» »

Izdelava internet strani

Izdelava internet strani

Business ::

Pozdravljeni!:D :D :D
Rad bi se naučil izdelati moderne internetne strani in zanima me kateri program za to mi priporočate!
Kje bi našel kakšna navodila za določen program seveda najraje v slovenščini. Prosim za ideje in nasvete! Hvala!

  • premaknil: Tomi ()

IceIceBaby ::

poglej na www.macromedia.com.

Jaz ti priporočam da kupiš Homesite. Stane samo $100 dobiš pa zlo uredu program ki ti omogoča pisanje kode na roke in obenem imaš zraven dost pripomočkov, da ni treba čisto vsega tipkat. Tudi za učenje se mi zdi primeren ker ima dober help in spoznaš kodo.

Ko boš pa mal bolj obvladal si pa lahko Dreamweaverja privoščiš. Jaz ga ne poznam ampak pravjo da je to najboljše orodje za izdelavo spletnih strani.

Tudi Flash je uredu stvar. Če obvladaš tisti njegov skriptni jezik je lahko zelo zmogljivo orodje pa še zlo lepe stvari se da dokaj hitro nardit.

Han ::

Meni sta, takole od oka (o izdelovanju spletnih strani še nimam pojma), všeč Namo WebEditor (predstavitev programa) in HotDog.

Sunna ::

tuki je tud ene par stvari http://www.urban.net.au/support/webspac...

Phoebus ::

ma za zacetek se lahko malo poigras z nukom (phpnuke.org)

Cokolesnik ::

Če boš delal v smeri, da boš poznal html kodo in po možnosti še kaj uporabnega kot je PHP koda, potem boš zagotovo na konju.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

[MYTiX] ::

Jast ponavadi predlagam Notepad(by M$, al pa kej podobnega) in en pameten tutorial. Sam ker si povdaru moderne in se ti HTML ne da učit, je verjetno DW boljši, sam če se ne boš sproti učil HTMLja bo vse skupi bolj na nizkem nivoju.

sopex ::

glej....maš dve možnosti...
če hočš ostat pri htmlju in sam ta jezik naprej toučt pol se odloč za kšn FrontPage al pa kej podobnga...
če pa mislš, da se boš še kdaj u prihodnosti hotu naučit php,asp,... jezika pol pa ti priporočam da odpreš Notepad (po slovensko Beležnico), vzameš v roko en učbenik o htmlju in tipkovnico in začneš pisat

Cokolesnik ::

Notepad po nekaj začetnih korakih zamenjaj z UltraEdit. Je učinkovitejši. Ali pa kaj podobnega kot Ultraedit.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Programi za izdelovanje spletnih strani

Oddelek: Izdelava spletišč
4712592 (11785) Ziga Dolhar
»

Izdelava svoje internetne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
293130 (2593) jancko
»

Kateri program za domačo spletno stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
383057 (2279) Highlag
»

več vprašanj.....

Oddelek: Izdelava spletišč
351608 (1296) cahahopie
»

FrontPage 2000 vprasanje

Oddelek: Programiranje
291473 (1217) cahahopie

Več podobnih tem