» »

Blade Runner 2

Blade Runner 2

««
2 / 14
»»

Kurzweil ::

Od Denisa Villeneuvea sem do sedaj pogledal film Incendies in je bil odličen, ostalih njegovih filmov niti ne poznam. Vsekakor pa je njegov stil snemanja in žanr daleč od tega, kar bi naj Blade Runner bil. Zato se kar precej bojim kako bo izpadlo (uradno se zaenkrat z njim samo pogajajo). Predvsem mi v poplavi shitty remakov, rebootov/resetov in predelav klasik v današnjem času, postaja vedno bolj slabo, predvsem ko se razni frajerčki lotijo projekta z neko lastno interpretacijo in dodajanjem nekih elementov, ki se zdijo kul samo njim. Po eni strani bi si želel še en master piece tipa Blade Runner, po drugi pa me je kot sem že omenil strah, da pokvarijo še eno klasiko. Ko gledam kako usrano se nosijo in kako počasi gre stvar si želim, da bi se stvari lotili bolj resno in nekdo, ki je dokazano kompetenten, da bo to izpeljal, da ne bomo na koncu bruhali po kino dvoranah.

BigWhale ::

Ford, je za scenarij rekel, da je 'the best thing he ever read'. Mogoce mu bo tokrat uspelo narration speech brati tako kot treba. :>

Kurzweil ::

BigWhale je izjavil:

Ford, je za scenarij rekel, da je 'the best thing he ever read'. Mogoce mu bo tokrat uspelo narration speech brati tako kot treba. :>


Ko berem na različnih mestih je to edina stvar, ki daje folku upanje, da bo iz vsega skupaj nekaj užitnega nastalo. Žal pa to vedno reče glavni igralec za vsak film, to je tako, kot v športu, ko igralca vprašajo, kakšen je njegov trener, do danes še nisam slišal igralca, ki bi rekel, da je tele, ki nima pojma. Sicer pa scenarij še ne pomeni uspeha... slaba izvedba, casting, produkcija, vizualni efekti, zvok, kadri, v glavnem celota je potem rezultat. Marsikateri film ima super scenarij.... pa je obupen...

BigWhale ::

Jaz sem v bistvu izrazal svoj dvom zaradi te izjave. :)

Kurzweil ::

Jaja zastopm, it wasn't assault on you...

Drugače pa malce bolj uradno

BigWhale ::

Kurzweil je izjavil:

Jaja zastopm, it wasn't assault on you...


Sej vem, no! *group hug* :>

bambam20 ::

Sama zgodba ni nič posebnega ampak to, kar daje tisto posebno filmu, je pa sama scenografija, prikaz umazane prihodnosti v stilu neo -noir in seveda par svetovnih scen. Na koncu imamo tukaj vrhunskega glavnega negativca in vrhunsko zaključno sceno. Ne. To je nemogoče ponoviti, ker imamo vsi fani prevelika pričakovanja.

bambam20 ::

Takole sem milsil "neo-noir dystopian science fiction film " ...

Kurzweil ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

oo7 ::

Originally slated for release in North America January 2018, Alcon Entertainment has now set a global day and date release for the upcoming sequel to Ridley Scott's Blade Runner of October 6, 2017:)

MrNighthawk ::

BigWhale je izjavil:

Ford, je za scenarij rekel, da je 'the best thing he ever read'. Mogoce mu bo tokrat uspelo narration speech brati tako kot treba. :>


Tudi James Cameron je dal Terminatorju Genesys svoj "blagoslov" pa rekel, da je tapravo nadaljevanje... hmm ponder ;)

Zmajc ::

Finta je ...da ne verjamem da danes (še) lahko naredijo mojstrovino tipa Blade Runner (1982). Prvi del je bil ob izidu čista finančna katastrofa hkrati pa en najboljših sci-fi filmov vseh časov.

