» »

OnePlus One

OnePlus One

Temo vidijo: vsi
««
33 / 34
»»

Gllmour ::

Kako je sedaj z nabavo telefona? Za nase ozemlje sta oba razpolozljiva modela razprodana, je tako ze dolgo ali se zadeve lahko kmalu spremeni?
Zanima me se kako je z garancijo in ali je potrebno doplacati se davek in carino.

Hvala.

Heisenberg ::

Gllmour je izjavil:

Kako je sedaj z nabavo telefona? Za nase ozemlje sta oba razpolozljiva modela razprodana, je tako ze dolgo ali se zadeve lahko kmalu spremeni?
Zanima me se kako je z garancijo in ali je potrebno doplacati se davek in carino.

Hvala.



Cena ki je navedena jo plačaš + pošnina in nič drugega, poslano je iz notraj EU.
Prihaja OnePlus 2 čez neka dni, dobava bo verjetno malce kasneje...

Spremljal njihovo Facebook stran, ker imajo dostikrat hitre razprodaje in lahko ga dobiš ugodneje

kpkp ::




Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tilen ()

Boobiz ::

Design je all over the place. Edino kjer lahko rečeš, da so ostali zvesti sami sebi oz. originalnemu dizajnu je zadnja stran, ki pa z nižjo kamero sploh ne zgleda dobro (v primerjavi z originalom). Also, upam da je to spredaj fizični knof in ne samo skener za prstne odtise.
I'm drunk, what's your excuse?

Mcsin ::

Tistim, ki se ne vem kako ne mudi je tu link za rezervacijo v čakalni vrsti.
Klik rezervacija

Ko rezervirate dobite link, ki ga sharate naprej... Če se kdo prijavi skozi vaš link, vas dvigne v nižjo čakalno številko.

18Jerry18 ::

A bo kdo naročal še kakšen power bank, etui ali karkoli iz 1+ trgovine? Ker je poštnina 20eur se mi ne splača naročevat samo power banka. Na ZS če koga zanima delitev stroškov.

Egidij88 ::

Zelo težko gledam tisti "samsung gumb".

kpkp ::

Cena: €339 za 16GB in €399 za 64GB varianto, "Prodaja" se začne 10 avgusta.

Pomankljivosti: NFC, quick charge, wireless charging

Heisenberg ::

V bistvu so ustvarili tak #Hype, da je vse skupaj izpadlo bolj žalostno.
Po prvih vtisih na netu:

+ima dvojni sim slot
+finerprint scanner
+laser focus camera
+na levi strani slider za utišanje zovnenja ipd
+1080p zaslon - to je + ker z večjo ločlivostjo bi bil bolj požrešen in nepotreben
+menjava ozadij
+USB type C

+- oxygenOS

-ni NFC
-Snapdragon 810
-3800baterija, a zdrži manj kot pri Oneplus One
-ni hitrega polnenja
-ni brezžičnega polnenja
-baterija ni odstranljiva
-v EU stane 50€ več kot v USA !!!
-sprednji gumb -dejansko NI gumb ampak je touch - meni osebno bi gumb ustrezal bolj
-meni prevelik 5.5"ekran - idealen bi bil največ 5"

Dejansko DALEČ od Flagship killer 2016 kot so najavili!


šernk ::

konkurenca bo itak dala isto ven, samo da bo cena dvojna :D

lahko bi imel več bonbončkov, ampak vsi minusi, ki si jih naštel razen baterije in procesorja (čeprav ne vem kaj se da tu sploh naredit trenutno, razen počakat na nov procesor in zamaknit mobitel) so nepotrebni.


-v EU stane 50€ več kot v USA !!!


je v obeh primerih davek že vštet notri oziroma ni nikjer vštet? ker v USA imajo zvezne države različne davke.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Heisenberg ::

šernk je izjavil:

konkurenca bo itak dala isto ven, samo da bo cena dvojna :D

lahko bi imel več bonbončkov, ampak vsi minusi, ki si jih naštel razen baterije in procesorja (čeprav ne vem kaj se da tu sploh naredit trenutno, razen počakat na nov procesor in zamaknit mobitel) so nepotrebni.


-v EU stane 50€ več kot v USA !!!


je v obeh primerih davek že vštet notri oziroma ni nikjer vštet? ker v USA imajo zvezne države različne davke.



Objavljena cena je cena, ki jo boš plačal + poštnina. Poslano bi iz notraj EU!

Goody ::

šernk je izjavil:

konkurenca bo itak dala isto ven, samo da bo cena dvojna :D

lahko bi imel več bonbončkov, ampak vsi minusi, ki si jih naštel razen baterije in procesorja (čeprav ne vem kaj se da tu sploh naredit trenutno, razen počakat na nov procesor in zamaknit mobitel) so nepotrebni.


