» »

Samsung predstavil Galaxy Alpha s kovinskim ohišjem

1
2
»

hojnikb ::

Invictus je izjavil:

hojnikb je izjavil:


Odlično dokazuješ, da ne dojameš sarkazma. Če bi hotel jabolčnika, bi ga že zdavnja mel. Ampak ga nočem, ker imam rad svobodo flešanja romov in modanja.

Saj boš odrasel :D. Ko boš našel boljši izkoristek za svoj prosti čas ;).

Kje sem pa rekel, da to dejansko počnem, kot enkateri manijaki, ki imajo vsak dan drug rom ?
Pač fino je imet možnost poflešat še kej druga gor, kot ti da proizvajalec. Bodisi zaradi tega, ker je kaka stvar glupo zastavljena bodisi zato, ker se proizvajalec odloči ukinet podporo in si on ur own.

FlyingBee je izjavil:

Sammy S5 LTA A za korejski trg itak dokazal, da je AMOLED za 500 PPI+ boljša tehnologija glede porabe, na splošno bo AMOLED enkrat prevladal

*khm* PenTile *khm*
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

PrimozR ::

hojnikb je izjavil:

PrimozR je izjavil:

PrimozR je izjavil:

Eh, sej boš odrastel.

Still don't get it, dont ya ? 8-O

Jaz popolnoma razumem, da moraš še odrasti. Ne vem sicer kaj tebe trenutno muči.

hojnikb je izjavil:

Invictus je izjavil:

hojnikb je izjavil:


Odlično dokazuješ, da ne dojameš sarkazma. Če bi hotel jabolčnika, bi ga že zdavnja mel. Ampak ga nočem, ker imam rad svobodo flešanja romov in modanja.

Saj boš odrasel :D. Ko boš našel boljši izkoristek za svoj prosti čas ;).

Kje sem pa rekel, da to dejansko počnem, kot enkateri manijaki, ki imajo vsak dan drug rom ?
Pač fino je imet možnost poflešat še kej druga gor, kot ti da proizvajalec. Bodisi zaradi tega, ker je kaka stvar glupo zastavljena bodisi zato, ker se proizvajalec odloči ukinet podporo in si on ur own.

Kaj pa se pol sekiraš za nekaj, kar sploh ne uporabljaš?

Pa ne s podporo. Res ne. Ne it tja in zraven jamrat čez Apple. Pokaži mi ENEGA proizvajalca mobilnih telefonov, ki je šele po polnih štirih letih (in enem tednu, vsaj zaenkrat) ukinil podporo za svoj telefon.

Pa ko si 'on your own' ponavadi kar kupiš nov telefon. Nekaj se še da hekati, ampak to ni to. Trust me. Sem imel 4.0 in 4.1 na HTC Desire. Tisto je bil bolj obtežilnik papirja kot telefon.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

mitja73 ::

Dr_M je izjavil:

mitja73 je izjavil:

Dr_M je izjavil:

1080p bi moral bit minimum za drazje telefone, 720p pa za telefone pod 300e.
To, da visoka locljivost pozre kaj omembe vredno vec elektrike, je samo mit. Razlika je lahko zgolj posledica mocnejsega procesorja, pa se to ni nujno, da vec pokuri.


Za vsako točko moraš izračunati kaj boš prikazoval in potem še to prikazati(poslati ukaz), tako da ne govori na pamet. Več točk = večjo procesorsko moč rabiš za izris točk = večja poraba energije iz baterije.


Snapdragon 800 te postavlja na laz. Je zmogljivejsi kot 600 in porabi celo manj.


Še enkrat preberi kaj sem napisal. Če mora isti procesor obdelati več podatkov potem je poraba večja.
Če to komu ni jasno naj najprej naredi kako elektro šolo.

amacar ::

hojnikb je izjavil:


Odlično dokazuješ, da ne dojameš sarkazma. Če bi hotel jabolčnika, bi ga že zdavnja mel. Ampak ga nočem, ker imam rad svobodo flešanja romov in modanja.


