» »

Spletne strani

Spletne strani

racunalnik4 ::

Pozdravljeni

Vzpostavil sem spletno stran www.slikopleskarstvo-renovacija.si in me zanima vaše mnenje o strani.
http://webbko.si
Izdelava spletnih strani in trgovin, facebook strani, vizitk in flayerjev.

boro10 ::

Nudimo vam izdelavo predračuna. Domača stran.
po 2sekundnem pregledu me motijo zgornja dva stavka.
ni dobro
Pozdrav

tx-z ::

Najprej popravi fonte.

Popravi permalinks na post-name zaradi boljše prepoznavnosti na iskalnikih.

Admin panel je odprt za javnost, mogoče bi to omejil malo (sej res da rabiš še geslo ampak vseeno).

Načeloma mi pa spletna stran ni všeč, tako da kakšnih dodatnih popravkov zaenkrat ne bi dajal..vseskupi je malo nepregledno. Tudi tvoja stran webko ne deluje preveč resno, nepregledno,...ampak to je že druga stvar.
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

racunalnik4 ::

Nisem jaz oblikoval tekstov ampak sem tekste že dobil... Tako, da teksti so pač kakršni so...
http://webbko.si
Izdelava spletnih strani in trgovin, facebook strani, vizitk in flayerjev.

mgermo ::

Bom komentiral webbko stran. Kdo ste vi? Prostore imate kje? Kje so reference? Stran zgleda kot da se nekdo uči wordpress pa bi zraven še nekaj zaslužil.

racunalnik4 ::

Webbko se izdeluje na dodatni domeni in je ta stran zgolj začasno...
http://webbko.si
Izdelava spletnih strani in trgovin, facebook strani, vizitk in flayerjev.

boro10 ::

Smo slikopleskarsko podjetje, ki se ukvarja z slikopleskarstvom
a bejž no? :)
Pozdrav

racunalnik4 ::

boro10 je izjavil:

Smo slikopleskarsko podjetje, ki se ukvarja z slikopleskarstvom
a bejž no? :)

Jah tako pač želi imeti napisano kot sem rekel te zadeve niso na meni temveč na slikopleskarskem podjetju...
http://webbko.si
Izdelava spletnih strani in trgovin, facebook strani, vizitk in flayerjev.

Marino88 ::

Najprej bi izpostavil slabosti na slikopleskarstvo-renovacija.si
Cela zadeva je tako plehka, da ti srce zastane. Slike niti malo niso poštimane, barvna kombinacija je tako grozna, da se želodec obrne, enostavno vse kaj lahko narediš narobe se je tukaj zgodilo.
Pozitivna stvar je to, da je vsaj domena pravilno napisana, upam, da je.

Zdaj pa še uno zadevo, webbko.si
Nevem kje bi začel. Prvo kaj je, se sprašujem ali je to kaka zelo slaba šala ali se pa nekdo norčuje iz slehernega programerja in dizajnerja.
Zgleda, da vsak, ki ima 5 minut časa in odloži nož ter vilico pri kosilu se odloči, da je programer.
Najprej kar opazim je to, da niti font ni prilagodljiv na šumnike. In od tukaj naprej nebom več komentiral te zadeve, ker vse kar bom napisal bi morda koga prizadelo, tega pa nočem.
V glavnem, resnično upam, da bo že letos šel skoz zakon, ki bi omejil take samo proglašene programerje in dizajnerje ter se na ta način taki ponudniki odstranijo, kjer je vidno, da imajo ravno prvo uro "programiranja" za sabo...

Predvsem v zadnjem letu opažam, da prihajajo stranke z "narejenimi" spletnimi stranmi/trgovinami in aplikacijami, ki jim pa potem ne delajo, delajo nepravilno ali niso zadovoljni. In ravno take ponudnike kot je tudi webbko, bi bilo potrebno odstraniti, da ne tratijo časa in denarja svojih in pozneje tudi naših strank.

