» »

Polnjenje LiMnO2 baterije

Polnjenje LiMnO2 baterije

SaXsIm ::

Pozdravljeni,

zanima me, kakšna bi bila najbolj enostavna procedura za polnjenje LiMnO2 baterije. Gre za baterijo iz defibrilatorja, napetosti 12V in kapacitete 4,2 Ah, ne rabim pa polne polnitve, ampak samo toliko, da gre zadeva čez self-check in zdrži do naslednje srede, ko imam dostavo nove baterije (do takrat objekt ne sme biti brez delujočega defibrilatorja).

Torej, prosim za kakšen kakšen enostavnejši načrt, v primeru, da ima kdo izdelan kakšen primeren polnilec, sem pa pripravljen polnjenje tudi plačati.
SaXsIm

jest10 ::

Sploh se ne spravljaj polniti tega.

negotiator ::

SaXsIm je izjavil:

Pozdravljeni,

zanima me, kakšna bi bila najbolj enostavna procedura za polnjenje LiMnO2 baterije. Gre za baterijo iz defibrilatorja, napetosti 12V in kapacitete 4,2 Ah, ne rabim pa polne polnitve, ampak samo toliko, da gre zadeva čez self-check in zdrži do naslednje srede, ko imam dostavo nove baterije (do takrat objekt ne sme biti brez delujočega defibrilatorja).

Torej, prosim za kakšen kakšen enostavnejši načrt, v primeru, da ima kdo izdelan kakšen primeren polnilec, sem pa pripravljen polnjenje tudi plačati.


Pa veš, da to ni polnilna baterija oz. akumulator? Če jo boš šel polnit, jo lahko raznese! Na tvojem mestu bi si vzel kakšen 12V svinčev aku iz ups-a, če imate... Drugače bi lahko tudi kaj drugega seštrikal skupaj ampak brezveze. Pa verjetno drugih baterij/akumulatorjev itak ne smeš uporabljati, zaradi inšpekcije, če se ne motim?
All easy problems have already been solved.

SaXsIm ::

Pozdrav,

uporaba drugih baterij ne vem če je ravno prepovedana, ampak vsekakor ne bi razdiral ohišja baterije. To da baterija ni polnilna mi je jasno, vendar vem, da se da včasih s polnjenjem baterij narediti marsikaj.
SaXsIm

negotiator ::

SaXsIm je izjavil:

Pozdrav,

uporaba drugih baterij ne vem če je ravno prepovedana, ampak vsekakor ne bi razdiral ohišja baterije. To da baterija ni polnilna mi je jasno, vendar vem, da se da včasih s polnjenjem baterij narediti marsikaj.


Saj ne rabiš razdirat ohišja baterije, zakaj?
All easy problems have already been solved.

SaXsIm ::

Zadeva je malce specialne oblike. Izgleda nekako takole:
 baterija

baterija



A si imel morda kaj drugega v mislih?
SaXsIm


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Overcharge in polnilne baterije (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
6412015 (4211) int47
»

Izhodna moc adapterjev

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
71110 (844) bajsibajsi
»

Boost konverter - pazljivost

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
212573 (1815) gumby
»

Polnjenje 16850 battery packa

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
404193 (3427) jest10
»

kapaciteta polnilnih baterij

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
217208 (6820) door_man

Več podobnih tem