Poskusi s svojo svobodo nastaviti, da boš lahko še vedno poslal sporočila na FB iz same aplikacije namesto Messenger aplikacije. Na iOS s tweakom lahko ;)
Na Cydii je neskončno tweakov, s katerimi si nastaviš telefon v takšni meri kot android + obdržiš tekoče delovanje iOS-ja.

FlyingBee ::

hojnikb je izjavil:

Invictus je izjavil:

hojnikb je izjavil:


Odlično dokazuješ, da ne dojameš sarkazma. Če bi hotel jabolčnika, bi ga že zdavnja mel. Ampak ga nočem, ker imam rad svobodo flešanja romov in modanja.

Saj boš odrasel :D. Ko boš našel boljši izkoristek za svoj prosti čas ;).

Kje sem pa rekel, da to dejansko počnem, kot enkateri manijaki, ki imajo vsak dan drug rom ?
Pač fino je imet možnost poflešat še kej druga gor, kot ti da proizvajalec. Bodisi zaradi tega, ker je kaka stvar glupo zastavljena bodisi zato, ker se proizvajalec odloči ukinet podporo in si on ur own.

FlyingBee je izjavil:

Sammy S5 LTA A za korejski trg itak dokazal, da je AMOLED za 500 PPI+ boljša tehnologija glede porabe, na splošno bo AMOLED enkrat prevladal

*khm* PenTile *khm*

če poenostavimo je pentile 2/3 pikslov realno gledano, torej je višji PPI še toliko bolj potreben pa še ne vpliva toliko na baterijo

Invictus ::

Če ima LCD zaslon 2 milijona namesto 1 milijona pikslov, je jasno da za preklop teh pikslov porabi 2x več toka. Saj ima 2x več tranzistorjev. A res nihče ne ve kako LCD dela?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

FlyingBee ::

ja, vemo in na srečo se tudi batrije izboljšujejo, je pa res da večji zaslon doprinese k večji napravi, ki je lahko dovolj tanka in ima še vedno kar veliko baterijo ... recimo Z1 Compact je zaradi (sicer ima prav po Sonyjevo slabo razmerje zaslon/naprava) tega debelkast ... žal je še vedno vse z baterijo pogojeno, ni pa to vse

hojnikb ::

amacar je izjavil:

hojnikb je izjavil:


Odlično dokazuješ, da ne dojameš sarkazma. Če bi hotel jabolčnika, bi ga že zdavnja mel. Ampak ga nočem, ker imam rad svobodo flešanja romov in modanja.


Poskusi s svojo svobodo nastaviti, da boš lahko še vedno poslal sporočila na FB iz same aplikacije namesto Messenger aplikacije. Na iOS s tweakom lahko ;)
Na Cydii je neskončno tweakov, s katerimi si nastaviš telefon v takšni meri kot android + obdržiš tekoče delovanje iOS-ja.

Še enkrat, zakaj rinete v debato iOS, če je govora o androidnežih ?
Vi jabolčniki ste pa res ko sršeni, če kdo reče kej čez vaše produkte.

Torej kompakten, zmogljiv androidnež. O tem teče debata. Ne o tem, kako je Apple oh in sploh.
Tako da se prosim vzdžite komentarjev tipa "ti si ziher neodrasel mlečnezobec, ker hočeš svobodo robotka". Ker to ni na nivoju S-T diskusije.
Pa ko si 'on your own' ponavadi kar kupiš nov telefon. Nekaj se še da hekati, ampak to ni to. Trust me. Sem imel 4.0 in 4.1 na HTC Desire. Tisto je bil bolj obtežilnik papirja kot telefon.

Ja, ampak velikokrat je tako, da ko že kupiš stvar si praktično obsojen na tisto, kar dobiš gor.
In ne mi sem v debato desireja rinat, ker sem ga sam tudi mel in ni ravno dober example tega. Že zaradi tega ne, ker zadevo pesti cel kup drugih problemov, poleg odsotnost 3.x jedra.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

VaeVictis ::

hojnikb je izjavil:

amacar je izjavil:

hojnikb je izjavil:


Odlično dokazuješ, da ne dojameš sarkazma. Če bi hotel jabolčnika, bi ga že zdavnja mel. Ampak ga nočem, ker imam rad svobodo flešanja romov in modanja.


