» »

Zanič spomin

Zanič spomin

Gurizzantero ::

Je v mejah normale, da se v tem trenutku zelo zelo težko spominm kaj sem počel včeraj? Recimo, spomnim se neko dejanje okrog tega pa prazni kvadratki, kot da bi nekdo izbrisal ta spomin. V tem trenutku se izjemno težko spominm karkoli o kompih, pa sem bil včasih precej v teh rekah. Nekdo me recimo sedaj vpraša, kater napajalnik je soliden, rabim par minut, da sem se spomnil na Seasonic recimo. Težko se spomnim kater procesor sem mel pred tem, rabim par minut, da se spomnim kater procesor imam sedaj! Dogaja se tut, da pozabim kaj sem delal 10 minut nazaj in tako naprej... Postaja izjemno nadležno zadnje pol leta.

Janac ::

Si pomislil na paleo effect?

Gurizzantero ::

Kaj ? :|

Janac ::

Si v stresu?

s6c-gEL ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

Gurizzantero ::

piše, da rabm flash, sam nimam tega ?!?!?!?!

Janac je izjavil:

Si v stresu?

Em, ne ?!
Za pusta ti ga dam v usta

Zgodovina sprememb…

DarwiN ::

A sem rešel našel nekoga, ki ima še nekoliko slabši spomin od mene? Ne morem verjamet. :)) No, jaz imam tak slab spomin že odkar pomnim (pun intended :D), če pa je pri tebi vedno slabše, bi pa veljalo obiskat dohtarja... Sploh če šteješ ~66 let..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

vostok_1 ::

Azlhaimers is a bitch. Upajmo, da ni nič od tega.

BorutK-73 ::

Gurizzantero je izjavil:

Je v mejah normale, da se v tem trenutku zelo zelo težko spominm kaj sem počel včeraj? Recimo, spomnim se neko dejanje okrog tega pa prazni kvadratki, kot da bi nekdo izbrisal ta spomin. V tem trenutku se izjemno težko spominm karkoli o kompih, pa sem bil včasih precej v teh rekah. Nekdo me recimo sedaj vpraša, kater napajalnik je soliden, rabim par minut, da sem se spomnil na Seasonic recimo. Težko se spomnim kater procesor sem mel pred tem, rabim par minut, da se spomnim kater procesor imam sedaj! Dogaja se tut, da pozabim kaj sem delal 10 minut nazaj in tako naprej... Postaja izjemno nadležno zadnje pol leta.

Poznam občutek, staraš se.
Seveda je pa lahko kaj hujšega tako da pojdi na obisk tvojega zdravnika.

LJ4L ::

Mogoče imaš samo preveč stvari v glavi naenkrat. Sprosti se, športaj, pojdi na sprehode pa redno trenirej spomin. Maš kr velik takiih iger, lažjih in težjih.
LP from LJ

RejZoR ::

Magnezij je tvoj prijatelj, čeprav bi za tvoje stanje za začetek obiskal zdravnika. Da ti v pol leta tolk drastično poslabša spomin mora bit neki hudo narobe. Seveda če nimaš ravno 85 let, kar sklepam, da nimaš...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

737 ::

Poleg ostalih predlogov še ribje olje, lecitin, meditacija in druženje z ljudmi.

JamesBond ::

Kako vam gre igrica iz prvega linka? Sem rabil 5 poskusov, da sem prišel na svojo starost :S

t-zonaz ::

JamesBond je izjavil:

Kako vam gre igrica iz prvega linka? Sem rabil 5 poskusov, da sem prišel na svojo starost :S


Meni je po prvem poskusu pokazalo, da sem mlajši.
t-zonaz

Nummy ::

Konopljino olje! Taprav futr za možgane. Jaz ga vsak jutr spijem eno žlico oz. si ga "namažem" na rezino kruha. Olje ima podoben vpliv na možgane kot kava s tem da ti ne dvigne pritiska. V praksi je to olje direkt naravni futr za tvoje možgane, zato te drži budnega in možgani delajo z 150% in nisi zaspan. Sedaj ko redno pijem tole olje ne pijem več kave in nimam več potrebe po njej.
In seveda konopljino olje ne vsebuje THC-ja, kar pomeni da od njega ne moreš biti zadet.

k--p ::

Daš link do kakšnega kvalitetnega olja? Ker v zadnjem času je zaradi popularnosti množica teh olj na trgu, dvomim da so vsa tako kvalitetna/bio/ itd., kot so oglaševana.