Če bo film kultna mojstrovina ne more ugajat nezahtevnim moderni publiki in bo posledično bo finančni flop. Če bo pa finančni uspeh pa je že v osnovi narejen da ugaja nazahtevni moderni publiki in ne more priti prvemu delu niti blizu.

Kurzweil ::

Znano je že precej castinga:

Izi ::

Zmajc je izjavil:

Finta je ...da ne verjamem da danes (še) lahko naredijo mojstrovino tipa Blade Runner (1982). Prvi del je bil ob izidu čista finančna katastrofa hkrati pa en najboljših sci-fi filmov vseh časov.

Tukaj te moram malo popraviti.
Originalni Blade Runner, ki so ga predvajali leta 1982 ne samo da je bil čista finančna katastrofa, ampak so film sesuli tako gledalci kot kritiki in je dolga leta veljal za zanič film. Ta verzija je danes znan kot Happy Ending verzija.

Dolgih 8 let se potem ni dogajalo nič, film je bil bolj slabo znan, predvajali pa ga niso skoraj nikjer.
Nato so leta 1990 enkrat in nato leta 1991 še enkrat predvajali Director's Cut verzijo, ki pa je naletela na dokaj pozitivne kritike. Zanimivo pri tem pa je, da režiser Ridley Scott, ni odobril predvajanje te Director's Cut verzije in so jo torej predvajali brez njegovega dovoljenja.

Leta 1992, opogumljen s pozitivnimi kritikami tiste neuradne DC verzije, Ridley Scott še enkrat pljune v roke in naredi pravo uradno Director's Cut verzijo.
Blade Runner, ki ga poznamo danes je torej nastal leta 1992 in ima bolj malo skupnega s tisto verzijo iz 1982 leta. Velike spremembe so tako v zgodbi kot v izdelavi, tudi Happy ending so vrgli ven.
Ta nova Director's Cut verzija potem leta 1993 izide na VHS kasetah, in leta 1997 še na DVD ploščah.
Lahko še omenimo, da Ridley Scott in Harrison Ford tudi s to verzijo še vedno nista bila zadovoljna.

Blade Runner Director's Cut (1992) je bil eden prvih filmov, ki je izšel na DVD plošči (konec leta 1997) in je imel zelo slabo kvaliteto tako videa kot avdia. V bistvu je šlo samo za kopijo iz laserdiska iz 1993 leta.

Pravi Blade Runner pa je prišel šele leta 2007, ko je za 25 obletnico Ridley Scott spet pljunil v roke in naredil The Final Cut verzijo. Ta temelji na Director's Cut (1992) verziji z nekaj malega spremembami in popolnoma digitaly remastered.
To je verzija, ki jo poznamo danes. Dolga je 117 minut.

Zanimiva filozofska zgodbica, ki pa se na trenutke mnogo preveč vleče in rabiš kar precej potrpežljivosti, da se prebiješ skozi. Nekateri jo kujejo v nebesa, še več pa jih je, ki se jim zdi dolgočasna.


Glede Blade Runner 2 jaz nimam kakšnih posebnih pričakovanj.
Prvi del je bil za tiste čase nekaj posebnega tako vizualno, kot zgodbeno, ampak danes, ko smo videli že praktično vse si težko predstavljam, da bi lahko naredili kaj zanimivega s tematiko o takšnih in drugačnih replikantih, ki je bila že precej prežvečena v skoraj vsakem tretjem sci-fi filmu.

Kurzweil ::

@izi, Blade Runner, da se vleče in da je dolgočasen? Nimam enega samega kolega, ki bi bil takšnega mnenja. Edinemo komu ni všeč je tisti, ki mu ni do sci-fija ali pa je za njega top žanr no brainer akcioner. Če pogledaš ocene na IMDB je vse več kot kristalno jasno, najnižje ocene dajejo ženske, ki seveda v večini niso fanice sci-fija, in mladi. Tisti odrasli pa v povprečju dajejo oceno 8.6. IMDB ni absoluten kriterij, je pa definitivno boljši, kot tvoja izjava, da je več tistih, ki jim je ta film dolgočasen. Brez dvoma eden od top 10 sci-filmov vseh časov. Poleg vsega ostalega, je tudi soundtrack Vangelisa eden boljših ever.

