» »

Avstrijsko sodišče obsodilo ponudnika izstopne točke Tor

1
2
»

poweroff ::

Stvar je v tem, da ne vemo vseh relevantnih dejstev.
sudo poweroff

ulemek ::

St235 je izjavil:

al pa je možno da je točno vedel zakaj se njegov gatway uporablja in je od tega pobiral procente. Vse so samo špekulacije dokeler ne bo sodba objavljena. Je pa nekako v 99% bolj verjet sodišču kot obsojenemu kriminalcu. Dokler ni kakršnegakoli konkretnega dokaza, da tole sodi v tisti 1% je škoda besed.


Neumnosti.

Za Američane smo vsi kriminalci. Nemčija in Avstrija pa očitno tudi nista pri vsem sodelovanju z njimi in ritolizništvu nič kaj suvereni. Vsaj zdi se tako včasih na prvi pogled.

Jasno sem zapisal, da sem se oprl na izjavo obdolženca oz. ,zdaj obsojenca. In ja, počakajmo.

PaX_MaN ::

tikitoki je izjavil:

Sicer pa dejmo no, bodimo resni, koliko stane predplačniški mobilni internet, ki ga ne bodo nikoli mogli povezati s teboj? Aktiviraš, zdownloadaš, vrež proč, če ne narediš kakšne napake te je praktično nemogoče identificirati.

Nikoli ne reci nikoli.

St235 ::

ulemek je izjavil:

St235 je izjavil:

al pa je možno da je točno vedel zakaj se njegov gatway uporablja in je od tega pobiral procente. Vse so samo špekulacije dokeler ne bo sodba objavljena. Je pa nekako v 99% bolj verjet sodišču kot obsojenemu kriminalcu. Dokler ni kakršnegakoli konkretnega dokaza, da tole sodi v tisti 1% je škoda besed.


Neumnosti.

Za Američane smo vsi kriminalci. Nemčija in Avstrija pa očitno tudi nista pri vsem sodelovanju z njimi in ritolizništvu nič kaj suvereni. Vsaj zdi se tako včasih na prvi pogled.

Jasno sem zapisal, da sem se oprl na izjavo obdolženca oz. ,zdaj obsojenca. In ja, počakajmo.


Kaj hočeš povedat? da se sodišča masovno motijo in ubogajo navodila velikega brata ter, da bi moral apriorni verjet vsakemu obsojenemu kriminalcu?

poweroff ::

No, na eni mailing listi - kjer tega tipa poznajo - je trenutno debata, da sploh ni bil obsojen zaradi poganjanja exit točke. Kot rečeno, zgodba ni tako preprosta, kot se jo prikazuje po medijih, treba bi bilo videti samo sodbo. Upam, da jo bo tip objavil...
sudo poweroff

ulemek ::

poweroff je izjavil:

No, na eni mailing listi - kjer tega tipa poznajo - je trenutno debata, da sploh ni bil obsojen zaradi poganjanja exit točke. Kot rečeno, zgodba ni tako preprosta, kot se jo prikazuje po medijih, treba bi bilo videti samo sodbo. Upam, da jo bo tip objavil...

Hja, če so mu našli pedomedo risanke v mojih dokumentih ali pa zasegli orožje, za katero ni imel dovoljenja, fino ...

St235 je izjavil:

ulemek je izjavil:

St235 je izjavil:

al pa je možno da je točno vedel zakaj se njegov gatway uporablja in je od tega pobiral procente. Vse so samo špekulacije dokeler ne bo sodba objavljena. Je pa nekako v 99% bolj verjet sodišču kot obsojenemu kriminalcu. Dokler ni kakršnegakoli konkretnega dokaza, da tole sodi v tisti 1% je škoda besed.


Neumnosti.

Za Američane smo vsi kriminalci. Nemčija in Avstrija pa očitno tudi nista pri vsem sodelovanju z njimi in ritolizništvu nič kaj suvereni. Vsaj zdi se tako včasih na prvi pogled.

Jasno sem zapisal, da sem se oprl na izjavo obdolženca oz. ,zdaj obsojenca. In ja, počakajmo.


Kaj hočeš povedat? da se sodišča masovno motijo in ubogajo navodila velikega brata ter, da bi moral apriorni verjet vsakemu obsojenemu kriminalcu?


Nikakor. Ni pa suverenost odvisna samo od sodne veje. Izvršna je tu bolj problem, vohunjenje, pridobivanje dokazov s kršitvami ČP ipd. To sem imel v mislih, zato imam pomisleke. Škoda, da ni bila takoj objavljena in škoda, da se ne pritoži!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ulemek ()

Samael ::

poweroff je izjavil:


Anyway, zgodba je precej nenavadna. Tip ima resne psihične težave (paranoidna shizofrenija), pri njem so našli cel kup neprijavljenega orožja, pa po nekaterih izjavah mi izgleda precej skrajen.

Tako da grem stavit, da tole ni kar nek navaden primer, pač pa je v ozadju še kaj drugega.



Verjetno bi dobil stavo. William je bil vedno mojster pripovedovanja polresnic, zavajanja, pretiravanja... in tudi večina dandanes citiranih virov izhaja in njegovega lastnega pisanja s katerim je filal bloge in forume zadnjih par mesecev. Že pred časom je ubogi revež pokasiral en lep kup donacij.

