» »

X-Men: Apocalypse

X-Men: Apocalypse

oo7 ::

Ne boste verjeli ampak že delajo na novem x men filmu>:D


27 maj 2016
Director: Bryan Singer
http://www.imdb.com/title/tt3385516/


Who Is X-Men's Apocalypse?

ahac ::

Official trailer
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

bluefish ::

Meh, molzenje franšize. Second rate igralci,...

oo7 ::

Men je trailer všeč edino Wolveta nisem opazil nikjer;(

opeter ::

Naslednje leto nas pričakuje kar nekaj spektaklov:
1. Batman vs Superman
2. Captain America: Civil War
3. Legend of Tarzan
4. Deadpool
5. Suicide Squad
6. X-Men Apocalypse
7. Star Trek Beyond
8. Fantastična bitja in kje jih najdemo (Fantastic Beasts and Where to Find Them - izpod peresa pisateljice Harry Poterja, g. J. K. Rowling)
9. Warcraft
10. Knjiga o džungli/Jungle book
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

sheeshkar ::

bluefish je izjavil:

Meh, molzenje franšize.

Stvar debate, vendar se ne strinjam, glede na to, da je ravno zadnji film franšize (Days of Future Past) bil najboljši, pred tem pa je najboljši del bil njegov predhodnjik (First Class). Kar se mene tiče so trenutno na vrhuncu te franšize (oziroma so se končno nekaj naučili iz napak prve trilogije) in ravno Apocalypse bo dal odgovor, če so še sposobni držati visoko raven, ki sta jo postavila predhodnjika. Molzenje franšize je recimo trilogija The Hobbit, kjer bi bil en del več kot dovolj, vendar so ga razvlekli na 3 predolge dele. Ali pa recimo Hunger Games, kjer so zadnje poglavje po nepotrebnem razvlekli na 2 predolga dela (pri obeh se je točno vedelo, da je to napaka, ampak so se vseeno odločili za "molzenje" - tega pri X-Men franšizi še ne moremo reči, glede na kvaliteto zadnjega dela).

bluefish je izjavil:

Second rate igralci,...

Tukaj pa debate skoraj ne more biti. Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, James McAvoy definitivno niso "second rate" (razen, če s tem označuješ vse, ki niso Meryl Streep ali Marlon Brando), medtem ko je npr. Oscar Isaac izjemno podcenjen igralec, ki je tik pred vzponom med največje zvezde filmske industrije. Če pa to izjavo razširimo še na ostale igralce te franšize kot npr. Ian McKellen, Patrick Stewart in Hugh Jackman, potem pa tale izjava postane še bolj smešna. Primer filmov s "second rate" igralci bi recimo bila franšiza Divergent (z izjemo Kate Winslet) ali Twilight, kjer za igranje šteje že to, da igralec/igralka zna recitirati svoje besedilo in celoten film držati enako obrazno mimiko.

bluefish ::

sheeshkar je izjavil:

Če pa to izjavo razširimo še na ostale igralce te franšize kot npr. Ian McKellen, Patrick Stewart in Hugh Jackman, potem pa tale izjava postane še bolj smešna.
Izjave seveda nisem dajal za te igralce.

Primerjave z raznimi najstniškimi instant zgodbami so pa nekako odveč. Razen seveda, če X-Men uvrščaš med njih.

sheeshkar ::

bluefish je izjavil:

sheeshkar je izjavil:

Če pa to izjavo razširimo še na ostale igralce te franšize kot npr. Ian McKellen, Patrick Stewart in Hugh Jackman, potem pa tale izjava postane še bolj smešna.
Izjave seveda nisem dajal za te igralce.

Primerjave z raznimi najstniškimi instant zgodbami so pa nekako odveč. Razen seveda, če X-Men uvrščaš med njih.

Lawrence, Fassbender in McAvoy pa so? No, ok, morda je to tvoje mnenje, vendar se z njim ne strinjam.

Da pa se ne bova pričkala o brezveznih stvareh - kateri deli X-Men franšize (če sploh) pa so tebi bili najbolj všeč (tudi ostali lahko dogovorite na tole vrpašanje)? Meni prva trilogija ni bila preveč všeč, še posebej ne tretji del, ki je bil vsaj meni totalna katastrofa. First Class je bil korak v pravo smer, Days of Future Past pa mi je bil zelo dober (primerljiv z najboljšimi filmi v svojem žanru).

bluefish ::

Ja, glede posameznih delov sva pa le enakega mnenja. 8-)

Phantomeye ::

bluefish je izjavil:

sheeshkar je izjavil:

Če pa to izjavo razširimo še na ostale igralce te franšize kot npr. Ian McKellen, Patrick Stewart in Hugh Jackman, potem pa tale izjava postane še bolj smešna.
Izjave seveda nisem dajal za te igralce.

