» »

Mlacom-na obroke

Mlacom-na obroke

GiGaBaJt ::

Zanima me, če mlacom podjetje ponuja plačilo na obroke na trajnik (preko navadne bančne kartice)? Kot naprimer v comshopu, bigbangu,merkurju. Naj kdo napiše če je že kupoval tam. Hvala
M.S Gigabyte 280x

jakan123 ::

betmen ::

nikjer ne piše za plačilne liste, a jih rabiš met s sabo?

NejcSSD ::

Mlacom ima tudi telefonsko številko ;)
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

SeMiNeSanja ::

Človek res ne more verjeti, da gredo spraševati na forum, namesto da bi poklicali v trgovino in stvar TAKOJ izvedeli IZ PRVE ROKE....

fantasycamp ::

al pa mail...

GiGaBaJt ::

Sm že uprašu prek maila pe prek telefona pa prek pizde materne pa nikjer ne vejo če majo na obroke na trajnik......
M.S Gigabyte 280x

SeMiNeSanja ::

Praviloma bi to moral vedeti vsak prodajalec. Če ti pa ne ve povedati, pa ga lepo vprašaš, kdo pri njih bi to vedel in kako ga dobiti na telefon. Če ne drugače pa vse tja do direktorja - vsaj ta bi moral vedeti, kdo ti lahko da kompetenten odgovor.

jakan123 ::

GiGaBaJt je izjavil:

Sm že uprašu prek maila pe prek telefona pa prek pizde materne pa nikjer ne vejo če majo na obroke na trajnik......


Oni ti tam lahko zrihtajo Abakredit. Kakšni so pogoji ima pa mlacom objavljeno na svoji strani... Če se ti ne da poiskati/prebrati imaš tukaj povezavo, ki se jo drugače najde tudi na mlacom.si
http://www.abanka.si/poslovne-e-poti/ab...

GiGaBaJt ::

Pa saj sem že pogledal ,samo jaz nimam abanke. Jasz se na NLB.
M.S Gigabyte 280x

SaXsIm ::

Torej preveriš na Abanki, če rabiš za Abakredit biti njihov komitent...
SaXsIm

GiGaBaJt ::

se pravi, če ni treba biti komitent, potem lahko tudi preko NLB-ja vzamem, tudi do 36 mesecev?
M.S Gigabyte 280x

Cooler ::

GiGaBaJt je izjavil:

se pravi, če ni treba biti komitent, potem lahko tudi preko NLB-ja vzamem, tudi do 36 mesecev?


Za Abakredit ti ni potrebno biti komitent Abanke. Prineseš vse potrebne dokumete (OI za identifikacijo, zadnjo plačilno listo in bančni izpisek, davč. št, maestro kartico od NLB...glej link od lukao-ta) in pač najameš (ob predpostavki ustrezne kreditne spodobnosti) Abakredit (doba odplačevanja do 36 mesecev) pri Abanki preko kreditnega posrednika, ki je v tem primeru Mlacom. Plačuješ pa preko trajnika na NLB (min. 10% vrednosti nakupa moraš poravnati že na prodajnem mestu preko POS + stroške z gotovino ali POS), ki ga poleg ostale dokumentacije podpišeš in ga nato Abanka pošlje NLB-ju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cooler ()

GiGaBaJt ::

A se je potrebno kaj zglasiti pri Abanki ? A to vse naredi mlacom ?
M.S Gigabyte 280x

Cooler ::

NE, saj je logično, v nasprotnem primeru ta kredit sploh ne bi imel smisla ana, če bi se moral oglasiti tudi v banki bi potem pač tam najel kredit. Torej, osebno identifikacijo opravi kreditni posrednik, v tem primeru Mlacom, ravno to je namen teh kreitov, da vse urediš pri trgovcu...

GiGaBaJt ::

Se pravi bo šlo takoj okoli 100e dol z računa? če bom kupil za 900 eur.
M.S Gigabyte 280x

Oddin ::

Ti pejt na svojo banko, kjer si komintent, pa vzem jurja pufa. Komponente kupš tm, kjer je najbol ugodno in jih zmečeš skupej. Se mi zdi de tko nejbol skoz prideš.
Corsair Obsidian 750D, i5 3570 & 4.4GHz, Sapphire R9 290 Tri-X OC,
CPU+GPU EKWB Custom Liquid-Cooling Loop, Asus P8Z77-V DELUXE, Corsair Vengeance
Pro 8gb 1600MHz, Samsung SSD 850 EVO, Corsair AX860i

GiGaBaJt ::

Ja vse je treba potem tut odplačat . haha
M.S Gigabyte 280x

GiGaBaJt ::

A če bom na mlacomu naročil preko spleta in potem šel do njih urediti kredit, ali se bodo upoštevale spletne cene ali redne cene ?
M.S Gigabyte 280x

dottor ::

Piše na strani, da se štejejo spletne cene.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

ETI3n ::

Oddin je izjavil:

Ti pejt na svojo banko, kjer si komintent, pa vzem jurja pufa. Komponente kupš tm, kjer je najbol ugodno in jih zmečeš skupej. Se mi zdi de tko nejbol skoz prideš.

Za 400€-500€ si lahk sestaviš soliden gaming rig, ne pa folk gre vzemat kredit za računalnik, čista bedarija.

GiGaBaJt ::

Vem vem, sam js rabm še monitor, miško, tipkovnco,zvočnike, router. tako da to je takoj več.
M.S Gigabyte 280x

ETI3n ::

GiGaBaJt je izjavil:

Vem vem, sam js rabm še monitor, miško, tipkovnco,zvočnike, router. tako da to je takoj več.

Potemtakem vzem kredit in nabav opremo onkraj luže, ta opcija se ti bolj splača.Tu pri nas so cene prenapihjene

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ETI3n ()

Greg91 ::

Kaj pa ti smatraš pod onkraj luže? Ker če je to ZDA, potem te morem vprašat, če resno misliš ali trolaš?

ETI3n ::

Greg91 je izjavil:

Kaj pa ti smatraš pod onkraj luže? Ker če je to ZDA, potem te morem vprašat, če resno misliš ali trolaš?

Torej predvidevaš da je točno USA, bravo majster, nasmejal si me.S mojim postom sem ciljal na Evropski trg, očitno sem se zatipkal, zadovoljen?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Placevanje poloznic (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8922292 (17881) drekodovce
»

Izbira banke (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19454018 (30753) MrStein
»

Abanka

Oddelek: Loža
122924 (2168) Master_Yoda
»

Dobra izbira banke za spletno bančništvo

Oddelek: Loža
4616195 (14049) ...:TOMI:...

Več podobnih tem