Kar pa se nadaljevanja tiče, pa jaz tudi raje ne pričakujem preveč, ker živimo v času, ko serijsko uničujejo legendarne franšize.

pegasus ::

Ja, bi se deloma strinjal z opazkami o švoh tempu filma ... Zanimive so mi s stališča, da introvertirane in introspekcisjke dele vizualne zgodbe z veliko večjim veseljem gledam v animaciji (predvsem japonski), kot pa v igranem filmu, ker večina igralcev ne zna teh scen odigrat dovolj sporočilno močno in so zato meh. Tudi blade runner trpi zaradi tega.

BigWhale ::

V primerjavi z Odisejo 2001 se je stvar dogajala precej bliskovito. ;>

Izi, nehi ze iz wikipedie prepisovat. :) 'Pravi Blade Runner' ne obstaja. Imamo pol peharja verzij in vsebinsko se razlikujejo zelo malo.

bambam20 ::

Enako s predhodnikom se tudi meni ni Blade Runner zdel dolgočasen oz. da bi se vlekel. Verjetno je temu botrovala pametna izbira dolžina filma.

Me pa skrbi, kam bo zajadral drugi del. Že prvi ni bil kaj pride akcijsko naravnan, Ford bo pošteno v letih, preveč bo CGI-ja ,močno dvomim, da se bo sploh približal izvirniku.

MrNighthawk ::

Kurzweil je izjavil:

@izi, Blade Runner, da se vleče in da je dolgočasen? Nimam enega samega kolega, ki bi bil takšnega mnenja. Edinemo komu ni všeč je tisti, ki mu ni do sci-fija ali pa je za njega top žanr no brainer akcioner. Če pogledaš ocene na IMDB je vse več kot kristalno jasno, najnižje ocene dajejo ženske, ki seveda v večini niso fanice sci-fija, in mladi. Tisti odrasli pa v povprečju dajejo oceno 8.6. IMDB ni absoluten kriterij, je pa definitivno boljši, kot tvoja izjava, da je več tistih, ki jim je ta film dolgočasen. Brez dvoma eden od top 10 sci-filmov vseh časov. Poleg vsega ostalega, je tudi soundtrack Vangelisa eden boljših ever.

Kar pa se nadaljevanja tiče, pa jaz tudi raje ne pričakujem preveč, ker živimo v času, ko serijsko uničujejo legendarne franšize.


IMDB že dolgo časa ni merilo kaj je dobr film. Gravity, ki je polom SciFi ima 7.8 oceno in Transformersi 7.1.
In na žalost tudi ni merilo "moji kolegi tako pravijo".
Blade runner spada v kategorijo Odiseje 2001...ne veš točno zakaj je tako "dober" film.


P.s. 2001 lahko pogledaš v 15ih minutah in ti je vse jasno :)

Kurzweil ::

@MrNighthawk, ja pri transformerjih se takoj vidi ko greš pogledat statistiko, taista starejša populacija je v povprečji dala oceno 6,7, osebje IMDBja pa 5,8, kar pa je že realno. Statistiko je treba pogledati malce bolj podrobno. Ne uporabljam pa samo IMDBja, tudi naprimer Rotten Tomatoes. Predvsem pa seveda dajem svojo oceno in oceno kolegov, ko si kompetentni da dajejo ocene, ker so pogledali ža miljon filmov in imajo nek zrel kriterij.

