» »

kako polnoma izbrisati oba dika

kako polnoma izbrisati oba dika

Davidexon ::

Kako bi popolnoma izbrisal oba diska (lokalnega C: in D: ) s upraviteljem diskov sem poskisal in ne gre.. tidi poskisal sem formatirati disk in ne gre.. ali se ni to dalo nekje v bios? Prosim za pomoč. Namen imam ponovnoma naložiti windows 7ko na disk D ceprav je sedaj na C.. kasneje ne bi mel mape windows.old

mihibo5 ::

Za formatiranje boš moral bootati iz zunanje naprave in NE iz diska. Formatiraš lahko "med" nameščanjem windowsev, saj takrat disk ne bo v uporabi. Windowse naloži kar v C. Ne bi smelo biti problema.
Če ne boš znal bootat, povej, kateri bios imaš in ti bomo pomagali.

Davidexon ::

Med nameščanjem me sploh ne vpraša kaj in kako.. samo kam naloži w7.. C disk je pol in gor sploh ne morem dat.. kje pa pogledam kakšen bios imam? (Se opravičujem sem bol tko z računalnikom... :P )

ttommy ::

Tudi tu pride prav Hirens boot CD. V menuju imaš možnost izbrisati disk.
Gamer

s6c-gEL ::

Ribič ::

DBAN. Izbriše čisto vse podatke na disku.

JesseP ::

Če si že na novo nalagal Win 7, potem verjetno že poznaš postopek. Predvidevam, da si spregledal 2 koraka.

Drive options
format

first_line ::

kako polnoma izbrisati oba dika

A ti maš 2? Vsaj enga si pusti, da lahko v stoje ščiješ :D

Obvezno to delaj z zagonskim cdjem od Windowsow! Jaz sem enkrat s HirenBootCDjem veselo sformatiral na max kapaciteto (Winsi si drugače pustijo nekaj 100MB placa), pa sem imel potem en kup čigule migule problemov. Dokler nisem z Win CDjem sformatiral.

Yacked2 ::

first_line je izjavil:

kako polnoma izbrisati oba dika

A ti maš 2? Vsaj enga si pusti, da lahko v stoje ščiješ :D

Obvezno to delaj z zagonskim cdjem od Windowsow! Jaz sem enkrat s HirenBootCDjem veselo sformatiral na max kapaciteto (Winsi si drugače pustijo nekaj 100MB placa), pa sem imel potem en kup čigule migule problemov. Dokler nisem z Win CDjem sformatiral.


Verjetno misli obe particiji. Med nameščanjem izberi "Napredno" in tam pobriši vse particije, ki se ti pokažejo, nato ustvari 2 novi in installiraj.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

blue screen po menjavi matične

Oddelek: Pomoč in nasveti
181675 (1354) Hayabusa
»

windows 7 se noče ponovno naložiti.

Oddelek: Operacijski sistemi
91921 (1788) Zvezdica27
»

rad bi formatiral disk iz dosa

Oddelek: Operacijski sistemi
81360 (1277) zee
»

Vista = težava !

Oddelek: Operacijski sistemi
101295 (890) skuma91
»

[Windows][XP] Format diska in namestitev

Oddelek: Operacijski sistemi
103135 (2944) slowie

Več podobnih tem