» »

GRID: Autosport

GRID: Autosport

oo7 ::

Junij 2014

GRID: Autosport is a new entry in the Codemasters racing franchise coming to PC, PlayStation 3 and Xbox 30 in just a few months.

Codemasters said Autosport will have the most content of any GRID game to date, while retaining all past features and offering an authentic racing experience. Additions include long night drives, and the screenshots below indicate cockpit view is available.

A full career mode will chart events like recruiting a teammate, and earning sponsorships, while online play will offer racing clubs, weekly challenges and raceNet leaderboards. There will be five styles of racing available, 22 locations and over 100 tracks.













http://www.vg247.com/2014/04/22/grid-au...


  • zavaroval slike: Mavrik ()

s1m0n ::

A je s strani codemastersa potrjeno, da bo cockpit view? Ne na slika in videu tega nisem zasledil!

oo7 ::

s1m0n je izjavil:

A je s strani codemastersa potrjeno, da bo cockpit view? Ne na slika in videu tega nisem zasledil!



Some of Grid Autosport's features have been the result of close consultation with the Grid community, such as the return of an in-car view. The game's multiplayer component is founded on Codemaster's RaceNet system, which regularly provides players with new challenges and for the first time allows players to form online clubs.

http://www.ign.com/articles/2014/04/22/...


What we try to create is that feeling of what it’s like to be a racing driver, that gameplay experience. We’re a game first, not a simulator. That changes the emphasis for everything:)

djabi ::

@M-Power: veliko besedila napisanega, a nič povedanega. Skratka, nič niso potrdili (niti ovrgli).

_geek_ ::

So Codemasters now has an answer for those fans. It's called Grid Autosport, and in many ways it feels like a response to some of the negative feedback met by Grid 2 some 12 months ago. There is more motorsport, spread out across five different disciplines threading endurance, open-wheel, tin-tops, street racing and drift cars thread across a team-based career mode. There is a more refined handling model that's accessible while staying faithful to the characteristics of each individual car, and one with none of the messy dramatics Grid 2's TrueFeel introduced. And there's now not one but two cockpit cameras, a generous solution to a problem that plagued Grid 2 from the point of its announcement.

Quote iz odstavka pod prvim videjem:
http://www.eurogamer.net/articles/2014-...

Skyman ::

Minimum:
OS: Windows Vista, Windows 7 or Windows 8
Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.4Ghz or AMD Athlon X2 5400+
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel HD3000 or AMD HD2000 Series or NVIDIA Geforce 8000 Series Series
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 15 GB available space
Sound Card: Direct X compatible soundcard
Additional Notes: Supported Graphics Cards oIntel HD3000 Series, HD4000 Series, HD5000 Series o AMD Radeon HD2000 Series, HD3000 Series, HD4000 Series, HD5000 Series, HD6000 Series, HD7000 Series, R7 Series, R9 Series o NVIDIA GeForce 8000 Series, 9000 Series, GTX200 Series, GTX400 Series, GTX500 Series, GTX600 Series, GTX700 Series o AMD Fusion A8 or higher

Recommended:
OS: Windows Vista 64 bit, Windows 7 64 bit or Windows 8 64 bit
Processor: Intel Core i7 or AMD FX Series
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel HD5200 or AMD HD7000 Series or NVIDIA GTX600 Series minimum 1GB RAM
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 20 GB available space
Sound Card: Direct X compatible soundcard

oo7 ::

To naj ne bi bila še finalna verzija, ker v videih piše pre alpha:)

GRID Autosport - All New Gameplay - BTCC


GRID Autosport - All New Gameplay - Formula 3

oo7 ::

Prvi opis igre, ki izde v Europi čez tri dni.

http://www.ign.com/articles/2014/06/24/...


