» »

samsung galaxy siii fresh instal

samsung galaxy siii fresh instal

Alen T 1978 ::

Kako se naredi fresh instal operacijskega sistema z programi vred?
Komplete erase in fresh instal.

hojnikb ::

Factory reset
#brezpodpisa

Alen T 1978 ::

Zdi se mi, da to ni to, ker je f.r. časovno zelo kratek.

xxurban ::

Ja in?

Alen T 1978 ::

je pol to to?

Alen T 1978 ::

Jaz mislim da je ta factory reset/hard factory reset isto kot pri windowsih ko pri bootu iz dvdja izbereš repair ne pa fresh install.

Dobro. Če je f.r./h.f.r. isto kot fresh instal pol nima smisla več to delat ker foun vseen kljakavo dela.

xxurban ::

http://www.androidpit.com/forum/565114/...
Kolikor razberem, piše da hard reset zbriše vse.

Če pa telefon šteka, pa priporočam kak custom rom :)

Alen T 1978 ::

ja. glede custom romov pa nimam pojma in če ne zameriš če sem iskren se mi ne ljubi s tem ukvarjat.

to sem tudi sam najdfel. da opis. in tam lepo piše da samo zbriše kar user naknadno gor da in vse user podatke ala slike, filme, dldane stvari in vse v founu da na default factory nastavitve.

to ni fresh install.

razen če jaz al vi ne razumete pomena besed.

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

Android niso Windowsi. Factory Reset ti telefon spravi v točno tak "fresh install" kot si ga dobil ko si ga kupil.
The truth is rarely pure and never simple.

hojnikb ::

Factory reset v resnici pobriše /data partricijo, kar pomeni, da je potem takšen, kot si ga prinesel z trgovine. Drugo pa je, če si šaril po /system partriciji, takrat pa factory reset ne naredi nič.

Če hočeš kompletno "formatirat" poflešaj factory rom še enkrat gor. Takrat bi mogle bit res vse partricije take kot so ble z tovarne.
#brezpodpisa

Alen T 1978 ::

nisem nič šaral. sam telefon mi slabo dela.
sej vse dela. sam veliko šteka pa za določene zagone določenih programov ala un vmesnik za tipkat številke da koga/kaj pokličeš traja. pa tko podobno. pa včasih se kak background program kr sesuje k je v zvezi z internetnim brskalnikom pa se pol še brskalnik zapre.

ja dobro, ne bom pametoval (nočem) sma install pomeni nekaj reset pa drugo. še un k je podal link (k sem komentiral, da sem to tud sam najdel pa prebral) tam piše da f.reset sam pobriše user data (kar je user sam gor dal (inštaliral) in kar je sam dor prenesel ali ustvaril s telefonom (slike, pdfji, mp3jim,...) in spravi telefon nastavitve na tovarniške.

bom pogledal kako se naredi pofleša factory rom. oziroma bom vprašal pooblaščeni servis kolk bi to oni računal. lahk se pa tle najde kdo pa poda link do navodil.

hvala.
LP

xda develope ::

Pejt na www.sammobile.com/firmwares in poišči rom za svoj telefon se registriraj/prijavi downloadaj downloadi odin v3.0.9 in potem extracti file ki si ga downloadal kliknibtam kjer piše ap najdi fajl ki si ga extractu končnica je .md5 na telefonu nared backup številk na ext-sd vzem ven sim in spominsko kartico .
Ugasni telefon pritisni volume down home button in potem power button potem pritisneš volume up in prodeš v download mode priklopiš telefon na računalnik naloži samsung driverje ki jih dobiš če malo pogooglaš ko vidiš da odin prepozna telefon pritisni start počakaj nekaj minut da vse naredi in nato piše unplugged nekaj takega odklopi telefon in počakaj potem naredi factory reset iz recoveryja.Telefon mora imeti vsaj 75% baterije.
Upam da sem ti pomagal.
Link firmwara www.sammobile.com/firmwares/3/?download...
Pejt pred flashanjem v nastavitve zadnja rubrika o napravi in preberi če piše gt-i9305, če je downloadaj iz linka ki sem ka prilepil in flashaj po zgornjih navodilih pred flashanjem je dobro narediti factory reset.

Alen T 1978 ::

dobro. hvala ti xda. bom probal naredit.

BorutK-73 ::

Factory reset (že ime vse pove) naredi reset telefona na tovarniške nastavitve, s tem zbriše vse tvoje podatke od nakupa telefona do danes.

Alen T 1978 ::

ja sej jaz vem, da je tko.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Huawei P9

Oddelek: Mobilne tehnologije
181106 (723) Ganon
»

Nov install Androida na tablico

Oddelek: Operacijski sistemi
185117 (4978) hojnikb
»

Samsung Galaxy SIII - fresh instal

Oddelek: Pomoč in nasveti
142253 (2052) shadeX
»

S4 šteka v igrah (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
607470 (6778) first_line
»

Samsung Galaxy S3 (pomoc glede nadgradnje)

Oddelek: Mobilne tehnologije
132428 (2033) kamuee

Več podobnih tem