Poskusi s svojo svobodo nastaviti, da boš lahko še vedno poslal sporočila na FB iz same aplikacije namesto Messenger aplikacije. Na iOS s tweakom lahko ;)
Na Cydii je neskončno tweakov, s katerimi si nastaviš telefon v takšni meri kot android + obdržiš tekoče delovanje iOS-ja.

Še enkrat, zakaj rinete v debato iOS, če je govora o androidnežih ?
Vi jabolčniki ste pa res ko sršeni, če kdo reče kej čez vaše produkte.

Torej kompakten, zmogljiv androidnež. O tem teče debata. Ne o tem, kako je Apple oh in sploh.


Sicer se strinjam s tabo, ampak tudi v vsaki temi o Applu se androidneži vpletajo v debato in hvalijo svoje...
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

hojnikb ::

VaeVictis je izjavil:

hojnikb je izjavil:

amacar je izjavil:

hojnikb je izjavil:


Odlično dokazuješ, da ne dojameš sarkazma. Če bi hotel jabolčnika, bi ga že zdavnja mel. Ampak ga nočem, ker imam rad svobodo flešanja romov in modanja.


Poskusi s svojo svobodo nastaviti, da boš lahko še vedno poslal sporočila na FB iz same aplikacije namesto Messenger aplikacije. Na iOS s tweakom lahko ;)
Na Cydii je neskončno tweakov, s katerimi si nastaviš telefon v takšni meri kot android + obdržiš tekoče delovanje iOS-ja.

Še enkrat, zakaj rinete v debato iOS, če je govora o androidnežih ?
Vi jabolčniki ste pa res ko sršeni, če kdo reče kej čez vaše produkte.

Torej kompakten, zmogljiv androidnež. O tem teče debata. Ne o tem, kako je Apple oh in sploh.


Sicer se strinjam s tabo, ampak tudi v vsaki temi o Applu se androidneži vpletajo v debato in hvalijo svoje...

Tudi to je res. Ampak tukaj ne šimfam čez apple, le izpostavljam dejstvo (glede na to da je novica le o androidnem telefonu) da je debata o kompaktnem androidu.

Invictus je izjavil:

Če ima LCD zaslon 2 milijona namesto 1 milijona pikslov, je jasno da za preklop teh pikslov porabi 2x več toka. Saj ima 2x več tranzistorjev. A res nihče ne ve kako LCD dela?

ker je preklaplanje pixlov najhujši porabnik pr lcdju (ps: ne ni)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

FlyingBee ::

porabnik je staromodno osvetlevanje iz ozadja ... čas bi bil že za kakšno novo tehnologijo, še posebej ker je pri 550ppi že vse gosto, da je treba močneje presvetljevat

BoLhCa ::

A RejZoR je že povedal tudi v tej temi, da vse kar rabiš je Galaxy S2 z daleč predobro kamero, kolikor jih mi potrebujemo in "blazing fast" odzivnost operacijskega sistema, ki sliši na ime Android 4.1.2 :)

amacar ::

hojnikb je izjavil:

VaeVictis je izjavil:

hojnikb je izjavil:

amacar je izjavil:

hojnikb je izjavil:


Odlično dokazuješ, da ne dojameš sarkazma. Če bi hotel jabolčnika, bi ga že zdavnja mel. Ampak ga nočem, ker imam rad svobodo flešanja romov in modanja.


Poskusi s svojo svobodo nastaviti, da boš lahko še vedno poslal sporočila na FB iz same aplikacije namesto Messenger aplikacije. Na iOS s tweakom lahko ;)
Na Cydii je neskončno tweakov, s katerimi si nastaviš telefon v takšni meri kot android + obdržiš tekoče delovanje iOS-ja.

