» »

Pomoč pri grafiki za "starejsi" racunalnik

Pomoč pri grafiki za "starejsi" racunalnik

luka66_6 ::

Vsem, ki mi bodo kakorkoli pomagali se v naprej lepo zahvaljujem. Imam sledeč problem. Ne vem katero še najmočnejšo grafično kartico na agp vodilu lahko vtaknnem v svojo plato, da se nebi kaj skurlo in da bi zadeva delala.
Imam Pentium 3 500 na 100mhz
384mb rama
plata pa podpira 100 112 in 133 mhz ( zadnje dve le če je navita, kar moja še ni)
V navodilih piše o agp samo, da plata podpira agp v 1.0. Nimam pojma kaj to pomen katero lohk not dam zdej mam ati rage pro 4mb. Za pomoč se vsem lepo zahvaljujem

PS: PLEASE HELP

Luka
  • spremenil: Predator ()

Blisk ::

Mislim, da tuki ni panike, saj so kartice in reže za AGP tko narejene, da po moje ne moreš zajebat, saj če kartica ni prava je ne moreš not vtaknit.

Matek ::

Pozor! V starejsih platah lahko skuris kartice, ker ma starejsi AGP visjo napetost.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

DSmidgy ::

Pomoje da je najbolš da neseš na servis da ti zastonj ugradijo tisto k še dela. Novejše pomoje ne delajo na AGP 1.0. Na ATI že zasledu da piše katere kaj podpirajo. Za nVidio pa ne vem - RIVA 128 podpira pomoje.

OceanMan ::

1.0 pomeni da podpira plošča 2x AGP, 2.0 -4x AGP in tanove 3.0 -8x AGP.

Mislim, da so prvi Geforci podpirali 2x AGP, tako da ti bi morali še laufat, sicer pa dobiš na strani od nVIDIE podatke, katero hitrost vodila uporablja grafična.

Dead_Eye ::

po mojem bi z enim geforce2 MX delalo super, lahko kupiš tudi gf4MX, vglavem pa grejo gor bp vse grafične ki so agp4x (ne 8x)
The one and only

OceanMan ::

Ne, sej je napisal da plošča podpira 1.0 AGP, to pomeni da je AGP 2x, tako da ti tanovih grafičnih plošča ne podpira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OceanMan ()

JXS ::

ej če so na TOMU spravili Radeona 9700 in GF TI4600 na p100 pol ti sploh ne bi smel imeti problemov!

luka66_6 ::

Se zahvaljujem za pomoč ampak ali kdove katera je najboljša kartica, ki še uporablja agp 2x
hvala

Luka

Dr_M ::

hm...voodoo 5...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AGP 4x graficna v AGP 1x slotu ?

Oddelek: Strojna oprema
262058 (1669) mojsterleo
»

Bodite pozorni pri nakupih radeon 9600 pro/ne pro kartic!

Oddelek: Kaj kupiti
211446 (1030) morphling1
»

AGP na plati je 3.3V, grafična pa rabi le 1.5V !!!? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
543853 (3152) TribesMan
»

Seznam starejsih grafičnih kartic - Katero izbrati?

Oddelek: Kaj kupiti
261564 (1096) CaqKa
»

Be6 - 2 in Inno Gf4 Ti 4200

Oddelek: Strojna oprema
251535 (1173) the_unborn

Več podobnih tem