» »

amazon.de

amazon.de

82anchy ::

Jst sm narocila uro preko amazona.de in me zanima ali bo sploh prisla v slovenijo ker nekje pisejo da nekatere stvari ne pridejo v slo??

bluefish ::

Jah, če si dejansko že zadevo naročila oziroma uspešno opravila postopek naročila, potem bo prišla.

82anchy ::

Ja je pisal da pride 28.5 sam sm uno brala in pol nism bla prepricana hvala za odgovor :)

bluefish ::

Ja, če recimo ni možna dostava v Slovenijo, ti to javi že po vnosu naslova.

82anchy ::

Aja uredu hvala se enkrat :)

xxurban ::

Kaj pa tracking? Ali je možno slediti pošiljki?

bluefish ::

Nazadnje, ko sem naročal, je bilo možno.

xxurban ::

Ok, hvala :)

eric_cartman ::

Malo si bom sposodil temo.. :)

Kako je konkretno z naročanjem tegale objektiva v Slovenijo?

http://www.amazon.de/Sigma-Makro-HSM-Ob...

Ali kje točno piše, če dostavljajo v Slovenijo al moram nujno pač po korakih it.

Preko ebaya sem že kar nekaj nakupoval in točno vem kako gre postopek, tu pa nisem čisto siguren..Te prav tako vrže na stran od pay-pal kot pri ebayu?

Pa še to.. Kje točno vidim, da je lokacija objektiva v Nemčiji in ne kje izven EU?

Hvala,
Lp! :)

HighBane ::

Je tako da ene trgovine enak izdelek na amazonu dostavljajo v Slovenijo in treba spremenit od katere trgovine naročaš.
Drugač se moraš prijavit in dati v košarico ter iti v cheakout drugi korak (Artikel) in če ne pošiljajo v Slovenijo te opozori.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: HighBane ()

cen1 ::

Če ne dostavljajo v Slovenijo te ne bo spustilo mimo drugega koraka ob nakupu tako da vsak srah je odveč. Torej.. v dveh klikih ugotoviš.

AStrukelj ::

eric_cartman je izjavil:

Malo si bom sposodil temo.. :)

Kako je konkretno z naročanjem tegale objektiva v Slovenijo?

http://www.amazon.de/Sigma-Makro-HSM-Ob...

Ali kje točno piše, če dostavljajo v Slovenijo al moram nujno pač po korakih it.

Preko ebaya sem že kar nekaj nakupoval in točno vem kako gre postopek, tu pa nisem čisto siguren..Te prav tako vrže na stran od pay-pal kot pri ebayu?

Pa še to.. Kje točno vidim, da je lokacija objektiva v Nemčiji in ne kje izven EU?

Hvala,
Lp! :)


Trenutno ima Sigma akcijo in je ta objektiv 459€ v Sloveniji. :)

eric_cartman ::

Trenutno ima Sigma akcijo in je ta objektiv 459€ v Sloveniji. :)


Hvala ;) Se še odločam, ali se bom vrgel v nakup za rabljenim objektivom.. Je pa res, da ni neke bistvene razlike med ceno rabljenega in novega objektiva.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nižjecenovni objektiv za začetnike

Oddelek: Strojna oprema
203963 (2308) schurda
»

Canon objektiv (cca. 300€)

Oddelek: Kaj kupiti
171927 (1681) BigWhale
»

Sigma je najavila (svetlobno) hiter zoom objektiv 18-35mm f/1.8

Oddelek: Novice / Grafične kartice
3812464 (9916) CaqKa
»

zrcalno-refleksni fotoaparat (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14025161 (20012) schurda

Več podobnih tem