Nummy ::

k--p je izjavil:

Daš link do kakšnega kvalitetnega olja? Ker v zadnjem času je zaradi popularnosti množica teh olj na trgu, dvomim da so vsa tako kvalitetna/bio/ itd., kot so oglaševana.

Sam sem ga kupoval v Ljubljani v šiški nekaj časa v eni bio štacuni (zelo kvalitetno olje, vendar so imeli samo 250ml kar je pomenilo da sem moral vsak mesec se vozit tja in kupovat olje). Sedaj kupujem olje od ene kmetije iz prekmurja. Imajo tudi dobro olje in mislim da ima zraven še en dodatek, da mu malo popravi okus. Tam sem naročil lahko cel liter.

Je pa tak, da ni dobro tega olja naročati v bulk, ker se dokaj hitro pokvari, če ni na temnem in hladnem (najbolje hladilnik) in bog ne daj da bi ta olje kakorkoli grel ali toplotno obdeloval...

Kupujem pa trenutno od teh:
http://www.kmetija-pertoci.si/
Resda da traja da ti pošljejo paket, ampak ga zelo dobro zapakirajo (zračna folija + velik papirja) in je 100% slovensko olje.

Zdej v teoriji bi se lahko pri težavah z možgani ali spominom namesto konopljinega olja pilo tudi ribje olje ali jedlo surove ribe, samo to mislim da noben tu gor nebi rad prakticiral :)

martincek1 ::

Veliko sprostitve, veliko naprezanja možganov (recimo zadaj si cilj, da se v enem letu naučiš jezika/whatever), kakovostne hrane in 8 ur spanca dnevno (kakšna ura ali dve pred polnočjo sta super). Črtaj energijske napitke, kavo... to kar ti opisuješ se v mladosti nebi smelo pojavljati, tako da predlagam da ukrepaš. Čeprav marsikomu možganski napor ni po godu.

wini ::

Lahko pa več sexaš in s tem bistriš um :)
http://doktor.jutarnji.hr/orgazam-ostri...

Janac ::

t-zonaz je izjavil:

JamesBond je izjavil:

Kako vam gre igrica iz prvega linka? Sem rabil 5 poskusov, da sem prišel na svojo starost :S


Meni je po prvem poskusu pokazalo, da sem mlajši.


Meni napiše 35.

Ampak tako hitro vse številke izginejo, da niti prebrat nemorem vseh?

ttommy ::

Janac je izjavil:

t-zonaz je izjavil:

JamesBond je izjavil:

Kako vam gre igrica iz prvega linka? Sem rabil 5 poskusov, da sem prišel na svojo starost :S


Meni je po prvem poskusu pokazalo, da sem mlajši.


Meni napiše 35.

Ampak tako hitro vse številke izginejo, da niti prebrat nemorem vseh?


Sem 42, pri prvem poskusu sem bil 54, pri drugem 57, pri tretjem pa 35, pri četrtem 33, pri petem 40, pri šestem 31.... Včasih imam tudi jaz težave s spominom, ampak že od nekdaj.
Gamer


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konopljino olje cbd (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5417194 (1440) Orias
»

Sklepi, mišice, nonstop neki problemi.

Oddelek: Loža
183269 (2548) MostWanted
»

Nekateri pravijo, da trava zmanjšuje rakave tumorje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13932171 (28277) Smrekar1
»

Olje konoplje - kje kupiti v Sloveniji? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15064020 (53356) bosmla
»

Marihuana na pici :D

Oddelek: Loža
379020 (7755) Mesar

Več podobnih tem