» »

MP3 program z možnostjo prenosa glasbe

MP3 program z možnostjo prenosa glasbe

Map ::

Iščem program, ki ima možnost, da prenašam MP3 kar preko njega, ker se mi ne da za vsako musko posebi it na yt to mp3 strani. Blo bi pa fajn, da lahk kar link od youtuba prilepim, ker imam drugače takšne izkušnje, da preneseš velikokrat šrot. Kaj priporočate?
  • spremenilo: Map ()

hojnikb ::

Temu mp3ju se reče pametn telefon :)
Just sayin'

PS:
Kdo hudiča še uporablja yt -> mp3 zadeve ?!
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Map ::

Zakaj ne bi uporabljal yt to mp3 zadev?

Map ::

Mogoče sem naslov malo narobe napisal. Iščem program in ne predvajalnik.

fantasycamp ::

Map ::

Raje bi kaj takega, da ne rabim interneta, ker rabim kdaj musko tudi tam, kjer ni interneta. Recimo winamp mi je všeč, ampak ne morem preko njega prenašat muske, pa bearshare je tudi kar ok, ampak ima preveč nepotrebne šare zraven.

fantasycamp ::

Map je izjavil:

Raje bi kaj takega, da ne rabim interneta, ker rabim kdaj musko tudi tam, kjer ni interneta. Recimo winamp mi je všeč, ampak ne morem preko njega prenašat muske, pa bearshare je tudi kar ok, ampak ima preveč nepotrebne šare zraven.


prenašat muske s kje na kaj?

ti bi rad program za na laptop?

hojnikb ::

zakaj hudiča bi uporabljal yt -> mp3, če je pa toliko boljših varjant za pridet do muske..
#brezpodpisa

Map ::

Odprl bi program, prilepil youtube in link in muska bi se prenesla v določeno mapo in vse te muske bi imel potem na playlisti v tem programu. Program bi bil pa za PC ja.

Yt to mp3 pa zato, ker imam raje vse muske na PC, ker nimam vedno interneta na voljo, na feštah recimo. Na youtubu pa tut raje ne poslušam, ker imam potem odprtih preveč zavihkov. Če poznaš kaj boljšega predlagaj.

hojnikb ::

vkmusic :)

sam je pa žal v ruščini, ampak z mal iznajdljivosti se ga da čist lepo uporabljat.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Youtube to Mp3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5616538 (4324) AmokRun
»

Najbolši program/stran za downloadanje glasbe.

Oddelek: Programska oprema
169508 (9209) Karlos
»

FLAC to MP3 converter

Oddelek: Programska oprema
136306 (6109) noraguta
»

Streaming mp3 over lan?

Oddelek: Pomoč in nasveti
51005 (943) MrShadow
»

wmna vs. mp3???

Oddelek: Omrežja in internet
91128 (1017) ahac

Več podobnih tem