Brez zamere ampak za obe zadevi lahko trdim, da to ni niti s od spletne strani.

blackbfm ::

Cela zadeva je tako plehka, da ti srce zastane. Slike niti malo niso poštimane, barvna kombinacija je tako grozna, da se želodec obrne, enostavno vse kaj lahko narediš narobe se je tukaj zgodilo.


Sestavljeno je res mal šalabajzersko, ampak vsebuje vse ključne informacije kar je bistvo. Pri takem tipu strani dizajn in barve ne igrajo neke hude vloge.

Marino88 ::

blackbfm je izjavil:

Cela zadeva je tako plehka, da ti srce zastane. Slike niti malo niso poštimane, barvna kombinacija je tako grozna, da se želodec obrne, enostavno vse kaj lahko narediš narobe se je tukaj zgodilo.


Sestavljeno je res mal šalabajzersko, ampak vsebuje vse ključne informacije kar je bistvo. Pri takem tipu strani dizajn in barve ne igrajo neke hude vloge.


Res, da so zajeti vsi osnovni elementi ampak se ti zdi to dovolj in povej mi iskreno, bi ti predstavljal svoje podjetje s tako stranjo?
Ker jaz ko pridem, na srečo le malokrat, na tako stran se takoj obrnem in moje prva misel je hvala lepa bom poiskal nekoga resnega.
Sem mnenja, da bi tudi moral bit nek osnovni standard, ki bi jasno potegnil črto med dejansko spletno stranjo, in takimi zmazki, kateri trpinčijo oči in dušo uporabnika.
Eno je če ti vadiš izdelovanje spletnih strani, kar je čist vredu in podpiram, drugo pa je če ti prodajaš ta začetne korake in jih definiraš kot spletno stran, kar pa je poden od podna.
Tudi če greš na masažo te nebo nekdo masiral, ki by the way gre mimo po cesti in si na hitro misli, "ah danes pa bom malo maser" in bi ti potem moral temu plačat, da on naredi prvo uro masaže v svojem življenju, na tebi. :)

Goran's Blog ::

Mene osebno me motijo slike katere so slabe kvalitete, slovnično me niti toliko ne briga razen so stavki sestavljeni nekateri tako da moreš zelo dobro pomisliti kaj nam tisto besedilo sporoča.
Popravi opise oziroma meta tag description. V head vstavi
 <head>
	<meta name="description" content="tvoj opis napišeš tukaj">
</head>


Isto ti v glavi manjkajo ključne besede:
<head>
	<meta name="keywords" content="keyword1, keyword2, keyword3">
</head>


Rotob.txt nima spletna stran, sitemap-a nima, favicona nima itd itd...

Ziga Dolhar ::

racunalnik4 je izjavil:

Nisem jaz oblikoval tekstov ampak sem tekste že dobil... Tako, da teksti so pač kakršni so...


Če si jih dobil direkt od stranke in ne od kakega sposobnega tekstopisca - Narobe.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

Ker jaz ko pridem, na srečo le malokrat, na tako stran se takoj obrnem in moje prva misel je hvala lepa bom poiskal nekoga resnega.
Sem mnenja, da bi tudi moral bit nek osnovni standard, ki bi jasno potegnil črto med dejansko spletno stranjo, in takimi zmazki, kateri trpinčijo oči in dušo uporabnika.


Konec koncev oni ne prodajajo spletnih strani ampak čist neko x storitev.. tako da kvaliteto njihove storitve ni za sodit po kvaliteti spletne strani. Glej reference, ne pa imidža.

Goran's Blog ::

blackbfm je izjavil:

Ker jaz ko pridem, na srečo le malokrat, na tako stran se takoj obrnem in moje prva misel je hvala lepa bom poiskal nekoga resnega.
Sem mnenja, da bi tudi moral bit nek osnovni standard, ki bi jasno potegnil črto med dejansko spletno stranjo, in takimi zmazki, kateri trpinčijo oči in dušo uporabnika.


