Seznam blokiranih tel. številk. (prodaja in pod.)

Redorange ::

Tukaj je moj seznam blokiranih številk raznih zavarovalnic, vedeževalk ko ne razumejo da ne rabiš njihovih storitev pa kar kličejo in kličejo.

Ne vem natančo, eno je zavarovalnica, ena je ena gospa iz štajerskega in prodaja naročnino za primorske novice(3x sem jo zavrnu), ena ne vem več
030 313 480
031 689 257
01 292 78 99
01 589 66 33 vedeževanje

Če ima še kdo kaj...

black ice ::

05 626 00 49 - telefonski marketing

Sami ::

059000000 - T2, že 100X so me klicali za sklenitev naročnine, čeprav sem jih zavrnil.

Me pa dostikrat kličejo za kakšne ankete, ampak ko jih zavrnem ne pokličejo ponovno.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Furbo ::

Rečeš jim 'Ne hvala, ne kličite me več in zahtevam, da me izbrišete iz vaše baze podatkov'

Če samo rečeš ne.. bodo pač še težili.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Invictus ::

Jaz tem težakom samo rečem da moja številka ni javno objavljena in da jih bom prijavil na urad informacijske pooblaščenke zaradi zlorabe osebnega podatke.

Še nihče ni več klical.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

an3333 ::

jaz jih trollam nazaj če imam čas

če ne pa rečem kako psihopatsko

an3333 ::

drugače bi bilo lepo imet javen seznam teh št in avtomatsko blokado

Redorange ::

Lepo bi bilo imet nek sistem da kljub temu da si v imeniku lepo sporočiš da nočeš teh storitev in se enostavno odjaviš.

Furbo ::

Saj obstaja tak sistem menda v novem telefonskem imeniku.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Heisenberg ::

evo ideja za app .. "bother me no more" TM :)

Zgodovina sprememb…

black ice ::

Ki deluje samo na mobilnih telefonih. No, nekaj je...

Heisenberg ::

če bi res kdo spisal tak app bi ga jaz uporabljal
seveda bi morali sami uporabniki dodajati v bazo podatkov, en filter bi moral biti itd...

facepalm ::

jaz shranjujem take tel v imenik pod isto osebno (recimo "ne javi se") in pod "dodatno" nastavim "send calls directly to voicemail". tajnice nimam nastavljene, tako da klicatelju avtomatsko prekine (se preden prvic zazvoni) in meni mi prikaze le v call logu event (tako da vem da so klicali) mi pa ne pokaze zgresenega klica in mi niti ne zvoni. skratka vidim da je kdo klical le ce grem namensko pogledat :)
android ftw :D

Heisenberg ::

facepalm je izjavil:

jaz shranjujem take tel v imenik pod isto osebno (recimo "ne javi se") in pod "dodatno" nastavim "send calls directly to voicemail". tajnice nimam nastavljene, tako da klicatelju avtomatsko prekine (se preden prvic zazvoni) in meni mi prikaze le v call logu event (tako da vem da so klicali) mi pa ne pokaze zgresenega klica in mi niti ne zvoni. skratka vidim da je kdo klical le ce grem namensko pogledat :)
android ftw :D

mislim, da nas to kar veliko počne, a še vseeno moras rocno shraniti, blokirati itd...

sicer pa t klici na srečo niso tako pogosti, a ko so so vedno nekako ob neprimernem času da bi jim j**** vse po spisku :)

facepalm ::

za prvo telefonsko se malo potrudis. za ostale pa itak samo dodas "add to contacts" in izberes ze shranjeno ime:) 2sec dela:)
jaz imam to shranjeno ze nekaj let in imam notri malo morje cifer (cez 30) in nimam pojma cigava je katera:)

black ice ::

Kaj pa tale app? Nisem ga še preizkusil.
https://play.google.com/store/apps/deta...

Furbo ::

Ali pa ne vpisuješ svoje številke v razne imenike in nagradne igre..
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

jurre ::

To vas morijo na gsm ali stacionarca (ali ga se kdo ima?). Pri nas klicejo vecinoma na stacionarca, stevilko itak poberejo iz imenika, jo nikamor ne dajemo.

Ocitno je pa res nekaj drugace pri novem imeniku, doma imam namrec siol trio paket pa sem na servisnih straneh opazil, da se je pod napisom telefonija pojavil poleg domace tel. st. napis: Tel. št. objavljena (dovoljeno za komercialne in raziskovalne namene).
Zdaj sem to moznost spremenil na: Tel. št. objavljena (prepovedano v komercialne in raziskovalne namene). Bom zdaj upal, da bodo nehali klicati.


Razlaga, ki je napisana zraven:
Vpis v telefonski imenik Telekoma Slovenije omogoča, da lahko oseba, ki vas želi poklicati, najde vašo telefonsko številko v Telefonskem imeniku Telekoma Slovenije.

Omogoča tudi možnost prepovedi uporabe osebnih podatkov v reklamne in raziskovalne namene (ankete), kar pomeni, da kljub objavi vaših podatkov v imeniku prepoveste uporabo podatkov, ki jo morajo upoštevati in objaviti izdajatelji vseh imenikov.

V sklopu Način objave se z izbiro navedenih možnosti izognete vsem klicem v komercialne in raziskovalne namene, s čimer se zavarujete pred anketarji, prodajo izdelkov po telefonu, podajanjem mnenj itd.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izpis iz TIS

Oddelek: Loža
87260 (6785) BorutO
»

Nadležne telefonske ankete

Oddelek: Loža
91400 (1256) floyd1
»

T-2 telefonija krši zasebnost uporabnikov ?! In pravni vidik ?

Oddelek: Omrežja in internet
426763 (5367) ales85
»

Telefonske ankete, prodaja, etc.

Oddelek: Loža
132357 (2099) ABX
»

Bomo res dobili nove tel. št.? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
815967 (4364) ahac

Več podobnih tem