» »

nov Android

nov Android

Ikspe ::

Zanima me če se pri telefonu da naložit novejši android, in če se da ali se s tem garancija razveljavi.

Za domačo nalogo mi še poiščite če obstaja še kako drugo ime za pametni telefon Xplore XP7501, ki se ga zdaj prodaja v sparu :) Meni nikakor ne uspe najti specifikacij za ta telefon.
  • spremenil: Ikspe ()

black ice ::

1. Odvisno od telefona. Če samo updataš potem se ne razveljavi.
2. Stric Google, če vpišeš model in znamko telefona ti bo vrnil Računalniške novice kjer so napisane specifikacije. Lažje je odpreti temo, da drugi naredijo vse namesto tebe, ne?

Assass1n ::

Odvisno od modela, če je uraden update garancija ostane.
Domače naloge pa že v šoli nisem delal ^^
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

hojnikb ::

Sj imaš že najnovejšega 4.4 gor, kaj bi še rad 8-O
#brezpodpisa

Ikspe ::

Glede novejšega androida me je zanimalo za telefon TPAD A319W ki ima naložen android 2.2. Stane 90 €

Za Xplore XP7501 so na tistem linku od računalniških novic napisane samo tiste osnovne specifikacije. Stane 120 €

Ne vem za katerega bi se odločil.

hojnikb ::

nič od tega. Vzami kakega bolj znanega kitajca iz EU skladišča

za te kitajce pa neboš dobil posodobitev.Period.
#brezpodpisa

Ikspe ::

kakšne posodobitve misliš? androida? bom kar tega z verzijo 4.4 vzel pa ne bom osveževal.

klinker ::

Sumim da se nekdo s prevec casa dela malo budalo tu na forumu ;((
Je zadnje dni nekam prevec, dobesedno neumnih postov od raznih userjev s podobno neumnimi "imeni" nastalo.

Ikspe ::

raje povej kaj je mislil s tistimi periodami.

s6c-gEL ::

hojnikb je izjavil:

nič od tega. Vzami kakega bolj znanega kitajca iz EU skladišča

za te kitajce pa neboš dobil posodobitev.Period.

V Sparu kupuje...
https://slo-tech.com/forum/t616505/p451...

menjalnik ::

Če nimaš fetiša na fotoaparat kupi Prestigio, je veliko boljši od cheap sranja od Xplore.

s6c-gEL ::

Naj raje vzame Kitajca (iz Eu lagerja) kot ta shit od Prestigio.
Nakup kitajskega mobilnega telefona

npr http://www.merimobiles.com/elephone-p6i...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

oemdzi ::

Ravno danes zjutraj sem kupil v Šparu tega Athero XP7501 in mi je sedaj po nekajurni uporabi in raziskovanju izjemno všeč za ceno 119 eur. Dosedaj mi je kot nezahtevnemu uporabniku bila tudi več kot dovolj Motorola Motoluxe, ampak je odpovedal touchscreen, vendar je novi telefon res svetlobna leta pred to Motorolo, precej hitrejši, kljub istim 8MP na kameri tudi dela nekoliko boljše slike itd. Skratka za to ceno zame overkill telefon, edini minus je to, da se z izbiro te "znamke" odpoveš podpori in posledično raznim custom rom-om itd... Edino kar bi grajal so navodila, ki so v Slovenščini tako pomanjkljivo napisana, niti za sim kartico ti ne povejo kaj jo rabiš dati, no za microsim je odprtina več kot očitna, za klasično SIM pa na prvi pogled izgleda kot da jo boš v prazno pod "plato" porinil in izgubil notri oziroma sprva sploh ne deluje kot reža za kartico, potem ne piše tudi kako pokrovček od baterije dol daš, ker če probavaš preizkušene metode se lahko tudi hitro zgodi da odleti plastika, je pa vsaj v Srbohrvaščini vse to napisano. Telefon oz ohišje pa tudi ni nič kaj slabše izdelano kot Motorole, ki je preživela marsikater padec, edino microusb kabel gre nekam na tesno noter, pa raje uporabljam kar stari motorola kabel, ki lepše sede. Aja zraven dobiš še zaščitni pokrov ki ščiti hrbet in robove telefona. Vglavnem 4jedernik, giga pomnilnik in res ogromen ekran (skoraj 13cm diagonala) je na prvo žogo precej dober deal. Bomo videli kako dolgo bo držal :D

Sem ga pa kupil v Grosuplju in če koga zanima je samo še eden, pa še to moraš prodajalko vprašat, ker jih nimajo na policah in ti ga potem prinese na blagajno.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

menjalnik ::

Naj ti služi:)A je ekran plastičen?

oemdzi ::

Touchscreen je plastičen, kakšen je pa prav ekran notri pa pojma nimam :)) :P
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

BCSman ::

s6c-gEL je izjavil:

Naj raje vzame Kitajca (iz Eu lagerja) kot ta shit od Prestigio.
Nakup kitajskega mobilnega telefona

npr http://www.merimobiles.com/elephone-p6i...


kako močna baterija je pri temu, ker ne piše?

s6c-gEL ::

http://www.elephone.hk/p6i.html
Parameters
Battery: 2650mAh

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

BCSman ::

Pravijo, da GPS sploh ne dela? https://anton008.com/elephone-p6i-recen...

hojnikb ::

dela že, sam je pri mtk čipsetih kr muhast.
#brezpodpisa

radmannsdorf ::

http://www.mimovrste.com/gsm-telefoni/n...
vzameš tole pa se sigurno ne boš tresel kot pri androidu čudne znamke.

menjalnik ::

Eh še zmeraj je boljše kupovat v Sloveniji, ker vsaj nobenih problemov ni kot je treba uveljavljat garancijo. Meni je recimo v mojem crknila matična in sem v sredo prinesel mobi, odnesel pa že v petek. Imel sem le nekaj malega stroška z bencinom. Zdaj, če bi v tujino pošiljal bi plačeval poštnino, čakal 100 let da mi popravijo in bog ne daj, da se še pošiljka zgubi kje ali pa poškoduje.

Komaj pa čakam dan, ko bodo Moto G začeli prodajat v Sloveniji oziroma bilokaterega kvalitetnega "kitajca"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon mi priporočate do 150€? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10222835 (18639) hojnikb
»

Tušmobil Antares - predplačniški aparat??

Oddelek: Mobilne tehnologije
274639 (2862) hojnikb
»

Kitajski telefon v slo

Oddelek: Mobilne tehnologije
193563 (2335) Nočni
»

Samsung Ace-aplikacije se ne nalagajo, ker je premalo prostora na telefonu, na SD kar

Oddelek: Mobilne tehnologije
183452 (3227) d4vid
»

Pomoč pri nakupu kitajskega mobilnika

Oddelek: Mobilne tehnologije
116064 (5793) traktor

Več podobnih tem