Kaj ima pa ta tri ekrane skupaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Skyman ::

8.3 ni slaba ocena,upam da me ne bo razocaral ker moja kopija je že na poti,volan pa prav tako pripravljen.Bo kdo za kak race :D

hojnikb ::

Za neučakane; travniška kopija je že ene par dni na voljo :8)
#brezpodpisa

gddr85 ::

kje je cockpit?

edit: ah, vidm da je, sam bolj švoh zgleda

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()

oo7 ::

All scores are based on 10 being the highest unless otherwise noted:

Eurogamer - 7
PC Gamer - 86/100
IncGamers - 6
CVG - 9
IGN - 8.3
Gamereactor - 7
OnlySP - 5.5
Digital Spy 4/5
God is a Geek - 8

http://www.vg247.com/2014/06/24/grid-au...

Zaenkrat zelo različne ocene:|

Men je bila enka ena najboljših dirkaških iger dvojka pa ena najslabših upam, da bo podobna enki:)

hojnikb ::

Men je bla 2ka čist ok, če je tale autosport vsaj tolk dober, potem bom zadovoljen :)
#brezpodpisa

gddr85 ::

gamespot - 6

shadeX ::

Enka je bla odlična, dvojka neki srednjega, tole pa bomo videli :)

oo7 ::

Grid Autosport Video Review - IGN


gddr85 je izjavil:

gamespot - 6



Gamespot je dal prvemu delu Grid manjšo oceno kot drugemu delu:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

opeter ::

Meni Gamespot ni merodajen ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

SLO_Robert ::

Gledam mal na jutubu , zgleda k ena patetična otročarija , se ne mislm ubadat niti s travnikom :))

miraldi ::

Kaj pa je z tem: DLC GRID Autosport - High Res Texture

Je to uporabno samo za 4K ekrane ali tudi za 1920x1080?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Siddh ::

Se komu sploh dopade igra? Zgleda kot da so poskušali naret igro podobnemu prvemu delu, je pa vseskupaj izpadlo zelo slabo. Ima nekaj dobrih funkcij, ampak gameplay je zanič.


oo7 ::

Sem jo probal pa mi ni preveč všeč. Sicer mi je malenkost boljša kot drugi del ampak še vedno mi ni všeč. Prvi del je še vedno daleč daleč najboljši.

amacar ::

Men je pa kr uredu spil, poskodbe so ok, nasprotniki kr pametni, penalty ni kul, na G25 se fajn vozi, boljse kot kak nfs: shift (2).

Pipi_Karamba ::

Velik boljš se vozi kt pa dvojka. Online kariera je sicer mal mimo, ker jest tega špila res nisem nabavil zato, da bom dirkal s fakin golfom pa focusom. Problem je v tem, da moraš za popravilo poškodb na avtih plačat in za popravilo mojega paganija je treba odštet celo bogastvo. Na srečo je tu party mode, ki pa je začuda nekam neobljuden. Zgleda, da je folku res sam še do odklepanja in levelanja. Gamerji dandanes...

Zgodovina sprememb…

gddr85 ::

sprobal....se mi zdi bolj meh...vožnja nekak mal izboljšana amapak še vedno preveč odnaša na ovinkih, grafika povprečna oz. enaka če ne slabša kot grid 2, steze predvidevam vse enake kot v grid 2, sprobal cockpit, sem mislu, da se mi je vid še dodatno poslabšal, pa je zgleda samo cockpit tko zamegljen :))....v glavnem ta prvi grid se mi zdi še vendo najboljši...damage enak kot prej

amacar ::

Igraš na tipkovnici?
Ker mene na volanu nič ne odnaša na ovinkih (pač pri primerni hitrosti), pa imam vsa pomagala (abs, stabilizacijo itd...) izklopljena.

gddr85 ::

ne igram na xbox 360

oo7 ::

Največja bedarija je zamegljen cockpit;(( so bili malo preveč leni, da bi narisal še tiste števce.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Seljak ::

