» »

Beljenje zob iWhite

Beljenje zob iWhite

eric_cartman ::

Zanima me, če si je že kdo probal s tem pobeliti zobe.. Ali deluje? Je sploh varno?

Problem je, ker imamo mi "kofetkarji" vedno probleme glede tega, da zobje niso lepi beli ampak bolj rumenkasti...Sicer ne kadim, ampak se mi zdi, da bi moral bit moji zobje vseeno bolj beli. Ali obstaja kaj boljšega za beljenje zob? Vaše izkušnje skratka..


Hvala! :D

popster ::

zanimivo bi blo vedet a je to beauty product al tudi health product?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: popster ()

RejZoR ::

Barva zob sploh ni striktno pogojena s kavo in podobnimi stvarmi. Imaš lahko že naravno skoz rahlo manj bele. Zapovrhu pa celo nekatere ustne vode povzročajo rjave in črne madeže na zobeh, sploh če jih uporabljaš v navezi z omenjeno razvado oz drugimi živili, ki vsebujejo barvila. Ravno nasprotno kar bi pričakoval od njih...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

eric_cartman ::

zanimivo bi blo vedet a je to beauty product al tudi health product?


To se tudi sam sprašujem. Na škatlici že piše, da je supervarno in oh in sploh..Čeprav bi verjetno zobar rekel, da naj pustim to pri miru..

Gre se samo zato, da me je zanimalo če to že kdo dalj časa prakticira in tako naprej, da bi vedel, če sploh deluje in če je varno.

Ganon ::

Prste stran. Če se že odločiš za beljenje, naj to opravi profesionalec. Vedi pa, da kakršnokoli beljenje ni zdravo in škoduje zobem.

fosil ::

Naravna barva zob je rahlo rumenkasta in ne bela.
Tako je!

gansta ::

Z beljenjem si boš uničil dlesen, ko pa si to "načneš" si ga pa dobesedno naje***, ker gre to samo počasi naprej, čez npr. 10 let pa boš imel velike probleme!

RejZoR ::

Kakor sem razbral iz delovanja in snovi, ki jih uporabljajo dejansko sploh ne beli zobe as such, ampak čez naredi tanek sloj povsem belega kalcija. Na nek način podobno kot to dela Novamin (kalcij-natrijev fosfosilikat). Nekako tko kot bi jih pobarval ampak z istim materialom kot so sicer narejeni zobje.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čiščenje zob (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11214657 (2133) Robocop1
»

Beljenje zob

Oddelek: Loža
255045 (627) Gagatronix
»

Zobna pasta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5916632 (14304) francek1
»

Naprava za beljenje zob

Oddelek: Loža
123465 (2940) xyxyxyxy
»

Rumeni zobje

Oddelek: Loža
114072 (3762) civic_

Več podobnih tem