Ne rečem, da je vse iz trte izvito, ampak kolikor sem ga imel možnost spoznati v recimo zadnjih petih letih, stvari v zvezi z njim niso nikoli povsem takšne kot jih predstavi. Ne bi rekel, da je ravno kriminalec, se je pa vedno ukvarjal z mutnimi internetnimi posli... in skušal potegniti kakšen cekin na takšen ali drugačen ne najbolj transparenten način.

poweroff ::

Mimogrede, tele majice se menda kar dobro prodajajo: https://www.trycelery.com/shop/torrorist :))
sudo poweroff

cegu ::

Glede predplačniških sim kartic

To kolikor jaz vem obstaja le pri nas, na Hrvaškem in v Srbiji (najbž še nekje drugje).

Na Kosovem je treba vsako predplačniško sim kartico registritati na ime in priimek. Da ti tvojo predplačniško kartico nekomu prodaš ali podariš pa je prepovedano in preganjano.

 You will be prosecuted

You will be prosecuted

Glugy ::

cegu je izjavil:

Glede predplačniških sim kartic

To kolikor jaz vem obstaja le pri nas, na Hrvaškem in v Srbiji (najbž še nekje drugje).

Na Kosovem je treba vsako predplačniško sim kartico registritati na ime in priimek. Da ti tvojo predplačniško kartico nekomu prodaš ali podariš pa je prepovedano in preganjano.

 You will be prosecuted

You will be prosecuted



Bolano...
Če si jz neki lastim nima država kej govort da ne smem komu dat.

francek1 ::

poweroff je izjavil:

St235 je izjavil:

Je pa nekako v 99% bolj verjet sodišču kot obsojenemu kriminalcu.

Hja, tako kot v nekem slovenskem primeru, ane? >:D

Anyway, zgodba je precej nenavadna. Tip ima resne psihične težave (paranoidna shizofrenija), pri njem so našli cel kup neprijavljenega orožja, pa po nekaterih izjavah mi izgleda precej skrajen.

Tako da grem stavit, da tole ni kar nek navaden primer, pač pa je v ozadju še kaj drugega.

Ne zavajaj; orožje je imel prijavljeno in z dovoljenjem, ni mi pa jasno, kako lahko nekdo z paranoidno shizofrenijo to dobi. Mislim, da je zbolel po odkritju....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

s6c-gEL ::

cegu je izjavil:

Glede predplačniških sim kartic

To kolikor jaz vem obstaja le pri nas, na Hrvaškem in v Srbiji (najbž še nekje drugje).

Na Kosovem je treba vsako predplačniško sim kartico registritati na ime in priimek. Da ti tvojo predplačniško kartico nekomu prodaš ali podariš pa je prepovedano in preganjano.

 You will be prosecuted

You will be prosecuted


Beri natančno:
otherwise, you may be prosecuted.

ulemek ::

francek1 je izjavil:

poweroff je izjavil:

St235 je izjavil:

Je pa nekako v 99% bolj verjet sodišču kot obsojenemu kriminalcu.

Hja, tako kot v nekem slovenskem primeru, ane? >:D

Anyway, zgodba je precej nenavadna. Tip ima resne psihične težave (paranoidna shizofrenija), pri njem so našli cel kup neprijavljenega orožja, pa po nekaterih izjavah mi izgleda precej skrajen.

Tako da grem stavit, da tole ni kar nek navaden primer, pač pa je v ozadju še kaj drugega.

Ne zavajaj; orožje je imel prijavljeno in z dovoljenjem, ni mi pa jasno, kako lahko nekdo z paranoidno shizofrenijo to dobi. Mislim, da je zbolel po odkritju....


O orožju in dovoljenjih vemo, kolikor nam je sam povedal. Lahko je imel tudi orožje, za katerega ni imel dovoljenja ali sploh ni mogel imeti.

Niso vsi bolniki s to ali podobnimi boleznimi brez lajfa oz. z izjemno nizko kakovostjo lajfa. Do neprištevnosti je tanka meja, a si lahko tudi na drugi strani. Sploh z rednim jemanjem sodobnih zdravil. Sploh pa nimajo vsi enako pogostih in intenzivnih epizod.

Se mi pa poraja vprašanje, kaj je zatajilo, da je s tako diagnozo imel, če sploh je, dovljenje za posedovanje, nošenje orožja.

Glugy je izjavil:

cegu je izjavil:

Glede predplačniških sim kartic

To kolikor jaz vem obstaja le pri nas, na Hrvaškem in v Srbiji (najbž še nekje drugje).

Na Kosovem je treba vsako predplačniško sim kartico registritati na ime in priimek. Da ti tvojo predplačniško kartico nekomu prodaš ali podariš pa je prepovedano in preganjano.

 You will be prosecuted

You will be prosecuted



Bolano...
Če si jz neki lastim nima država kej govort da ne smem komu dat.


Tudi v rusiji, pa še marsi kje je tako. Tvoje sodbe k debati ne prinesejo nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ulemek ()

ulemek ::

Sicer pa smo vsi, ki se zanimamo za tor in tails in še na kakšen drug prijem za zagotavljanje zasebnosti in nimamo provenience z zemlje petera oči, zanesljivo pod nadzorom NSA! https://www.schneier.com/blog/archives/...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj je bolj varno - navadna ISP ali VPN povezava?

Oddelek: Omrežja in internet
142250 (1665) SeMiNeSanja
»

FBI raje odstopil od pregona pedofila kakor razkril ranljivost Tora

Oddelek: Novice / Tožbe
2513726 (11171) WildChild
»

Avstrijsko sodišče obsodilo ponudnika izstopne točke Tor (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Tožbe
6317447 (13702) ulemek
»

Na voljo Ubuntu skladišča za Vidalio in Mixminion

Oddelek: Novice / Zasebnost
104215 (3527) poweroff
»

Varnostna analiza anonimizacijskega omrežja Tor (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
6510252 (8980) hokuto

Več podobnih tem