Ker sem bolj ljubitelj simulacij mi včasih paše odfurat kakšno na izi, kjer se ne rabim mučiti dva dni z nastavitvami dirkalnika. Nabavil sem jo za ps3 in mi je ful žal denarja. Največja bedarija je zamegljen pogled amaturke, zvratnih ogledal, kar, da samo vedeti, da jih boli kita za izgled in funkcionalnost ampak se jim gre samo za denar. Seveda, če bi imel možnost sprobati demo, se ziher ne bi odločil za nakup in po mojem bi enako naredilo 98% ljudi in špil se sploh ne bi prodajal. Fizika v igri(če temu lahko rečeš fizika) šepa v vseh vidikih. Avti nimajo oz. Ne dajo povratne informacije volanu in sploh ne dobiš občutka da voziš mrcino z 460 konji. Saj nisem pričakoval, da bo ta igra v stilu ac, rf2 ampak, če že podpira volane bi lahko vsaj nekaj storili glede tega in grem stavit, da ima ta studijo codemasters, ki je igro napravil več denarja kot pa isi in kunos skupaj, torej bi lahko najeli malo boljše mojstre in zadevo popeljali na višji nivo. Enko sem sicer igral na gamepad in je bil občutek kar dober, če prav je bila verjetnost ponovnega igranja 20%, torej je igra hitro romala na polico, kjer se še zdaj nabira prah na njej. Enako se bo zgleda zgodilo s tole verzijo ampak, hudiča, igra stane 50€ in se to ne bi smelo zgoditi, da se že drugi dan dvd nahaja na polički, čas pa si po simulacijah(ac, rf2) krajšam z igranjem gt6 na ps3 ali pa s forza motosport, ki pa sta pravzaprav tudi simulaciji in to presneto dobri.
Torej to je arkadna dirkačina, po izgledu in izkušnjah nedodelana, popravkov kar ni in ni in jih tudi ni za pričakovati, ker se codemasterju gladko je*be za uporabnike, čeprav so bile obljube fascinantne kot so obljube politikov pred volitvami.
No, da ne bo kdo mislil, da sem žalosten in jezen, ker je to nedodelana arkada, jezen sem na sebe, ker sem kot ljubitelj simulacij sploh šel kupit to sranje.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

djabi ::

Meni je še vedno najboljša TOCA serija ...

Seljak ::

Toca je bila za svoje čase prava mojstrovina in sem jo z veseljem preigral.

dreta ::

iRacing, od vseh najbolsi simulator. Mogoce kdo uporablja?

Seljak ::

dreta je izjavil:

iRacing, od vseh najbolsi simulator. Mogoce kdo uporablja?

Pravijo,da če imaš preveč denarja investiraj v iRacing. Sem fural,ampak ga je že sedaj Assetto Corsa prekosila. Sploh pa z denarnega vidika. Veliko nas je zapustilo iRacing in raje furamo AC.

MaCoFaCo ::

Evo, pravkar downloadam AC na Steamu. Upam, da bo zažgala in da dela z Xbox kontrolerjem :)

MaCoFaCo ::

Xbox kontroler dela! Zanimiva igra :) Monza z Lotusom: 2:24:722 :D

dreta ::

Seljak je izjavil:

dreta je izjavil:

iRacing, od vseh najbolsi simulator. Mogoce kdo uporablja?

Pravijo,da če imaš preveč denarja investiraj v iRacing. Sem fural,ampak ga je že sedaj Assetto Corsa prekosila. Sploh pa z denarnega vidika. Veliko nas je zapustilo iRacing in raje furamo AC.



A je AC boljsi zgolj zaradi tega ker je cenejsi?
Je gameplaj na nivoju iRacing-a ali ne?
Arkadni mode voznje me ne zanima.
Omogoca uporabo treh monitorjev tako da si lahko pravilno nastavim FOV?

Markokoz ::

dreta je izjavil:

Seljak je izjavil:

dreta je izjavil:

iRacing, od vseh najbolsi simulator. Mogoce kdo uporablja?

Pravijo,da če imaš preveč denarja investiraj v iRacing. Sem fural,ampak ga je že sedaj Assetto Corsa prekosila. Sploh pa z denarnega vidika. Veliko nas je zapustilo iRacing in raje furamo AC.



