» »

LG smart TV

LG smart TV

Davor4_3 ::

Prosim za info če ima kdo izkušnje s snemanjem programa s LG smart TV-ja na zunanji disk! Ali je prej formatiral disk in v kateri datotečni sistem? Kaj naredit da se posnete oddaje reproducirajo na Windowsih? Kateri datotečni sistem in OS uporablja LG TV? V glavnem, zanimajo me izkušnje s snemanjem vsebine sa LG TV in kasneje shranjevanje in reprodukcija prek Windowsov.
LP

ttommy ::

Kolikor mi je znano, lahko gledaš potem posnete oddaje samo na TV.
Gamer

Davor4_3 ::

Žal, tudi jaz imam to informacijo, ampak hotel bi gledat tudi na računalniku (WS). Naj bi zadeva delovala na linuxih?

Ales ::

A ne bi vsaj povedal, kateri model televizorja je? LG-ji (in vsi drugi) imajo različne OS-e, odvisno od letnika in modela.

refosk ::

Pri Samsungu lahko dekodiraš kar je posneto na usb. Ne vem kako je pri LG. Malo poglej tukaj: http://forum.samygo.tv/viewtopic.php?f=...

Dr_M ::

Za novejse LGje (LA serija) sem tudi sam iskal, kaj se da naredit s posnetim materialom, ampak na zalost nic kaj dosti. Tako da lahko kar pozabis, zadeva je zelo zascitena.

Davor4_3 ::

Hvala vsem za vse podane odgovore. Če kdo še kaj ve, naj napiše, prosim. Model TV pa, trenutno, ne poznam, ker sem temo postavil za prijatelja.

webmaher ::

Imam LG 55LA6608 ... se dobi kak neuradni softver zanj...
@Davor4_3..če veliko snemaš je najbolje da v PCja vržeš DVB T,C ali S kartico in ne boš mel nobenih težav...celo na daljavo si boš lohka sprogramiral snemanje....

il ::

Pa ne moreš snemati preko HDMI vhodov (npr. STB), ampak le preko tunerja DVB-T/C/S, tako da je zame zadeva praktično neuporabna.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri TV omogoča snemanje na USB ključek?

Oddelek: Zvok in slika
218457 (3882) OmegaBlue
»

Snemanje digitalne televizije..

Oddelek: Zvok in slika
226850 (6195) bauci
»

LED LCD TV - svetovanje za nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8628006 (21334) popster
»

DVB-T videorekorder?

Oddelek: Zvok in slika
111669 (1394) delfin
»

Kaj kupiti za snemanje nadaljevank na pop tv

Oddelek: Kaj kupiti
316489 (5647) Spajky

Več podobnih tem