» »

Letalska karta

Letalska karta

helo ::

Za rezervacijo letalske karte potrebujes kartico maestro? Klasicna bankcna kartica ne bo ok? Torej če nima s te karice ne mores rezervirati karte online? :(
  • polepsal: Mavrik ()

lambda ::

Maestro ne bo dovolj (z njo ne moreš opravljati online plačilnega prometa). MasterCard/Visa/... bo morala biti.

helo ::

kje kam jo grem narediti kaj potrebujem?

Mavrik ::

Na banko, za katero želiš da ti jo izda.
The truth is rarely pure and never simple.

jc ::

Če imaš Maestro, ki omogoča plačevanje preko spleta, lahko tudi z Maestro plačaš. Je pa kar precej strani, ki ti omogočajo plačevanje z Maestrom.

de199 ::

odvisno kje kupuješ karto...
lahko greš fizično do kakšne agencije (npr. kompas) in plačaš z gotovino...

helo ::

gledal sem online preko http://www.skyscanner.net/ tu lahko plačam le preko mastercard :/ grem lahko na agencijo in rečem da mi kupijo to karto a bodo verjetno se zaracunali dodatno storitev..?

Gandalfar ::

Agencija te bo stala okoli 50 eur?

MrStein ::

Lahko pa tudi cenejšo karto uredijo, kot bi jo sam našel.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

helo je izjavil:

Za rezervacijo letalske karte potrebujes kartico maestro? Klasicna bankcna kartica ne bo ok?

Klasicna bančna kartica je Maestro. (povečini, po novem nekatere banke dajo tudi Visa namesto Maestro)

Z Maestro se zadnje čase da plačevati peko interneta na vedno več prodajnih mestih (oziroma spletnih straneh).
Pogoji:
- spletna stran podpira plačevanje z Meastro
- tvoja Maestro kartica podpira plačevanje preko interneta (večina slovenskih, pri nekaterih je treba posebej vklopiti to možnost, vprašaj na svoji banki)
- trgovina, posrednik in tvoja kartica/banka morajo biti "kompatibilni". Včasih ene kombinacije ne delujejo (in ponavadi potem vsak krivi drugega, glej mojo temo Plačevanje z Maestro na web-u )

Na www.edreams.com (prodaja letalskih kart) recimo ponudi tudi možnost plačila z Maestro (sem na brzino pogledal, nisem dejasnko plačal).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

terezijslo ::

Res je odvisno kje kupuješ karto. Mislim da pri Adriji (nisem prepričan), ne potrebuješ ničesar. Jaz sem sicer rezerviral karto po telefonu, nato pa prejel vse potrebne informacije po elektronski pošti. Vrednost sem plačal na pošti preko UPN obrazca in to je to. Če nebi plačal vrednosti v roku enega tedna, bi rezervacija zapadla.

Invictus ::

Mislim da na lastminute.com lahko plačuješ z Maestro.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Debetna Visa - Izbira banke

Oddelek: Loža
213514 (2904) c0ck4m0u53
»

Težave z bančno kartico

Oddelek: Pomoč in nasveti
92053 (1849) hojnikb
»

Potovanje v ZDA

Oddelek: Loža
4710162 (8573) fosil
»

Nujno, security code na maestro

Oddelek: Loža
2719557 (18653) T0RN4D0
»

Mnenje o kreditnih karticah!

Oddelek: Loža
385331 (3765) flipflop

Več podobnih tem