» »

Izdelava spletne strani

Izdelava spletne strani

gploj ::

Kaj če bi kateri povedal v katerem programu je najboljše izdelati stran in opisal malo program da vemo kako se z programom rokuje ?Sam sem si že delal v Dreamweaverju MX pa mi ni prišlo lepo .Naslov:http://users.volja.net/djtech:8) Zelo boga stran !

Tody ::

Pravjo da MX series niso za začetnike naredl tako da probi kako verzijo prej če ti bo ta bolj všeč. Kako se rokuje z njim ? Hmm povej bolj konkretno drugače pa boš moral prebrati kake uvodnike™:D

R33D3M33R ::

Z Dreamweaverjem 3.01 sem naredil prvo stran in je najboljši, sedaj uporabjam MX pa mi je tud všeč.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Phoebus ::

Najboljsi program je pa vi. Oz. windows verzija - Notepad :D

alesrosina ::

notepad u kombinaciji z enim graficnim programom za minimalno grafike (PS, PSP, ...) potem pa samo se dobra ideja (90% celote) in mas en carski sajt!

talmai ::

Jest tut uporablam Notepad, zravn pa Adobe Photoshop 7

tha_man ::

TextPad ali UltraEdit. Jaz sem uporabljal tud Composer od Mozille, ampak bolj zato da sem se nauču kodirat (v stilu narišeš tabelo in pogledaš kakšna je koda zanjo :)
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

|GrEgOr| ::

pa kaj vam ni škoda časa, ki ga izgubljate z uporabo notepada?

Drugače pa jaz kombiniram FrontPafe, DreamweaverMX in Visual Studio.NET.

darh ::

|GrEgOr|, men se zdi večja izguba časa če popravljam za omenjenimi programi :D
Excuses are useless! Results are priceless!

Ferplay ::

Najrajš uporabljam Front page - beležnica - Interdev ali v obratni smeri. Ampak absolutino beležnica vmes zato da ne prenašam tistga vesga sran.. ki ga imata oba programa

tha_man ::

Hehe xbite, ne bi mogel bolje povedat! :D
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

EjTi ::

Jaz raje hexeditor uporabljam ali cutehtml. Je isto kot notepad, samo da obarva ukaze med < > . Texteditorji so boljši, ker lahko narediš dosti krajšo kodo -> stran se hitreje odpre.

W|ndKiller ::

ka pa homesiteov (zdj macromediinga) homesitea pa noben ne omeni ???
ga bom pa jst :)
torej:
Homesite 5
Notepad
Photoshop 7
Illustrator 9
.: Nuclear Power Boys - Ultras Krško :.

Cokolesnik ::

xbite ima prav. zelo nerodno je nekaj popraviti oz. sploh narediti od zacetka z dolocenim orodjem, ce ima narocnik spletne strani kaksno specificno zeljo.

carsko je obvladati html kodo, php kodo ipd. to je tudi najvec vredno, ce smo pri denarju.

ko omenjate beleznice. probite UltraEdit-32.

kar se tice grafike... paint shop pro ali/in adobe photoshop... zadostoje za profesionalno spletisce. ce seveda ne zelite animirati vsega v flashu. o flashu pa smo ze tud dosti povedali.

Zgodovina sprememb…

bodom ::

ja najhujs je to, ko ti nardi en page v prek**** dreamveawerju...pol ga pa jst odprem v Html-Kit in je tako sranje, da je joj. Toliko odvecne brozge tisto sr*** namece notr, bljak.
Zato je meni fajn delat v Html-Kit oz. pogojno beleznici, ker tocno ves kaj delas. btw...ni mi jasno, zakaj 1x pride page iz DW-ja tak, drugic drugacen...malenkosti se spreminjajo, krneki...to sm pr enmu frendu vidu...brez zamere, sam DW sucks>:D
Html-Kit je fajn, ker mas lepo pobarvano kodo...Ultra-Edit pa tud nima slabo narjeno8-)

LP

cahahopie ::

Ha,
prav na smeh mi gre, ko kdo reče "Kak program ti uporablaš?".
UltraEdit, PS 5.0 in to je vse, pa sem bil 2. na državnem tekmovanju iz spletnih predstavitev (2. ker je bila vsebina v kurcu, dizajn pa o la la).
Najbolj na jetre mi pa grejo tisti, ki mislijo, da če uporabla Flash, da je zakon. Pol pa vidiš kak ti hoče pokazat zadevo na enem od škatl z Linux OS na FRI in se vidi le praznina, ker ma človk uštimano za Flash Player 6, oni pa majo le za 4 plugin.
No ne rečem, sem mel tud jaz en majhn delček Flasha, toda celota naj ostane statična.

