» »

Nakup novih "in ear" slušalk

Nakup novih "in ear" slušalk

Compufreek ::

Živijo!
Upam da se nahajam v pravi temi.
Torej lastim si galaxy s4 poleg katerega sem dobil dokaj kvalitetne slušalke, sem pa jim prejšnič ponesreči uničil kabel in sedaj potrebujem nove, pa me zanima vaše mnenje ali naj si kupim original samsungove spet, ali poznate kakšne druge bolj kvalitetne slušalke?
Zanje sem pripravljen odšteti nekje do 50 €, morejo pa obvezno meti mikrofon ki bo delal z omenjenim telefonom!

Lp, Uroš

LJ4L ::

Imam podobno težavo samo rabim za Xperio T ali pa iPhone.
LP from LJ

Unknown_001 ::

Sony ali pa Senheiser. (raje Senheiser)

Glej nad 25 EUR da boš neko kvaliteto dobil.

Samsungove slušalke original so me večkrat razočarale v kvaliteti (beri so se uničile).

Najdlje so mi držale prve od SGS2 sam sem jih po nesreči dal skupaj hlačami prat in jih elegantno uničil. Nato pa sem si sposojal od ostalih samsungovih telefonov pri bajti. Uničevale so se kot po tekočem traku. V enem letu sem jih 2x menjal. Sedaj imam Sony-jeve in so fenomenalne. Tudi razlika v kvaliteti zvoka je občutno slišna (nižji toni se lepo slišijo, bas je mehak in ne hrešči, čistejši zvok...)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

[D]emon ::

Unknown_001 je izjavil:

(raje Senheiser)

Glej nad 25 EUR da boš neko kvaliteto dobil.


A Sennheiserce pod 25 eur sploh obstajajo ? :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

LJ4L ::

Razmišljam o http://www.mimovrste.com/zvocniki-slusa... pa se ne morem odločit a vzamem slušalke z mikrofonom ki bi mi prišel občasno zelo prav ali ne. Se mi sploh splača vzet tako poceni slušalke?
LP from LJ

Tomson ::

Compufreek je izjavil:

Živijo!
Upam da se nahajam v pravi temi.
Torej lastim si galaxy s4 poleg katerega sem dobil dokaj kvalitetne slušalke, sem pa jim prejšnič ponesreči uničil kabel in sedaj potrebujem nove, pa me zanima vaše mnenje ali naj si kupim original samsungove spet, ali poznate kakšne druge bolj kvalitetne slušalke?
Zanje sem pripravljen odšteti nekje do 50 €, morejo pa obvezno meti mikrofon ki bo delal z omenjenim telefonom!

Lp, Uroš


Z Beyerdynamic DTX 101 ne boš zgrešil. Jih trenutno dobiš na Amazon.de za 55€, v Slo so cca. 80€.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Unknown_001 ::

[D]emon je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

(raje Senheiser)

Glej nad 25 EUR da boš neko kvaliteto dobil.


A Sennheiserce pod 25 eur sploh obstajajo ? :))


Ne da bi jaz vedel ampak govoril sem na splošno.

Aja, OP izogibaj se fensi šmensi wannabe slušalk kot so Skullcandy, Beats... preplačana krš roba.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

tony1 ::

OPju bi svetoval še branje:
http://mojezdravje.dnevnik.si/sl/Splo%C...

martincek1 ::

Sennheiser CX200 so cirka 20€, uporabljam jih kakšno leto.

Pred njimi sem imel dvoje slušalke v dveh mesecih, pa so zaradi moje uporabe takoj popustile. Veliko namreč tečem, kolesarim, jih vtikam v torbe in žepe, včasih se mi kabel kam zatakne, zvije... ni nobenega problema. Zame ima iz te perspektive samo dve pomanjkljivosti: 1) Nimajo mikrofona 2) Kabel je okrogel in se zapleta (kot pri vsakih drugih okroglih slušalkah, sem pa imel ene flat pred njimi pa so šle po gobe v enem tednu).

Kar se pa glavne lastnosti - zvoka - tiče... jaz sem ekstremno zadovoljen. Če ne prihajaš iz kakšnih hudih JVCjev ali pa nadgradnje (Sennheiser CX300), potem se nimaš kaj bati. Slušalke so precej glasne, čeprav to je zelo odvisno od telefona ki ga uporabljaš, bass soliden.

V glavnem... če hočeš nekaj nadpovprečnega, potem Sennheiser CX300, če pa prihajaš iz crappy Samsung slušalk ki so priložene telefonu (in so ti dokaj kvalitetne :D), potem pa brez pomisleka CX200. Čeprav razlika v ceni med modeloma je zelo majhna v tujini... ampak sam se odloči.

urosh ::

jaz sem nabavil tole: http://geizhals.at/eu/shure-se215-sound...
in so zakon. Sem jih dobil nove v AT za 70e.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
263078 (1617) T_F_7
»

Naglavne slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8727157 (16952) jaot
»

In-ear slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
112145 (1568) forg0tten
»

Nakup slušalk

Oddelek: Kaj kupiti
72215 (2113) PNG
»

Nakup slušalk do 50 EUR

Oddelek: Kaj kupiti
121947 (1634) joker16_7

Več podobnih tem