» »

dll

dll

fictionel ::

click
Poglejte to pa povejte ce ni kewl :)))))

Pa to je 33.6 modemom :))

I love my modem :D:D:D

smuk ::

Ja... zal je trajalo samo 5 s :D

ChiefThunder ::

ja, ja kr hudo. ;)

McHregec ::

Men je pa enkrat na začetku 7s pisal 25kb na sekundo pol je pa začel padat pa se je ustavl na 4 do 5 kb na sekundo.

zetko ::

Sej na začetku vedno napiše ene hudo viskoke cifre pol se pa ustali na dejanski zmogljivosti modema. Blah.8-)

Dax ::

To se lohk zgodi, če ste fajl že kdaj dl-jal... in ga je neki ostalo v cachu... pol pač od tam vleče podatke in je prenos neprimerno večji...

roscha ::

Look here & cry. (Ni fake)

LP!

Loki ::

Sam zaka je pa to za ene par sekund sam???
Cache od IE in Netscapa spravlja sam HTML, JPG... datoteke, exe pa ne.
I left my wallet in El Segundo

Kaiser ::

Jest pa mislim, da je na zacetku ful velik prenos zato, ker so fajli, ki jih dljamo z neta vecinoma kompresirani (recimo zip self extract ipd), header fajla pa ni kompresiran. Modem kot tak pa tudi kompresira in ceprav je po liniji dejanski prenos se vedno (recimo) 8KB/s ravno zaradi te kompresije zgleda kot, da modem dol-vlece z recimo 12KB/s. Potem, ko dl preide na zipan del fajla pa hitrost pade na normalno hitros.

Lunik ::

big dil. men je vlekl tut že 20kb/s na isdnju z 1 kanalom. in to dobro minuto. sam taki pojavi so na žalost zelo redki.

singular ::

najvec kar lahko teoreticno dosezes z isdnjem po enem kanalu je 8kb/s. na zacetku je cifra vecja ker more program najprej estimatat kok cajta bo porabu za tolkpatolk velik file in za ene 3 s skoc prenos v visave, vendar pa je v resnici le (najvec) 8kb/s, tam samo tko pise..

Koci ::

Meni na ISDN običajno laufa na 10 kb/s

MRB0rYS ::

A to je za tebe veliko, ko boš mel 150kb/s pa včasih tut več pa povej to mam skos....
b0rys

ChiefThunder ::

kok si car:D:D:D;)

Jeronimo ::

Jaz se lahko pa samo zjokam z mojim 28.800 modemom. Prenosi so, če mam srečo max 3kb/s.
Ja kaj čem če mam protokol V32 če se ne motim.
JURIŠ !!!
Preko vode do slobode!

ABX ::

Ponavadi se to dogaja z txt file-i. Katere modem med prenašanjem stinse, tako da se pojavijo prenosi po 30kb/s tudi pri file-ih dolgih 2-3 mb, z navadnim dial-up.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Koci ::

Top je sm na začetku. Men tud včasih piše 68 kb/s

whatson ::

huh... jaz sem na Arnesu imel rekord 6.2 .. konstantno..
na amisu pa 10.8... tudi nonstop

PaJo ::

Hehe.. ja ce si TXT datoteko prenasal, drugace pa na navadnem dial-up-u ziher ne, edino ce ma tvoj ISP kaksno posebno kompresijo, pa se ta je obicajno le na ISDN-ju in ne na navadnem modemu. Ker drugace ti linija teoreticno ne nese vec kod 5kb/s, na zalost;( Pa se ce tolko dosezes si lahko uber srecen:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ISDN uporabniki - HELP!

Oddelek: Omrežja in internet
91053 (996) Jackass
»

Against TELEMACH !!!

Oddelek: Omrežja in internet
321737 (961) yimi
»

Prenosi pri ISDN-u

Oddelek: Omrežja in internet
341546 (1145) rabbit_zek
»

Stanje pri Internet ponudnikih v SLO!

Oddelek: Omrežja in internet
281848 (1127) baghera
»

Neverjetno ali ne vem kaj

Oddelek: Omrežja in internet
171038 (822) Spajky

Več podobnih tem