W|ndKiller ::

bodom : čist tiho bot :) pa ne v takem slogu da je DW sucks:D

kar se pa tiče flasha je pa moje mnenje :
sm krepko proti flashu
1.ni se dobro prijel
2.zaenkrat še po večini slovenije slabe net povezave (56.6......)
3.ne vem če je v tem prihodnost ->vseen je stran narejena v html (posledično v php zaradi mnogih znanih funkcij) veliko lepša,ozr. meni bolj naravna, ko pa tiste umetne barve v flashu
.: Nuclear Power Boys - Ultras Krško :.

bodom ::

hahahaaah...ej stari...bom rajs tiho>:D

sorry, sam DW sucks zame...sm ti vse povedu v prejsnjem postu...sam ne mi rect d delas v DW tud ti, jao jao...

HTML-Kit 4ever my friend!!!!:D 8-)

pa glede flasha....ce ga ze hocs uporabljat...mors res nardit tko kot je treba...ne pa krneki tm sam da se migota po domace...pa ksn beden menu recimo. al cela stran al pa nc...

LP

Tody ::

Bodom to sploh ni res! Statična ampak res starična stran je brez veze je hitra kot hudič sam sux. Seveda je odvisen kaj bo na strani oz njen namen. Slo-tech ne bi imel tok obiska kot ga ima če ne bi se hiro nalagal (no ja >:D ). Medtem pa jest cenim če je kako podjetje malo več vložilo v svojo stran kot plain old HTML. Menije je 100 lažji narest mal migatajoče in odperajoče kot v katerem koli jeziku.

bodom ::

Statična ampak res starična stran je brez veze je hitra kot hudič sam sux.
hmm...kaj si hotu s tem povedat?
jst sm sam reku da ce je stran u flesh-u narjena, da mora bit v celoti narjena v fleshu, ne pa samo kak menu al pa kej malga. ni mi vsec pac...

btw...slo-tech je odlicna stran...nalaganje je izjemno hitro (seveda ce mas dobr link, hehe>:D ), edin baza vcasih mal zaj***:D

LP

SkIDiver ::

Na googlu si poišč programčič crimson editor, ki ti gre na eno disketo. Lepo ga nalož zber za sintakso HTML pa piši. Kaj je dobr pr njem. Lepo maš oštevilčene vrstice pa mal ti obarva različne ukaze itd. Men je skratka kr fini, ker lahko več html fijlov odprem v njem in se pol sam premikam med njimi. Drugače pa najboljš je tako. Tvoja glava pa tak programčič za text. Pa 2 kartona BANDIDOS-a zraven pa prave muzke pa maš pravi HTML party>:D :D

bodom ::

Pa 2 kartona BANDIDOS-a zraven pa prave muzke pa maš pravi HTML party ...
hahahaa, takoj morm probat!!!>:D :D

SkIDiver ::

Probi>:D >:D >:D :D :D :D
Men je zakon pa še dobr mi gre izpod rok vse:D :D :D >:D >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri program za domačo spletno stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
383151 (2373) Highlag
»

Program??? ki vecim html datotekam naenkrat vpise doloceno html kodo?

Oddelek: Izdelava spletišč
5728 (704) webfreak
»

Izdelava internet strani

Oddelek: Izdelava spletišč
81044 (925) Cokolesnik
»

FrontPage 2000 vprasanje

Oddelek: Programiranje
291553 (1297) cahahopie
»

Kateri program za spletno stran

Oddelek: Pomoč in nasveti
173639 (3426) 3LeR.

Več podobnih tem