Konec koncev oni ne prodajajo spletnih strani ampak čist neko x storitev.. tako da kvaliteto njihove storitve ni za sodit po kvaliteti spletne strani. Glej reference, ne pa imidža.


Problem je, da potem ta spletna stran odvrne nasploh kupca da bi šel gledali po referencah ali drugih stvareh na spletni strani tako, da imidž je še kako pomemben čeprav ne prodajajo spletnih strani...

blackbfm ::

Poglej, ni to neka web 2.0 crowdfunding kickstarter zadeva da bi rabu furat nek imidž. Sem prepričan da povprečnemu obiskovalcu dol visi, važno je da gor najde kontaktno številko.

mgermo ::

Ne, če je v kurcu stran, me to odvrne, da pri njih naročim storitev pa nima tle veze, če oni opravljajo drugo dejavnost.

Marino88 ::

blackbfm je izjavil:

Ker jaz ko pridem, na srečo le malokrat, na tako stran se takoj obrnem in moje prva misel je hvala lepa bom poiskal nekoga resnega.
Sem mnenja, da bi tudi moral bit nek osnovni standard, ki bi jasno potegnil črto med dejansko spletno stranjo, in takimi zmazki, kateri trpinčijo oči in dušo uporabnika.


Konec koncev oni ne prodajajo spletnih strani ampak čist neko x storitev.. tako da kvaliteto njihove storitve ni za sodit po kvaliteti spletne strani. Glej reference, ne pa imidža.


Že res, da oni ne prodajajo spletnih strani ampak če ti mesar vrže kos mesa v vrečo kjer hrani strup za podgani ga menda tudi neboš vzel.
Zagotovo pa povprečnemu obiskovalcu niti malo "dol ne visi" kako mu neki predstaviš, temu se reče marketing. Tudi v trgovini ti zadevo lepo predstavijo sam, da jo prodajo in ne, dajo na polico sam telefonsko številko.
In če se mi slikopleskarske podjetje predstavi s spletno stranjo, kjer niti vse v isti liniji, odebeljenimi šumniki in kjer je nasplošno vse tko šlabajzersko narejeno potem resnično dvomim v njihovo kompetenco in jih zagotovo nebi spustil niti na svoje dvorišče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marino88 ()

PaX_MaN ::

blackbfm je izjavil:

Poglej, ni to neka web 2.0 crowdfunding kickstarter zadeva da bi rabu furat nek imidž. Sem prepričan da povprečnemu obiskovalcu dol visi, važno je da gor najde kontaktno številko.

Stran z zoofilijo pa tut spet ni.:8):|

blackbfm ::

Zagotovo pa povprečnemu obiskovalcu niti malo "dol ne visi" kako mu neki predstaviš, temu se reče marketing.


res je, samo dober marketing ni garancija za dober izdelek ali storitev.. dostkrat je stvar lih obratna:D

blackbfm ::

Stran z zoofilijo pa tut spet ni.:8):|


ja, pokvarjen um marskej vidi v popolnoma običajnih stvareh:))

PaX_MaN ::

Popolnoma običajno je kazat pasja jajca na spletni strani kjer oglašuješ svoj biznis?
Are u f*****g kidding me?

aerie ::

Tale tema je najboljši marketing za tole stran. Pa še zastonj je.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prazna škatla telefona pri nakupu iz tujine

Oddelek: Pomoč in nasveti
406298 (2564) Looooooka
»

Ali izdelovati spletne strani ali programirati?

Oddelek: Loža
213994 (2174) c3p0
»

Izdelava spletnih strani

Oddelek: Izdelava spletišč
142853 (2260) eric_cartman
»

Kje iskati družbenike? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
559707 (7441) Tilen
»

Heise našel sistem Všeč mi je, ki ne posreduje podatkov Facebooku

Oddelek: Novice / Zasebnost
259192 (6947) haiku

Več podobnih tem