Še enkrat, zakaj rinete v debato iOS, če je govora o androidnežih ?
Vi jabolčniki ste pa res ko sršeni, če kdo reče kej čez vaše produkte.

Torej kompakten, zmogljiv androidnež. O tem teče debata. Ne o tem, kako je Apple oh in sploh.


Sicer se strinjam s tabo, ampak tudi v vsaki temi o Applu se androidneži vpletajo v debato in hvalijo svoje...

Tudi to je res. Ampak tukaj ne šimfam čez apple, le izpostavljam dejstvo (glede na to da je novica le o androidnem telefonu) da je debata o kompaktnem androidu.


Ti si izpostavil dejstvo, da imas zaradi moznosti modanja androida, js pa sem izpostavil dejstvo, da se da tudi na iOS marsikatero stvar se bolj zmodati kot na androidu, ker je community za tweake precej velik. V debate tipa kateri telefon je boljsi, se pa js ne spuscam, ker na to odgovor ne obstaja.

M-XXXX ::

Ti si izpostavil dejstvo, da imas zaradi moznosti modanja androida, js pa sem izpostavil dejstvo, da se da tudi na iOS marsikatero stvar se bolj zmodati kot na androidu, ker je community za tweake precej velik. V debate tipa kateri telefon je boljsi, se pa js ne spuscam, ker na to odgovor ne obstaja.

Ne bo problem naštet stvari, katere se da zmodat na iOS-u ane? Ker pri androidu se da... ma čisto vse...

PrimozR ::

Invictus je izjavil:

Če ima LCD zaslon 2 milijona namesto 1 milijona pikslov, je jasno da za preklop teh pikslov porabi 2x več toka. Saj ima 2x več tranzistorjev. A res nihče ne ve kako LCD dela?

Ne verjamem da je tako enostavna matematika. Navsezadnje preklapljaš cel piksel, ki pa pri dveh milijonih le-teh seveda nima enake površine, torej je energijski udarec verjetno nekoliko manjši. Poraba bo večja, ne pa kar x2 večja.

PrimozR ::

hojnikb je izjavil:

amacar je izjavil:

hojnikb je izjavil:


Odlično dokazuješ, da ne dojameš sarkazma. Če bi hotel jabolčnika, bi ga že zdavnja mel. Ampak ga nočem, ker imam rad svobodo flešanja romov in modanja.


Poskusi s svojo svobodo nastaviti, da boš lahko še vedno poslal sporočila na FB iz same aplikacije namesto Messenger aplikacije. Na iOS s tweakom lahko ;)
Na Cydii je neskončno tweakov, s katerimi si nastaviš telefon v takšni meri kot android + obdržiš tekoče delovanje iOS-ja.

Še enkrat, zakaj rinete v debato iOS, če je govora o androidnežih ?
Vi jabolčniki ste pa res ko sršeni, če kdo reče kej čez vaše produkte.

Torej kompakten, zmogljiv androidnež. O tem teče debata. Ne o tem, kako je Apple oh in sploh.
Tako da se prosim vzdžite komentarjev tipa "ti si ziher neodrasel mlečnezobec, ker hočeš svobodo robotka". Ker to ni na nivoju S-T diskusije.
Pa ko si 'on your own' ponavadi kar kupiš nov telefon. Nekaj se še da hekati, ampak to ni to. Trust me. Sem imel 4.0 in 4.1 na HTC Desire. Tisto je bil bolj obtežilnik papirja kot telefon.

Ja, ampak velikokrat je tako, da ko že kupiš stvar si praktično obsojen na tisto, kar dobiš gor.
In ne mi sem v debato desireja rinat, ker sem ga sam tudi mel in ni ravno dober example tega. Že zaradi tega ne, ker zadevo pesti cel kup drugih problemov, poleg odsotnost 3.x jedra.

Androidneži? Jabolčniki? Le kaj bi to lahko bilo? Dejmo ne lomit jezika.

