» »

Tv kartica in satelitska

Tv kartica in satelitska

senko ::

Zanima me katera kartica je boljša
-TUNER PINNACLE PCTV SAT
-TerraTec Cinergy 600 Tv Stereo

Zanima me pa tudi če se da na obeh priključiti satelitsko anteno.
To bi rad naredil tako da bi se dalo potem razne programe iz Sat odkodirati. Da se da, mi je rekel sam prodajalec pri katerem sem se zanimal za kartici vendar mi je to povedal samo za pinnacle, se da to tudi pri Cinergy?
Ali je winfast tv 2000 xp v ragnu zgornjih dveh ali je slabša.

Katero tv kartico na sploh priporočate?

Bumbar ::

Pinnacle, logično!
Eno PCTV sat varianto maš že s krožnikom.
Satelitski internet ta kartica omogoča samo v Sloveniji se mi zdi da ni ponudnika te storitve.
Drugače imaš satelitski internet pri nemškem ponudniku STRATO GmbH z možnostjo plačila preko interneta - s pomočjo bančne kartice. Priključnina ob prijavi: 49Eu in mesečni strošek od 7,49 do 12,90 Eu glede na paket. Prenos od 4.000 Kbit/s.

POVEZAVA


PaJo ::

Kolko imam jaz izkusnje s temi SAT kartami, sta ti dve obe karti neuporabni za kakrsnokoli odkodiranje kanalov, v te namene rabis malo boljso karto, vec si pa preberi tule HappySat

Ce bos samo gledal free kanale je Pinnacle kar ok, ampak za kaj vec pa stvar ni uporabna, to ti lahko povem iz lastnih izkusenj:D Kak se pa kaj odnese ta druga karta pa ne vem, ker je se nisem imel.
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Tilen ::

Skystar2 !
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

ČIP 008 ::

Med vsemi omenjenimi karticami ki si jih navedel je brez dvoma najboljša TerraTec Cinergiy 600 Tv. TeraTec ima najbolšo sliko(tu se ji nevarno približa Leadtek Winfast tv 2000xp)in apsolutno zvok, med vsemi karticami pa ima edina radio z RDS zato tudi cenovno odstopa 26.000 sit od šibkejše verzije Cinergy 400 za 15.000 sit. Če ne rabiš RDS vzami Cinergy 400 ker je popolnoma enaka. Vsak svojega konja hvali senko tebi pa priporočam, da si prebreš kakšni objektiven test.

Tody ::

Skystar2 ! je dobra pa pocen kartica (bila?) in z njo lahko gledaš tudi kodirane kanale z malce pomoči. Internt pa isto laufa samo nevem če ma tisti slovenski operater še to zadevo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

TV Tuner In Odkoderanje Satelitskih Kanalov?

Oddelek: Zvok in slika
394958 (3030) podtalje
»

Profesionalno snemanje

Oddelek: Zvok in slika
91289 (1121) St0rMy
»

Pomoč pri izbiri med dvema TV karticama

Oddelek: Kaj kupiti
181493 (1183) Damjan Jagar
»

TV KARTICA - kaj kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
302514 (1677) AngelOfDeath
»

TV - Tuner - mnenja na enem mestu prosim

Oddelek: Kaj kupiti
283097 (2139) borutz

Več podobnih tem