Odiseja 2001, je bila za tisti čas fantastična, in celo NASA bi se naj spraševala, od kod Kubricku vsi ti podatki. Pri snemanju je bila uporabljena strašna improvizacija in tehnika snemanja za tisti čas, premisa je odlična za sci-fi film. Na kratko gre za to, da nas bodo računalniki/tehnologija, predvsem pa AI ugonobili, kar napovedujejo številni strokovnjaki in vodilni na tem področju, casting zelo soliden, soundtrack fantastičen, definitivno pa gre za klasiko, kjer ni neke pocukranosti in akcije, namen pa je bil rahla zmedenost in melanholija, podobno pri Blade Runnerju, meni je ravni ta ambient odličen, ne rabi vsak film tempo klasične akcije. Oba filma pa sta vsaj zame med top 5, kar se sci-fija tiče. Je pa to stvar okusa, o katerem se bojda ne razpravlja. Oboje pa sta tudi adaptaciji dveh mojstrov in sicer Arthurja Clarka in Philipa F. Dicka in to, vsaj zame zelo kvalitetni.

@rupsi31, tudi jaz se tega bojim,, ampak na ime Blade Runner še vseeno upam, da ustarijo kaj dostojnega. Obstaja pa velika možnost, da bom tako kot pri celem kupu sodobnih adaptacij ali nadaljevanj na koncu rekel, bilo bi bolje, če tega ne bi posneli. Bomo videli, dokler film ne vidim, ga ne bom ne hvalil ne kritiziral. Se pa tudi jaz sprašujem kam bodo zajadrali, saj gre za sequel, ki nima književne podlage, torej si bodo precej na novo izmislili.

MrNighthawk ::

Kurzweil je izjavil:

@MrNighthawk, ja pri transformerjih se takoj vidi ko greš pogledat statistiko, taista starejša populacija je v povprečji dala oceno 6,7, osebje IMDBja pa 5,8, kar pa je že realno. Statistiko je treba pogledati malce bolj podrobno. Ne uporabljam pa samo IMDBja, tudi naprimer Rotten Tomatoes. Predvsem pa seveda dajem svojo oceno in oceno kolegov, ko si kompetentni da dajejo ocene, ker so pogledali ža miljon filmov in imajo nek zrel kriterij..


Potem lahko jaz rečem, da sem dober kritik za hrano in restavracije zato, ker sem pojedel že milijon jedi v različnih restavracijah.

Kurzweil je izjavil:

Odiseja 2001, je bila za tisti čas fantastična, in celo NASA bi se naj spraševala, od kod Kubricku vsi ti podatki. Pri snemanju je bila uporabljena strašna improvizacija in tehnika snemanja za tisti čas, premisa je odlična za sci-fi film. Na kratko gre za to, da nas bodo računalniki/tehnologija, predvsem pa AI ugonobili, kar napovedujejo številni strokovnjaki in vodilni na tem področju, casting zelo soliden, soundtrack fantastičen, definitivno pa gre za klasiko, kjer ni neke pocukranosti in akcije, namen pa je bil rahla zmedenost in melanholija, podobno pri Blade Runnerju, meni je ravni ta ambient odličen, ne rabi vsak film tempo klasične akcije. Oba filma pa sta vsaj zame med top 5, kar se sci-fija tiče. Je pa to stvar okusa, o katerem se bojda ne razpravlja. Oboje pa sta tudi adaptaciji dveh mojstrov in sicer Arthurja Clarka in Philipa F. Dicka in to, vsaj zame zelo kvalitetni.


Kubrick je dobil "podatke" od Clarka, ker je delno temeljila na eni zgodbi in knjiga se je pisala skupaj s scenarijem. Nikjer ne piše, da rabiš za dober film pocukranost pa akcijo. Moderni filmi res delajo samo na tem, da se konstantno nekaj dogaja, brez konkretnega dialoga itd.