Em... Odsotnost 3.x jedra je JEDRO vseh problemov. Oz. tako, uporabljalo se je starejše jedro, ker je edino imelo driverje. Če bi dobili driverje, bi 4.x na Desire deloval fenomenalno. Driverjev pa itak ne dobiš, ker so zaprti. Pri vseh telefonih (razen morda ene ali dveh izjem). Iz tega se torej da zaključiti, da je Desire ODLIČEN predstavnik tega problema.

Ne da si nedorasel mlečnozobec, ki hoče svobodo, izkaže se pač, da se ti po nekaj časa, vsja veliki večini ljudi, na primarni napravi ne da zajebavati s shady nedelujočimi ROMi. Vzel sem Nexusa ravno zaradi svobode in enostavnega odklepa bootloaderja. Pri prvem bootu je letel gor custom ROM. Trenutno sem na CyanogenMod 11 (M9 mislim da, latest snapshot pač), ki še vedno ni popolnoma stable, ampak je okej. Pa vseeno, 4.4.4 sem dobil pred recimo dvema tednoma, uraden update je pa priletel pred par meseci. Z L releasom bom po vsej verjetnosti šel nazaj na tovarniški ROM, ker se mi ne da ukvarjati s takimi stvarmi, naj zadeva dela. Pa ima CM praktično OTA updejte (telefon reče, da je update, tapneš DL knofek, nakar ti reče da ga lahko namestiš. Zadeva se samo reboota, to je to).

Podobno kot te mine igranje z navijanjem PC-ja, ker pač hočeš, da zadeva dela (ker nimaš časa zapravljati dveh popoldnevov da boš znižal frekvenco na stable, a vseeno navito, ker mora biti navito, ko imaš za dokončat nek projekt). Prioritete se pač spreminjajo. Izkaže se, da je včasih 'svoboda' prej minus kot plus.

M-XXXX je izjavil:

Ti si izpostavil dejstvo, da imas zaradi moznosti modanja androida, js pa sem izpostavil dejstvo, da se da tudi na iOS marsikatero stvar se bolj zmodati kot na androidu, ker je community za tweake precej velik. V debate tipa kateri telefon je boljsi, se pa js ne spuscam, ker na to odgovor ne obstaja.

Ne bo problem naštet stvari, katere se da zmodat na iOS-u ane? Ker pri androidu se da... ma čisto vse...

In tako nastane TouchWiz.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

M-XXXX ::

In tako nastane TouchWiz.

Jap, ki ima nekaj tako zelo praktičnih in uporabnih stvari katere drugim telefonom manjkajo. Ima pa seveda tudi nekaj ne optimalno rešenih stvari. Je pa meni osebno lepši in uporabnejši kot stock android.

spirit ::

marsikaj ima dobro poštimano to se strinjam ampak se da to rešit če se sam poigraš ravno tako, pa ti potem telefon pri osnovnih opravilih ne šteka in zmrzuje, kar pa samsungi počnejo in iz tega vidika mene samsungov model telefonov ''moti''

trnvpeti ::

stevilke pravijo, da je samsung je cist v kurcu
da pa ni neke vizije,se pa vidi/cuti ze nekaj casa

Invictus ::

hojnikb je izjavil:


Invictus je izjavil:

Če ima LCD zaslon 2 milijona namesto 1 milijona pikslov, je jasno da za preklop teh pikslov porabi 2x več toka. Saj ima 2x več tranzistorjev. A res nihče ne ve kako LCD dela?

ker je preklaplanje pixlov najhujši porabnik pr lcdju (ps: ne ni)

Kaj je treba polovico slotehovcev poslati na tečaj funkcionalne pismenosti.