Primerjave z raznimi najstniškimi instant zgodbami so pa nekako odveč. Razen seveda, če X-Men uvrščaš med njih.


Ja, samo da lawrencova ne igra samo v igrah lakote (če to misliš), prav tako pa je dobitnica oskarja. Tako, da ravno second rate ni. Razen, če utemeljuješ kot izključno subjektivno mnenje.

Poleg tega ima pa precej nagrad za dosežke (upam, da ti google pokaže to): https://www.google.si/webhp?sourceid=ch...

Nikec3 ::

V mlajši sekciji X-Manov so dejansko boljši igralci kot v starejši. Naj še tako spoštujem McKelana in Stewarta, Fassbender in McAvoy sta po mojem stopničko višje.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

scipascapa ::

Zasedba je čisto ok, trailer mi je cool.

oo7 ::

Mlajši igralci so zato, ker x men Apocalypse naj bi se nadaljeval po filmu x men First Class. Edino Wolverine je tisti, ki se ne stara prav hitro saj je star že več kot 100 let >:D

Starodavni ::

jaz sem mislil da bo nadaljevanje x-men: apocalypse v prihodnosti po koncu filma days of the future past, kjer bi videli xavierja, magneta, postaranega wolverineja, jean, scottya. Pa zgleda da bo se dogajal po vmesnih dogodkih ki so se zgodili nekje med first class in days of the future past.

ne vem kaj naj si mislim o tej potezi, sam trailer pa vseeno ni slab, ampak bom raje prvo gledal film, potem pa komentiral, če je v redu.

oo7 ::

kot kaže sem se zmotil.

The Wolverine and X-Men's movie timeline explained

1962: X-Men: First Class (2011)

1972: X-Men: Days of Future Past (2014)

1981: X-Men Origins: Wolverine (2009)

1983 (Alternate Timeline) : X Men: Apocalypse (2016)

2000: X Men (2000)

2000: X2 (2003)

200? : X-Men: The Last Stand (2006)

2013: The Wolverine (2013)

2016 (Alternate Timeline): Deadpool 2016

http://www.1971-reviewae.com/2013/07/th...



Na koncu v trailerju X-men Apocalypse pokaže profesor x brez las in v filmu X men first class in X men days of future past je imel mlajši profesor x (James Mcavoy) vedno lase.

oo7 ::

X-Men: Apocalypse Super Bowl TV Spot (2016)


.

oo7 ::

X-Men: Apocalypse | Official Trailer [HD] | 20th Century FOX


.

oo7 ::

X-Men: Apocalypse | Final Trailer [HD] | 20th Century FOX


Wolverine 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Prve kritike bolj slabe
RT: http://www.rottentomatoes.com/m/x_men_a...




X-Men: Apocalypse - Movie Review


No tale opisovalec v videu se ne strinja z kritikami na RT in je tudi sam eden izmed kritikov na RT: http://www.rottentomatoes.com/critic/ch...

Ponavadi sem podobnega mnenja kot on glede filmov tako, da sem bom kar sam prepričal v kinu enkrat drug teden :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Han ::

Tudi Metacritic ni navdušen...

oo7 ::

Evo sem bil v kinu in pogledal film X men Apocylipse men je bil film dober. Jaz bi mu dal 8/10

Tr0n ::

Prisparajte si denar, in pocakajte na x264. Nic kaj ekstra tole.

abyssus ::

Bogo je bilo tole.

BaTeMaN ::

7/10
less then zero

Nikec3 ::

Meh, 6/10. Je za pogledat predvsem zaradi dobrih igralcev, se pa veliko ponavlja, veliko je tudi pretiravanja. Magneto se vsak film sooča z enakimi dilemami.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Gregor P ::

Je kot kakšen "čustveni" odvisnik8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Najboljša scena v filmu :)

Malo slabša kvaliteta videa

starboi ::

oo7 je izjavil:

Najboljša scena v filmu :)

Malo slabša kvaliteta videa


Te lahko vprašam koliko si star ? Čisto tako informativno.

s1l3 ::

starboi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Najboljša scena v filmu :)

Malo slabša kvaliteta videa


Te lahko vprašam koliko si star ? Čisto tako informativno.


Kok si pa ti? Cisto informativno.

oo7 ::

Že v filmu X-Men: Days of Future Past je bila quicksilverjeva scena najboljša :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

abyssus ::

Definitivno najboljša scena, ne glede na starost. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Captain America : Civil War (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12235217 (11246) opeter
»

Logan (Wolverine 3) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
7414082 (4592) oo7
»

X-Men: Dark Phoenix (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6812890 (7179) yoco
»

X-Men: Days of Future Past

Oddelek: Sedem umetnosti
163414 (2621) oo7
»

Thor: The Dark World

Oddelek: Sedem umetnosti
285604 (4573) Nikec3

Več podobnih tem