2001 je sicer ok film za moje pojme ampak pomanjkanje konkretnega dialoga, igranje, ki se mi zdi ekvivalentno Shattnerju v TOS me ne pritegne. Realizem je super. Ampak 10minutk klasične glasbe, ko gledam "realistični" posnetek dokiranja na vesoljsko postajo, kroženja okoli lune itd. Za moje pojme ne naredi filma (bolj)gledljivega. Se mi je 2010 odiseja bolj dopadla :)

Kurzweil ::

@MrNighthawk, prosim da ne bereš med vrsticami, to da so kolegi rekli da je film dober je samo eden izmed mnogih kriterijev, predvsem pa sem to omenil, ker je nekdo pred mano rekel, da večina misli, da je film dolgočasen.
Kdo je dobil "podatke", oz. scenarij od koga me niti ne briga (čeprav vem) in ne spremeni dejstva, da je bila zadeva za tisti čas nepozabna in govorim v duhu tistega časa. Kar pa se Odiseje 2001 tiče pa je ravno to bistvo, da ni preveč dialoga in da je človek preveč odvisen od računalnika, to je točno tako kot mora biti. Za tisti čas ko je bil film posnet in ga kot takšnega tudo doujemam so ti kadri, ki jih omenjaš FANTASTIČNI in točno to so ljudje občudovali. Kako bi se šele oglašal, će ti povem, da mi je eden od top 10 sci-fi filmov tudi Dune, ki je bilo podobno kot Blade Runner za tisti čas polomija? Še rajše pa bi od tebe iz radovednosti slišal, kaj so za tebe top 10 znanstevene fantastike?

MrNighthawk ::

Kurzweil je izjavil:

Še rajše pa bi od tebe iz radovednosti slišal, kaj so za tebe top 10 znanstevene fantastike?


Top SciFi je za moje pojme v knjigah ne v filmih. Ampak, da ne bom lih trolal. Nimam nikjer seznama top 10 sci fi filmov. Sem jih pogledal preveč. In tudi sci fi sam po sebi se razlikuje v pod žanrih. Pogledam pa skoraj vse. Od Star Treka do Back to the future, Aliens, Forbidden Planet, Tron, Fifth Element, Matrix,Time Machine... In vsak ma svoje čare. Od novejših se mi je dopadel npr Ex Machina, Moon, Interstellar. Tudi "akcije" v stilu terminator 2 so vredu za pogledat...mogoče ni tako "globoka" zgodba kot 2001 ampak ni slab sci fi.

Pa to niso vsi...sigurno sem jih preveč pozabil. Rad pogledam sci fi serije npr The Expanse, Galactica itd. Imajo več časa za razvijat zgodbo. Nimam pa top 10 list.

Kurzweil ::

Ma sej tudi jaz nimam nekih seznamov, še posebej pa ne, da bi med dvema dobrima filmoma tehtal, kateri je boljši - nismo več mladi. Pač mislil sem samo vprašat kateri filmi so ti pač v sci-žanru vredu. Seveda se sci-fi žanri razlikujejo, tako kot vsi ostali. Sicer pa od naštetih filmov je tudi meni večina všeč. Bi pa dodal še 12 Moneys, Inception, Minority report, Solaris, Children of men, Total recall, Eternal sunshine of the spotless mind (če prav je bolj drama), Sunshine, Donnie Darko, če jih naštejem takole iz glave. Glede serij pa bi mogoče tvojemu seznamu dodal še Firefly/Serenity. V glavnem Odiseja 2001 in Blade Runner še vseeno prednjačita pred večino :)

Vsekakor pa me odbijajo razni sci-fi filmi s kričrji, tako da mi tako kot večini Alien nikdar ni zasedel prostora v mojem srcu.

perci ::

Mimogrede: Hal, ne Al.