Napisal sem samo da za preklop 2 milijona pikslov porabiš več štroma kot za milijon. O ostalih porabnikih LCDja niti nisem pisal ...

trnvpeti je izjavil:

stevilke pravijo, da je samsung je cist v kurcu
da pa ni neke vizije,se pa vidi/cuti ze nekaj casa

Apple že nekaj časa ni dal nič novega ven, pa ni nič za skopirat ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

M-XXXX ::

spirit je izjavil:

marsikaj ima dobro poštimano to se strinjam ampak se da to rešit če se sam poigraš ravno tako, pa ti potem telefon pri osnovnih opravilih ne šteka in zmrzuje, kar pa samsungi počnejo in iz tega vidika mene samsungov model telefonov ''moti''

Se strinjam, da ima čisto preveč crapwara (oziroma zame idealen scenarij bi bil, da pri prvem zagonu vpraša kaj želiš in kaj ne. Glede zmrzovanja se pa ne strinjam, sem imel shitload androidov (v zadnje dobre pol leta sem bil na S4, HTC One trenutno sem na Note 3), zamenjal 2 tablice in je zadeva rock stable. Tudi pri štekanju nimam težav.

bdoxx ::

kaj pa je crapware pri samiju?

hojnikb ::

Ne da si nedorasel mlečnozobec, ki hoče svobodo, izkaže se pač, da se ti po nekaj časa, vsja veliki večini ljudi, na primarni napravi ne da zajebavati s shady nedelujočimi ROMi. Vzel sem Nexusa ravno zaradi svobode in enostavnega odklepa bootloaderja. Pri prvem bootu je letel gor custom ROM. Trenutno sem na CyanogenMod 11 (M9 mislim da, latest snapshot pač), ki še vedno ni popolnoma stable, ampak je okej. Pa vseeno, 4.4.4 sem dobil pred recimo dvema tednoma, uraden update je pa priletel pred par meseci. Z L releasom bom po vsej verjetnosti šel nazaj na tovarniški ROM, ker se mi ne da ukvarjati s takimi stvarmi, naj zadeva dela. Pa ima CM praktično OTA updejte (telefon reče, da je update, tapneš DL knofek, nakar ti reče da ga lahko namestiš. Zadeva se samo reboota, to je to).

Sj osebno se sploh ne hecam več s temi stvarmi (heck, na mojem HOXu laufa stock rom z nekaj modifikacijami, ki jih HTC ni bil zmožn implementirat). Ampak kot sam dokazuješ, je še vseeno bolje imet androidneža, če tidu v stock formu, kot pa jabolčnika. Sj nimam nič proti iOS (za večino ljudi je super zadeva) ampak nekateri hočemo več od tega.
Zato pa izpostavljam, da bi en majhen in zmogljiv androidnež bil bomba. Če je zato Nexus, še pa toliko bolje. Google Updates FTW !

bdoxx je izjavil:

kaj pa je crapware pri samiju?

Vse, kar je na njem inštalirano out of the box
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Nummy ::

M-XXXX je izjavil:

In tako nastane TouchWiz.

Jap, ki ima nekaj tako zelo praktičnih in uporabnih stvari katere drugim telefonom manjkajo. Ima pa seveda tudi nekaj ne optimalno rešenih stvari. Je pa meni osebno lepši in uporabnejši kot stock android.

Nekaj zelo praktičnih in uporabnih stvari, ki ne delajo kot bi morale in ti super duper upočasnijo telefon, da imaš globoko željo ga zabrisati v steno ali čez okno!

alexa-lol ::

Mavrik je izjavil:

alexa-lol je izjavil:


To ni res. Zaslon kot zaslon ima nek svetlobni tok in ta je enak če imaš fullHD, QuadHD, 4K ali pa 8K. Možno je edino da so kaki izgube od GPU do pixla.. in če je več pixlov je več izgub.

1l vode imaš lahko v 1 litrski flaši ali pa v dveh 0.5 litrskih.

Edini argument za večjo porabo so procesorski cikli za rendiranje vsakega pixla - več pixlov, več ciklov, čeprav tudi to ni nujno res ker itak grafične v paralelizmu delajo.


