» »

Nakupovalni centri - Avstrija

Nakupovalni centri - Avstrija

Winfast ::

Pozdravljeni!

Zanima me kje nakupujete v Avstriji? Kam se splača iti pogledati? Da imajo veliko izbiro kvalitetnih oblačil, čevljev, tehnike. Pa da je na poti med Lavamundom in Celovcem oziroma med Šentiljem in Gradcem.

Lp

Sami ::

Med Šentiljem in Gradcem imaš Seiersberg shopping mall...ni slabo: http://www.shoppingcityseiersberg.at/?l...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Milanista ::

Vsekakor seiersberg ali pa deutschlandberg

fantasycamp ::

je v avstriji kaka online dobra trgovina za superge?

iščem večje cifre...pr nas je izbira boga..

Winfast ::

Hvala vam za odgovore. Do sedaj sem hodil po teh manjsih trgovinah,tole je pa super, ker je vse skupaj.

Fosil: Nižje cene, večja izbira.

To glede kvalitete in juga pa kakor kdo verjame. Jaz verjamem, ker sem se imel možnost o tem prepričati. Sicer ne za vse izdelke ampak pri nekaterih je tako.

dzinks63 ::

Dovolj offtopica, če niste zmožni tako preproste teme peljat kot se spodobi, bo šla pod zaklep.

;-) ::

V trgovinah kot so pri nas c&a, new yorker,h&m itd stanejo isti izdelki do eura isto tu in v avstriji, dvakrat sem sel brezveze gor z kolegi. Je pa na hrvaskem isti izdelek kakih 5€ ceneje (zagreb).

Winfast ::

;-) je izjavil:

V trgovinah kot so pri nas c&a, new yorker,h&m itd stanejo isti izdelki do eura isto tu in v avstriji, dvakrat sem sel brezveze gor z kolegi. Je pa na hrvaskem isti izdelek kakih 5€ ceneje (zagreb).


Te trgovine me niti ne zanimajo, mogoče edino c&a, kjer še najdem kaj zase.
Pri kakšnih dražjih stvareh je pa hitro kakšnih 20€ razlike, če pa že ni ceneje je pa večja izbira.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Po nakupih v bosno

Oddelek: Loža
4623302 (21444) shotalick
»

IKEA Graz - a kdo gre - iz MSobote ali Ljutomera

Oddelek: Loža
51928 (1511) fosil
»

Pocen trgovine z oblačili

Oddelek: Loža
92801 (2524) krneki0001

Več podobnih tem