Kurzweil ::

perci je izjavil:

Mimogrede: Hal, ne Al.


hm, kdo pa je omenil Ala? :))

BigWhale ::

Ne pozabit na Alf-a. ;>

Kurzweil ::

@perci, Verjetno si zamenjal AI (Artificial intelligence), ki sem ga omenjal z Al?! :|
@BigWhale, naj mu bo, ko je že ravno slab mesec nazaj umrl Michu Meszaros, ki mu je dal glas. Ko sem bil še mlajši je bil Alf zanimiv, je pa verjetno bolje, da ga ne gledam pri teh letih, ker bo verjetno vsa nostalgija in sentimentalnost šla po gobe, kot se to zgodi pri večini stvari, ko jih gledam 20 let kasneje in so bile v svojem času in pri mojih letih kul :)

Drugače pa Blade Runner 2 ->

bambam20 ::

Am ..Alf še danes deluje sveže , če me vprašaš.


Kar se tiče Blade Runnerja in ostalih filmov , ki so postale klasike. Tega seveda ni nihče pričakoval.

Sedaj pa so pričakovanja enostavno previsoka? Če bo film šel v smeri enice, ki je precej dramsko naravnana , saj je v filmu bore malo akcije bodo gledalci razočarani?

perci ::

Kurzweil je izjavil:

perci je izjavil:

Mimogrede: Hal, ne Al.


hm, kdo pa je omenil Ala? :))

To je bilo branje v postelji na telefonu. Odsvetujem - raje pejte spat.

Kurzweil ::

oo7 ::

Blade Runner sequel concept art



bambam20 ::

Prvo,kar mi pade v oči, da je vse preveč temno. Spomnimo se, kako je mesto osvetljeno v prvemu delu.

MrNighthawk ::

Klasičen Neo Noir. Pogost se concept art zelo razlikuje od končnega izdelka.

Kurzweil ::

Meni osebno je temačno vzdušje pri Blade Runnerju super. Concept art seveda ne prikaže konečnega izdelka, vendar nek približen pokazatelj pa je. Sicer pa resnično upam, da bo film dobil tudi kvaliteten soundtrack, jaz osebno bi dal tudi za 2. del absolutno še enkrat Vangelisu to na logo, ker v 1. delu je stvar naredil z odliko, vsaj zame eden od top soundtrackov ever, sploh tistih, ki so izključno napisani za film.

BigWhale ::

Jest pa mogoce glih za to neb dal Vangelisu delat. :))

Kurzweil ::

BigWhale je izjavil:

Jest pa mogoce glih za to neb dal Vangelisu delat. :))


emmm, zakaj že ne?

bambam20 ::

Osebno upam, da zadeva ne bo akcijski ZF.

Kurzweil ::

bambam20 je izjavil:

Osebno upam, da zadeva ne bo akcijski ZF.


Tudi jaz! Pa čeprav je možnosti za to kar precej, ker ta generacija sedaj brez akcije postane anksiozna.

MrNighthawk ::

Kurzweil je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Osebno upam, da zadeva ne bo akcijski ZF.


Tudi jaz! Pa čeprav je možnosti za to kar precej, ker ta generacija sedaj brez akcije postane anksiozna.


Zagotovo bo veliko več akcije kot v prvem delu. Za manj akcije in podoben koncept predlagam Ex Machina.

Kurzweil ::

Ex Machina je super, edino kar me je res zmotilo je scientist, ki je ves čas koma in spije par litrov dnevno :))

BigWhale ::

Kurzweil je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Jest pa mogoce glih za to neb dal Vangelisu delat. :))


emmm, zakaj že ne?


Ker se zna zgoditi, da se bo prevec trudil narediti boljsi soundtrack, kot je bil.

bambam20 ::

MrNighthawk je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Osebno upam, da zadeva ne bo akcijski ZF.


Tudi jaz! Pa čeprav je možnosti za to kar precej, ker ta generacija sedaj brez akcije postane anksiozna.


Zagotovo bo veliko več akcije kot v prvem delu. Za manj akcije in podoben koncept predlagam Ex Machina.


Potem bo fail, ker kocept Blade Runnerja ni akcijska streljanka. Sploh pa film , če bodo pametni ne bodo delali za novo generacijo, ker načeloma ti nimajo pojma o Blade Runnerju pač pa za starejšo, ki je z njim gor odrasla.