Ni čisto tako - namreč ko narediš mrežo za piksle bolj gosto ti pada prepustnost LCD zaslona, kar pomeni da postane zaslon temnejši. Posledično rabiš močnejši backlight za isto svetilnost (++energija in segrevanje). Rabiš tudi močnejši GPU, da ti lahko gladko poganja vmesnik (problem tega se recimo jasno vidi na Nexus 10, ki ima sicer standardni GPU, a je prešibek za tisto resolucijo). GPUji pa so na mobilnih napravah že zdaj med bolj požrešnimi čipi.

To se recimo vidi na G3, ki ima (je imel?) precej resne probleme s pregrevanjem in se je posledično tudi svetlost zaslona uporabnikom kar med uporabo močno zmanjšala.


Sem mislil da ima LG G3 LEDice in ne LCDja.

Potem je to popolnoma razumljivo.... enak efekt kot na morju, kjer imajo neke restavracijo za streho perforirano pločevino in je spodaj lepo hladno a še vedno dovolj svetlo.

hojnikb ::

Sem mislil da ima LG G3 LEDice in ne LCDja.

LED je samo tip osvetlitve, ne nov tip panela (kot to misli 99% nevednežev, ki kupuje nov tv)
#brezpodpisa

PrimozR ::

Invictus je izjavil:

Apple že nekaj časa ni dal nič novega ven, pa ni nič za skopirat ...

Jah iPhone 5. Pred tem pa dve leti prej iPhone 4. Potrpi še tale mesec do prihoda šestice no.

bdoxx je izjavil:

kaj pa je crapware pri samiju?

TouchWiz.

hojnikb je izjavil:

Ne da si nedorasel mlečnozobec, ki hoče svobodo, izkaže se pač, da se ti po nekaj časa, vsja veliki večini ljudi, na primarni napravi ne da zajebavati s shady nedelujočimi ROMi. Vzel sem Nexusa ravno zaradi svobode in enostavnega odklepa bootloaderja. Pri prvem bootu je letel gor custom ROM. Trenutno sem na CyanogenMod 11 (M9 mislim da, latest snapshot pač), ki še vedno ni popolnoma stable, ampak je okej. Pa vseeno, 4.4.4 sem dobil pred recimo dvema tednoma, uraden update je pa priletel pred par meseci. Z L releasom bom po vsej verjetnosti šel nazaj na tovarniški ROM, ker se mi ne da ukvarjati s takimi stvarmi, naj zadeva dela. Pa ima CM praktično OTA updejte (telefon reče, da je update, tapneš DL knofek, nakar ti reče da ga lahko namestiš. Zadeva se samo reboota, to je to).

Sj osebno se sploh ne hecam več s temi stvarmi (heck, na mojem HOXu laufa stock rom z nekaj modifikacijami, ki jih HTC ni bil zmožn implementirat). Ampak kot sam dokazuješ, je še vseeno bolje imet androidneža, če tidu v stock formu, kot pa jabolčnika. Sj nimam nič proti iOS (za večino ljudi je super zadeva) ampak nekateri hočemo več od tega.
Zato pa izpostavljam, da bi en majhen in zmogljiv androidnež bil bomba. Če je zato Nexus, še pa toliko bolje. Google Updates FTW !

bdoxx je izjavil:

kaj pa je crapware pri samiju?

Vse, kar je na njem inštalirano out of the box

Dokazujem s čim, tako da trepetam, če se bo Google odločil izdati L release za še ne 2 leti star Nexus 4, ker so se uradno zavezali za le 18 mesecev podpore? Pa s tem da povem, da Apple iPhone 4 podpira 4 leta in teden dni po njegovi izdaji?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

someboody99 ::

2x Quad core = 8 core? Stara finta pri Samsungu...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Z3 Compact ali Galaxy Alpha (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8110107 (6316) abyssus
»

Samsung ukinja Galaxy Alpha

Oddelek: Novice / Android
3710484 (7467) PrimozR
»

Samsung pripravlja serijo Galaxy A

Oddelek: Novice / Android
63984 (2846) zmaugy
»

Samsung Applu konkurira z Gapgate

Oddelek: Novice / Android
196699 (4920) m47hingi

Več podobnih tem