Lahko bi vsaj dodal da so zate nepotrebni. Veliko nas uporablja tako NFC kot Qi in telefona brez tega ne bomo kupili.

šernk ::

kaj pa za USA?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Heisenberg ::

šernk je izjavil:

kaj pa za USA?

kaj USA? a od kje dobijo? dobijo isto dobavljeno iz znotraj USA

Modri dirkač ::

Oneplus one je imel NFC ta pa ne? WTF?
Everybody lies!

Egidij88 ::

OnePlus pravi, da ga ne rabiš. QI je tudi brezvezen, ker so večje izgube. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Egidij88 ()

Heisenberg ::

Egidij88 je izjavil:

OnePlus pravi, da ga ne rabiš. QI je tudi brezvezen, ker so večje izgube. :))


Kar spremljam dogajanje, je večina uporabnikov iz Indije ali Kitajske, tako da delež na USA EU pade bolj majhen in se prilagajajo vzhodnim trgom.

To kar mi rabimo oni ne pogrešajo in tako bo ostalo več profita, če bi pa dodali te stvari bi to stalo nekaj $ na kos in na koncu bi se cena dvignila za kakih dodatnih 50$ in kar naenkrat bi prekoračil tisto magično mejo 400$ in bi ljudje 2x premislili če bi ga kupili in potem je tukaj še invite sistem, ki dodatno odvrača od nakupa nekatere.

Egidij88 ::

Still, če bo Nexus stal več kot 450€, najbrž kupim 1+2. Če se bosta ekran in fingerprint obnesla.

šernk ::

Heisenberg je izjavil:

šernk je izjavil:

kaj pa za USA?

kaj USA? a od kje dobijo? dobijo isto dobavljeno iz znotraj USA


ja ampak ali imajo v tisto oglaševano ceno že vštet DDV tako kot evropejci ali ne (slednji je namreč različen na Floridi ali v Texasu recimo).
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Heisenberg ::

Davki nimajo veze, vse krije OPO, navedene cene so maloprodajne cene. What you see is what you get + P&P

šernk ::

ravno v drugi temi je nekdo rekel, da za USA velja cena brez davkov. zmenita se med seboj, dokler se to preveri je nesmiselno rečt, da je v evropi 50 eur dražji kot v USA, ker kar imam sam podatkov se v USA oglašuje cene brez davkov (tudi britanski amazon ti recimo na oglaševano ceno šele potem nabije davek gor, vsaj pri edini stvari, ki sem jo do zdaj nabavil iz amazon.co.uk je bilo tako)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Cr00k ::

Nimam se kej menit...

KLIK

Tole je tudi zanimivo: http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cr00k ()

Cr00k ::

Heisenberg je izjavil:

Davki nimajo veze, vse krije OPO, navedene cene so maloprodajne cene. What you see is what you get + P&P


Sem preveril in imas prav...

iME ::

a mi lahko nekdo razloži kako deluje ta invite sistem? kako dobim invite?
H97 pro4|i5 4460|8GB 1600MHz|Asus GTX 770|XFX TS550|H440|HDD 1TB|SSD 128GB
Dell P2314H|Corsair K70|Logitech G230/G502/Z523

šernk ::

vsak ki kupi mobitel dobi na voljo X invitov. Bodo tudi na ST se dajali naprej zagotovo čez čas :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Heisenberg ::

INVITE dobiš tako da klikneš spodaj na link in si v čakalni vrsti!

https://oneplus.net/invites?kid=6H0XQ

SumTingWong ::

Thanks for the refferal ^^

Modri dirkač ::

OneplusOne spet prodajajo ...
https://oneplus.net/si/oneplus-one
Everybody lies!

Red_Mamba ::

na +2 listi sem se spravil na 6800 mesto. danes sem pa 7100!?
A naj nebi slo to dol ne gor :)
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

kpkp ::

Red_Mamba je izjavil:

na +2 listi sem se spravil na 6800 mesto. danes sem pa 7100!?
A naj nebi slo to dol ne gor :)

So bli na netu objavljeni "hacki" kako se preriniti naprej po listi, verjetno se to dogaja.

Reaper ::

Kje pa lahko vidiš kateri si na listi?

Red_Mamba ::

Reaper je izjavil:

Kje pa lahko vidiš kateri si na listi?


ko si dobil potrditveni mail imas link v obliki /invites?kid=TVOJID
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Reaper ::

Hvala, bom pogledal.

