» »

Android 4.3.3 System Update

Android 4.3.3 System Update

Jst ::

Tole mi N5 pravi. 92.2 MB.

Under the hood, Google brought about optimizations like ZRAM support which allows data for idle background applications to be stored in a compressed RAM partition to free up RAM for applications in use. A low-RAM API with more aggressive memory management to improve performance on devices with as little as 512MB of RAM was included as well. Google also introduced their new experimental Java runtime which they call ART. ART hopes to improve application performance over Android’s current Dalvik runtime, which uses just-in-time compilation, by using ahead-of-time compilation to compile Java bytecode into machine code at the time of install.


Iz Anandtecha. Torej bodo low range "re-definirali." UI spremembe v AOSP na Androidu so mi vsekakor bolj zanimive, kot Applove.

Naj bi izšel včeraj. Meni še inštalira.

Kak komentar. Kaj je drugačnega v UI?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

PINki ::

Saj lahko pišeš v N5 temo. Večinoma bug fixi in malo spremenjena dialer aplikacija.

Jst ::

Nisem videl. Ampak jaz bolj mislim na trenutno situacijo, Apple je imel svoj dogodek, Google odgovarja.

Sicer bo Googlov odgovor/dogodek na lastni predstavitvi, ampak hecno mi je naključje system update...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Chev ::

Update zamuja. Počasi bi morala bit že nova verzija androida. Vsej glede prejšnih let.

In pa 4.4.3.

Zheegec ::

Jap, 4.4.3 je pozen, pa še vseh bugov ni popravil. Nova verzija pa najbrž kmalu.

Jst - ART runtime imaš že v Androidu 4.4.0 in dalje. Pod developer options ga vključiš. Jaz ga uporabljam že od novembra in deluje brez težav, je pa še vedno "beta".
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Egidij88 ::

Jaz pa na Dalviku, ker določene zadeve pač ne delujejo. Ta speed dial mi je malo lame, kjer nimam slike od osebe.

BladE_ ::

Sicer nimam Nexusa ampak, ko smo že pri ART sem tudi jaz preklopil... Kateri appi pa ne delujejo? Zaenkrat je pri meni vse normalno, bomo videli koliko se bo poznalo pri hitrosti z vsemi ostalimi tweaki, ki že tako dobro vplivajo...
Akcija - Reakcija

lovro535 ::

a je izmed vas ki imate nexus naprave že dobil update imam nexus 7 2013 32gb pa še ni updata.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

jakan123 ::

Jaz še nisem, tudi na Nexus 4 ne.

Mavrik ::

BladE_ je izjavil:

Sicer nimam Nexusa ampak, ko smo že pri ART sem tudi jaz preklopil... Kateri appi pa ne delujejo? Zaenkrat je pri meni vse normalno, bomo videli koliko se bo poznalo pri hitrosti z vsemi ostalimi tweaki, ki že tako dobro vplivajo...


Vse igre na Unityu. Tako da če ti igre ne bodo delale veš kaj je.
The truth is rarely pure and never simple.

Sami ::

Na Nexusu 4 in 5 še nisem dobil update :-(
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

mihec87 ::

Na n5 je ponudilo update zjutraj 4.4.3

lovro535 ::

Ravnokar dobil update za 4.4.3 na nexus 7 2013
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

Sami ::

Evo ravnokar dobil update na nexusu 5, punca ga je pa na Nexusu 4 dobila 2 ura nazaj=)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Jst ::

Jaz sem preklopil na art in ne vidim nobenih sprememb. Oziroma vidim, Earth je takoj odprt, to se mi pa zdi res edina vidna razlika. Od špilov sem pa probal Shark in dela enako. Katere igre pa uporabljajo Unity?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Nexus 5 (strani: 1 2 3 451 52 53 54 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2674540819 (162850) zk_eu
»

Google/LG Nexus 4 (strani: 1 2 3 438 39 40 41 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2013337541 (120391) Mavrik
»

Nexus 5 je prispel (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6529754 (22722) Assass1n

Več podobnih tem