» »

Podaljšanje domene

Podaljšanje domene

webmaher ::

Pri hitrost.com sem pozabil podaljšati domeno, ki je danes potekla in nekje ob 15 uri mi ne delajo več mejli...Ker sem prepozno opazil nisem nikogar več dobil na telefon...zdaj me pa zanima, če jutri jih takoj pokličem in plačam ali bodo mejli takoj delovali ali bo s5 potreben nek čas ...

NoName ::

odvisno od domene... če jo imaš v .si, potem bo delovala ob naslednji lihi uri, ko bo podaljšana... seveda ob pogoju, da so avtoritativni dns strežniki za domeno dosegljivo, zona pa je pravilno vpisana...
I can see dumb people...They're all around us... Look, they're even on this forum!

webmaher ::

domena je info ... predvidevam, da bo potem s5 moralo preteči kakih 24-48 ur... če bo samo to bom še srečen :)
Prvič v 11 letih se mi je zgodilo kaj takega... začuda mi pri "hitrosti" niso poslali nobenih opozoril, kar sicer redno počnejo...

webmaher ::

No naj povem sledeče: če se bo še komu kdaj zgodilo, da bo zamudil s plačilom podaljšanja domene, to pri hitrost.com ne predstavlja nobenega problema... takoj danes ko sem plačal preko skb neta in poslal print screen plačanega računa so zadevo zrihtali v petih minutah in vse dela, tako kot mora... srećnež jaz :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iščem nov hosting - za veliko manjših spletnih strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
719973 (6500) neoserv
»

hosting za podjetje

Oddelek: Izdelava spletišč
81525 (1258) kocba
»

Domena in gostovanje

Oddelek: Izdelava spletišč
262046 (1725) Hardstyle
»

Host za Joomlo

Oddelek: Izdelava spletišč
232088 (1431) JayKay
»

DNS server notify . server ali kakorkoli že?

Oddelek: Omrežja in internet
151427 (1427) fiction

Več podobnih tem