KlemenL ::

Red_Mamba ::

a se kdo hoce prerinit visje v vrsto za +2?

vam dam navodila kaj naredit,
v zameno za uslugo pa se za mene kak mail vnesete :D
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

primož5544 ::

Imam problem s telefonom in sicer spodnja tretjina ekrana se ne odziva na touch. Tako da ne morem niti pin kode vtipkati, ker številke pod 1, 2, 3 ne delujejo. Je kdo imel že podobne težave in kako bi se dalo stvar rešiti.

ajfon ::

A še kiremu se mikrofon OPO'ja ful čudno obnaša, ko naprimer na kakmu festivalu, koncertu probaš posneti ko je glasna muzika vzadi.. Dobim vedno tako kvaliteto zvoka na koncertih, koda bi mikrofon zmočil ali nekaj.. ker drugače je pa v redu kvalitea..

broken/link ::

Kolepert ::

Dober dan, prosil bi za mnenje, oneplus one se sploh ne poveže na noben wi-fi...Napiše samo Saved in to je to...Poskusil sem že skoraj vse. Je še kakšna varijanta ali bo edina rešitev da gre na tovarniško?

Tody ::

Pozabi omrežje in poskusi znova.

Opkow ::

Si za hec probal restartat telefon?

eniLS ::

Kot že rečeno, pozabi omrežje in potem spet, se dogaja tudi meni in po nekaj poskusih pozabi/vzpostavi potem deluje.

LP

madog ::

Ravno dobil invite za one plus 2, dobil na svoj account tako da kdorkoli bi ga želel bi se morala dobiti osebno jutri čez dan v Ljublajni da skupaj naročiva in da se vpiše kupčev naslov ter da kupec takoj plača preko paypala. Vse ostalo na ZS še raje SMS 030605574
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madog ()

easy ::

madog je izjavil:

Ravno dobil invite za one plus 2, dobil na svoj account tako da kdorkoli bi ga želel bi se morala dobiti osebno jutri čez dan v Ljublajni da skupaj naročiva in da se vpiše kupčev naslov ter da kupec takoj plača preko paypala. Vse ostalo na ZS še raje SMS 030605574


Na približno katerem mestu si bil, da si dobil invite?
*newbie comin thru*

madog ::

se nisem niti registriral, kupil one plus one pred več kot 1 letom in sedaj dobil invite z jasnega neba :D
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

Egidij88 ::

Torej, 1+1 64GB je 300€. Se splača kupiti, ali rajši Moto G 3.gen ali kaj podobnega? Zanima me baterija in upgrade support... zdaj 1+2 je na njihovem Oxygenu, kaj bo s Cyanogenom?

Ciklamen ::

One+ 1 gre tudi na Oxygen, koliko sem razbral
- End of the Post ->

avtek ::

Se komu dogaja, da ko je povezan na WIFI (recimo doma) in zaklene telefon, čez nekaj časa pa WIFI ugasne, in ko recimo čez urco, dve, tri, odklene telefon se WIFI ponovno vzpostavi in dobiš vsa obvestila od družbenih omrežij, maila itd...?

Mam pa nameščena Cyanogen 12.1

Runnagain ::

avtek je izjavil:

Se komu dogaja, da ko je povezan na WIFI (recimo doma) in zaklene telefon, čez nekaj časa pa WIFI ugasne, in ko recimo čez urco, dve, tri, odklene telefon se WIFI ponovno vzpostavi in dobiš vsa obvestila od družbenih omrežij, maila itd...?

Mam pa nameščena Cyanogen 12.1


Tole je problem 12.1 paketa.

Sam sem imel vse te težave, slaba baterija, nestabilen wifi, bluetooth, ko sem naložil preko OTA 12.1.

Ker mi je šlo vse skupaj že močno na živce, sem hotel na starejšo verzijo, a sem pred tem poskusil z frišno instalacijo zadnje verzije 12.1.

In voila...vsi problemi so izginili. Sedaj wifi dela kot se šika, prav tako bluetooth, baterija (poraba) se je bistveno izboljšala. Kot preventivno sem naložil še zadnje Google services.

šernk ::

a ta telefon s starostjo pridobiva na ceni? na bolhi prodajo po leto star telefon za 280-350eur :))
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.
««
33 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oneplus X (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
63899113 (36098) cryptozaver
»

OnePlus Two (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34668118 (36830) Yossarian
»

One Plus one

Oddelek: Mobilne tehnologije
343630 (2326) Zaphod_B75
»

OnePlus One bo na voljo brez povabil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5220426 (15281) kronik
»

Težave s prednaročili OnePlus One pomenijo ponovitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6424074 (20441) Uporabnik

Več podobnih tem