» »

Serija Dominion

Serija Dominion

BlackMaX ::

Dominion is an American apocalyptic supernatural action television series created by Vaun Wilmott. It is loosely based on the 2010 film Legion, written by Peter Schink and Scott Stewart. In December 2013, Syfy ordered a pilot episode and the series premiered on the American cable television network Syfy on June 19, 2014.[1] The show is filmed on location in Cape Town, South Africa. Stewart serves as series executive producer, as well as director of the pilot episode, written by Wilmott.[2]

~ Wiki


Ali kdo slučajno spremlja?

BlackMaX ::

oo7 ::

Jaz zaenkrat še spremljam>:D

oo7 ::

Evo ravnokar pogledal 8 del serije Dominion, ki je tudi zadnji v tej sezoni in je dobra daleč najboljša epizoda v celi sezoni.
No upam na drugo sezono, ki me zanima kako se bo odvijalo naprej:)

BlackMaX ::

oo7 je izjavil:

Evo ravnokar pogledal 8 del serije Dominion, ki je tudi zadnji v tej sezoni in je dobra daleč najboljša epizoda v celi sezoni.
No upam na drugo sezono, ki me zanima kako se bo odvijalo naprej:)


Se strinjam, zelo dober del. No upam, da bojo nadaljevali z 2 sezono.

Izi ::

Odličen cliffhanger na koncu 2. sezone.
Kot kaže Bog daje angelom črna krila, Lucifer pa bela. Zanimivo 8-)

Noma je do sedaj izdala še čisto vsakega, vprašanje ali bo izdala tudi Luciferja. "Chosen one" pa tudi ne bo vesel ko izve da je ubila njegovo mamo.

Zanimivo je tudi da so se tako potrudili z zadnjimi nekaj deli in vse končali na cliffhangerju, ko sploh ni jasno ali bomo kdajkoli videli 3. sezono.

BlackMaX ::

Odličen del. Resnično nisem pričakoval, da ne bo več te osebe...(da ne izdam za ostale)

Ampak Lucifer mi je vedno bolj zanimiv lik.

Izi ::

BlackMaX je izjavil:

Ampak Lucifer mi je vedno bolj zanimiv lik.

Jaz nisem ravno domač v zgodbah iz Biblije in sem moral za to serijo kar malo poguglati, da sem razumel vse prispodobe in reference.

Ime Lucifer v prevodu pomeni Jutranja zvezda oziroma planet Venera. Tega nisem vedel in mi je šele potem, postalo jasno zakaj je bil Nadangel Michael tako zaskrbljen ko je rekel, da prihaja Jutranja zvezda.
Jutranja zvezda pa prinaša svetlobo in zato je tudi Lucifer imenovan Prinašalec svetlobe oziroma Lightbringer. Verjetno imajo tudi zaradi tega Luciferjevi angeli bela krila.

Lucifer je bi najmočnejši in najbolj mogočen Nadangel. Dokler je bil še v nebesih je bil Božja desna roka oziroma namestnik Boga. Sčasoma je ugotovil, da je pravzaprav močnejši od Boga oziroma si je to vsaj domišljal in zato je bil vržen iz nebes.
Ker je v seriji Bog izginil je Lucifer sedaj pravzaprav edini Bog. Pravi Bog, kot jaz razumem, je imel vsega poln kufer in je jezen vse skupaj poslal v p. m. in odšel. Nadangeli se sicer nekaj trudijo, da bi Boga priklicali nazaj, pa kot kaže ne bo nič iz tega. Lucifer je glavni >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

yoco ::

Nisem pogeldal druge sezone, ampak zakaj Bog vedno nekam izgine??? :) Kje je Kristus, a ta ne obstaja? Podoben primer v seriji Supernatural!

neboben ::

super del, zelo všečna serija. Ko so vlekli vzporedne zgodbe mi je bilo vedno najbolj zanimiva tista, ki je prikazovala kaj se dogaja z Michael-om in Gabriel-om, tudi ko The choosen one uporabi svoje tatuje je kul. Najmanj mi je bilo všeč kar se je dogajal z tisto žensko iz mesta Helene, pa punca od The choosen one, (njen oče je zdej hibrid med angelom in človekom, mislm da je bil general al neki tacga). Drgač pa tud meni je pomočnik od Luciferja zanimiv karakter. Glede Nome sem bil pa presenečen, kr velik preobrat. Skratka všečna serija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neboben ()

BlackMaX ::

Izi je izjavil:

BlackMaX je izjavil:

Ampak Lucifer mi je vedno bolj zanimiv lik.

