» »

Kako do Grosuplja, če nimaš vinjete?

Kako do Grosuplja, če nimaš vinjete?

mikena ::

A mi lahko nekdo razloži, kako se pride v Grosuplje brez da bi šla na avtocesto?

Sem iz Ljubljane in bi štartala nekje v okolici Rudnika. Nimam pa vinjete in se mi ne splača kupovat samo za en dan. Je kakšna stara pot, po kateri lahko prišla do tja?

Hvala za kakršnokoli pomoč.

Zeberdee ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zeberdee ()

bastadu ::

Še nisi slišala za Google Maps?

mikena ::

Ja, spletni zemljevid mi je seveda padel na pamet... ampak ker še nimam dolgo časa vozniškega izpita in ker se še nisem toliko vozila izven Ljubljane, sem upala, da mi bo kdo bolj po domače razložil kam in kako do tja.

Vseeno hvala za pomoč.

Tilen ::

Rudnik
Take Route 106, Ljubljanska cesta and Adamičeva cesta to Partizanska cesta in Grosuplje
9.7 km / 13 min
Continue on Partizanska cesta. Drive to Prečna pot
300 m / 46 s
Turn right onto Partizanska cesta
210 m
Turn left to stay on Partizanska cesta
27 m
Continue straight onto Prečna pot
70 m
Grosuplje
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

mgermo ::

Gospodična je rekla po domače.

Starodavni ::

preko interneta nimaš kaj delat po domače, najbolj enostavno je:

google maps - daš točko a in b, nastaviš brez AC in podobno - in evo pokaže rezultate. ČUdeeež :D

p.s. če sem prav prebral nimaš vozniškega dovoljenja in nisi že dolgo časa vozila? Prosim te, ne delaj tega, ne hodi na cesto brez tega, če ne boš naredila samo probleme na ceseti zaradi živčnih voznikov.

Zgodovina sprememb…

s6c-gEL ::

Sam raje uporabljam www.viamichelin.com .

jype ::

mikena> sem upala, da mi bo kdo bolj po domače razložil kam in kako do tja.

Pelješ se po Dolenjki skozi Lavrico do Škofljice, potem imaš pa dva semaforja takoj enega za drugim. Na kateremkoli od obeh lahko zaviješ levo - prva ima jasno označeno smer Grosuplje (zraven je znak za avtocesto, ki pomeni, da je v tisto smer priključek, ne pa da moraš gor) je "glavna cesta" in gre naravnost in skozi tunel in pride v Šmarje-Sap, druga pa vijuga po šmarje-sapskem klancu do vrha in potem pride na to isto križišče v Šmarje-Sap. Nadaljuješ proti jugu skozi Šmarje in Cikavo ter se znajdeš na grosupeljskem izvozu iz avtoceste, kakšen kilometer severno od Grosuplja (oziroma tam kjer imajo nakupovalne centre, še malo izven, imenuje se Brvače, se pa že vidi tablo za Grosuplje).

Tale video kaže pot po glavni cesti iz Šmarje-Sap do Ljubljane, ne vem pa, koliko ti bo pomagal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

mikena ::

Najlepša hvala jype za nazorno razlago. Seveda mi je zdaj veliko bolj jasno kako do tja. Hvala tudi za video.

Starodavni je izjavil:

p.s. če sem prav prebral nimaš vozniškega dovoljenja in nisi že dolgo časa vozila? Prosim te, ne delaj tega, ne hodi na cesto brez tega, če ne boš naredila samo probleme na ceseti zaradi živčnih voznikov.

Ne, tega nisem napisala. Rekla sem, da imam vozniško dovoljenje, ampak ne tako dolgo, da bi imela tudi prakso po starih poteh izven Ljubljane vozit. Pač na orientaciji moram še pridobit. Sej mi je nerodno, ampak kaj čem :)

[D]emon ::

Hint: Vprasas starse ali starejse sorodnike, ti bodo poleg tocne poti (stara cesta) povedal se vse kaj je ob tej poti stalo in vse prigode zraven. :))


Malce heca. :) Drugace pa srecno pot!
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

s6c-gEL ::

Gps navigacija, za vse, ki ste slepi za znake/table ob cesti
http://www.bigbang.si/navigacija?gclid=...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: s6c-gEL ()

Gregor5816 ::

OP: Google maps in street view si poglej, pa boš videla (in vedela).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zemljevid gozdnih poti

Oddelek: Loža
286246 (4276) krneki0001

Iščem osebo preko registrske tablice

Oddelek: Loža
4026480 (18749) matic123
»

Črnila za kartuše - kje v Lj?

Oddelek: Kaj kupiti
71830 (1676) b0B3k
»

Kje dobiti BAKER???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
203711 (3398) mloncar
»

Od kod ste? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1569080 (6449) Tic

Več podobnih tem