A je AC boljsi zgolj zaradi tega ker je cenejsi?
Je gameplaj na nivoju iRacing-a ali ne?
Arkadni mode voznje me ne zanima.
Omogoca uporabo treh monitorjev tako da si lahko pravilno nastavim FOV?


Ne, je pa zelo velika prednost
5x boljša fizika in realnost, iracing je proti njemu arkada (igral oba)
Oboje da

Seljak ::

dreta je izjavil:

Seljak je izjavil:

dreta je izjavil:

iRacing, od vseh najbolsi simulator. Mogoce kdo uporablja?

Pravijo,da če imaš preveč denarja investiraj v iRacing. Sem fural,ampak ga je že sedaj Assetto Corsa prekosila. Sploh pa z denarnega vidika. Veliko nas je zapustilo iRacing in raje furamo AC.



1.A je AC boljsi zgolj zaradi tega ker je cenejsi?
2.Je gameplaj na nivoju iRacing-a ali ne?
Arkadni mode voznje me ne zanima.
3.Omogoca uporabo treh monitorjev tako da si lahko pravilno nastavim FOV?


1. Cena je vedno prvi razlog,ker zastonj ni nič,če pa je ceneje od konkurence pa "navali narode".Za AC trenutno odšteješ 35EUR,če pa si spremljal akcije je bila mislim,da za 17EUR,ko bo igra končana pa bo stala nekje 50EUR. DLC pa,če boš želel furati Nurburgring(zeleni pekel) in še dodatne avtomobile,ki bodo izšli v tem DLC-ju te bo obremenilo za dodatnih 15-20EUR. In na koncu je to to.



iRacing pa ima sedaj 50% popust in stane dvo letna članarina 89,50$ , eno letna 49.50$,tri mesečna 15$ in mesečna 6$. Sedaj pa še dodaj,da si boš morda kupil kakšen avto in progo in se vsem tem nabere kar lep denar.



2. Gameplay je na nivoju čistokrvne simulacije in takšnih simulacij je tako malo,da jih lahko prešteješ na prste ene roke. Gameplay je boljši kot pa iRacing,pa čeprav še manjka sleep stream in še nekaj malenkosti,ki bodo AC ponesle na 1.mesto simulacij,če že ni tam.

3.AC podpira popolno svobodo glede uporabe treh monitorjev in nikjer ne boš našel boljših nastavitev.
Nastavitve triple screen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

SLO_Robert ::

Pomoje se bo Project CARS pokakal na Assetto Corso :))

Zgodovina sprememb…

Seljak ::

Meni je dejansko vredu,da je konkurenca,ker potem se lahko odločam in izberem tisto kar je boljše.

Siddh ::

Project CARS bo igra ranga NFS Shift, daleč od prave simulacije kot je Assetto Corsa.


Pipi_Karamba ::

Če kdo slučajno še igra GRID: Autosport ali pa katerikoli GRID, sem na Steam-u naredil eno skupinico za slovenske igralce teh špilov.

http://steamcommunity.com/groups/grid_s...

Zgodovina sprememb…

Pipi_Karamba ::

Ker forum neče popravit prejšnjega post-a je tukaj še enkrat link do skupine.

http://steamcommunity.com/groups/grid_s...

Pipi_Karamba ::

Člani skupine GRID Slovenija na Mount Panorami.

vorantz ::

Kaj probate odgnat ljudi stran od skupine? :D

Pipi_Karamba ::

vorantz je izjavil:

Kaj probate odgnat ljudi stran od skupine? :D


Boljš slaba reklama kt pa nobena ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Shadow Warrior 2

Oddelek: Igre
373701 (572) opeter
»

Killing Floor 2

Oddelek: Igre
152331 (718) oo7
»

Homefront: The Revolution (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5911992 (7744) oo7
»

Act of Aggression

Oddelek: Igre
133643 (1804) dolenc
»

Začetnik (igračarski) bi vozil avto

Oddelek: Igre
184388 (3225) Buggy

Več podobnih tem