Jaz nisem ravno domač v zgodbah iz Biblije in sem moral za to serijo kar malo poguglati, da sem razumel vse prispodobe in reference.

Ime Lucifer v prevodu pomeni Jutranja zvezda oziroma planet Venera. Tega nisem vedel in mi je šele potem, postalo jasno zakaj je bil Nadangel Michael tako zaskrbljen ko je rekel, da prihaja Jutranja zvezda.
Jutranja zvezda pa prinaša svetlobo in zato je tudi Lucifer imenovan Prinašalec svetlobe oziroma Lightbringer. Verjetno imajo tudi zaradi tega Luciferjevi angeli bela krila.

Lucifer je bi najmočnejši in najbolj mogočen Nadangel. Dokler je bil še v nebesih je bil Božja desna roka oziroma namestnik Boga. Sčasoma je ugotovil, da je pravzaprav močnejši od Boga oziroma si je to vsaj domišljal in zato je bil vržen iz nebes.
Ker je v seriji Bog izginil je Lucifer sedaj pravzaprav edini Bog. Pravi Bog, kot jaz razumem, je imel vsega poln kufer in je jezen vse skupaj poslal v p. m. in odšel. Nadangeli se sicer nekaj trudijo, da bi Boga priklicali nazaj, pa kot kaže ne bo nič iz tega. Lucifer je glavni >:D


Si kr spot on :)

I Lucifer je edini, ki ima zdravilne sposobnosti. Torej, he is the man now :D

yoco ::

Pogledal drugo sezono! Me je kar pozitivno presenetila! Komaj čakam da vidim Luficerja, upam da nav kakšna "soft" varianta!
Ne štekam pa tistega z Julianom na koncu!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yoco ()

Izi ::

yoco je izjavil:

Ne štekam pa tistega z Julianom na koncu!

Preberi si tole, je vse lepo in enostavno razloženo o Julianu:
Wikia - Dominion - Julian

oo7 ::

Syfy Cancels 'Dominion' After Two Seasons

http://variety.com/2015/tv/news/dominio...

yoco ::

lol, po takem koncu sezone končajo serijo? wtf?? :|

BlackMaX ::

Kr neki....ta Syfy mi gre pošteno na jetra...

neboben ::

tudi jest kar razočaran nad tako odločitvijo. eh ...

oo7 ::

Mogoče bodo pa naredili film, da dokončajo zgodbo tako kot pri Stargate, Firefly, Farscape...

BlackMaX ::

oo7 je izjavil:

Mogoče bodo pa naredili film, da dokončajo zgodbo tako kot pri Stargate, Firefly, Farscape...


Lahko samo upamo, k drgač je to bil preveč velik "turn on" glede na kako se je končal.

mgermo ::

fak no...nekatere serije se vlečejo v nedogled, druge ki imajo potencial pa takoj skenslajo

anko ::

Upam, da bodo nekako zaključili zgodbo, čeprav s filmom znajo na hitro nekaj spacati in bo pustilo bedast občutek. Fino bi bilo, če bi se odločili za kakšno mini serijo (recimo 6 delov) in odgovorili na večja vprašanja, ter pustili kakšno malenkost odprto (what if...).
Je pa ekstremno zoprno, da zaključijo sezono s takim klifhengerjem in potem skenslajo serijo. ;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Serija: Better Call Saul - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Sedem umetnosti
37672184 (1946) Kurzweil

konec sveta

Oddelek: Problemi človeštva
111264 (962) Gandalfar
»

Satanizem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10411236 (7794) donfilipo

Več podobnih tem