MrNighthawk ::

bambam20 je izjavil:

MrNighthawk je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Osebno upam, da zadeva ne bo akcijski ZF.


Tudi jaz! Pa čeprav je možnosti za to kar precej, ker ta generacija sedaj brez akcije postane anksiozna.


Zagotovo bo veliko več akcije kot v prvem delu. Za manj akcije in podoben koncept predlagam Ex Machina.


Potem bo fail, ker kocept Blade Runnerja ni akcijska streljanka. Sploh pa film , če bodo pametni ne bodo delali za novo generacijo, ker načeloma ti nimajo pojma o Blade Runnerju pač pa za starejšo, ki je z njim gor odrasla.


In kater reboot je bil narejen za starejšo generacijo?

bambam20 ::

MrNighthawk je izjavil:

bambam20 je izjavil:

MrNighthawk je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Osebno upam, da zadeva ne bo akcijski ZF.


Tudi jaz! Pa čeprav je možnosti za to kar precej, ker ta generacija sedaj brez akcije postane anksiozna.


Zagotovo bo veliko več akcije kot v prvem delu. Za manj akcije in podoben koncept predlagam Ex Machina.


Potem bo fail, ker kocept Blade Runnerja ni akcijska streljanka. Sploh pa film , če bodo pametni ne bodo delali za novo generacijo, ker načeloma ti nimajo pojma o Blade Runnerju pač pa za starejšo, ki je z njim gor odrasla.


In kater reboot je bil narejen za starejšo generacijo?


Večina so polom na polno. če bo zadeva strelsko oabrvana bo polom. Že v to dvomim, da bodo dobili kvalitetno nadomestilo za glavnega negativca v enki. Mislim, da Hauerja nihče ne bo zmogel nadomestit.

D3m ::

BigWhale je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

BigWhale je izjavil:

Jest pa mogoce glih za to neb dal Vangelisu delat. :))


emmm, zakaj že ne?


Ker se zna zgoditi, da se bo prevec trudil narediti boljsi soundtrack, kot je bil.


Kar Vangelis naj naredi music score. Drugo raje ne bi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zmajc ::

Saj delno je valgelisova glazba ki je film še bolj povzdignila (meni osebno best movie soundtrack ever). Za dvojko bi definitvno morali najeti Vangelisa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

Kurzweil ::

Se tudi meni zdi tako kot rupsiju da bo Rutgerja Hauera, kot glavni badass teško kdo zamenjal. Kar se soundtracka tiče, tudi če Vangelis naredi povprečnega bo to odlično. Sicer pa imam original kopijo tega soundtracka tudi doma. Tudi soundtrack od recimo Dunea je bilo odličen v izvedbi skupine Toto. Pred dnevi pa sem po dolgem času spet poslušal soundtrack od PC igre Ascendancy, ki je tudi odličen, recimo tudi soundtrack od igre Reunion (govorim o onem starem in ne o space shooting simulaciji) je top. Brez dobrega soundtracka ni vrhunskega filma, seveda če štima tudi vse ostalo, vsaj jaz sem zelo pozoren na to.

Kurzweil ::

Na, pa so me zaklal z novico, da bo del castinga tudi podpovprečni Jared Leto, ehh. Počasi se mi bo začelo dozdevati to, kar se mi pri vseh prequelov/rebootov/sequelov, da bi bilo bolje, da se ne dotikajo klasike.
««
2 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Time to Die

Oddelek: Sedem umetnosti
383226 (1923) Kurzweil
»

Najboljši film zadnjih 5 let (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5210868 (7324) gus5
»

TOP filmi 2017

Oddelek: Sedem umetnosti
408481 (6080) bambam20
»

Filmi 2017

Oddelek: Sedem umetnosti
101614 (1227) Nikec3

Več podobnih tem