» »

OnePlus One

OnePlus One

Temo vidijo: vsi
««
32 / 34
»»

Runnagain ::

Tudi sam sem z novim CM12s začuda zadovoljen...moti me le odsotnost spreminjanja zvočnih nastavitev (mute) ob držanju tipke za power...če ve kdo trik, kako hitro priti na to, da daš samo na vibro, pa kar na dan z besedo.

dottor ::

Tale mini pa zgleda kar obetavno...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

kratos ::

"izgleda da so vsi dobili najnovejši CM12 update"

krucymucy ::

kratos je izjavil:

Ne ne, tam si lahko prav vsako RGB barvo posebej štelal in od kontrasta do vsega če se prav spomnim. Tisti OS mi je bil top, od tam je šlo vse navzdol - sami problemi vsaj iz mojih izkušenj tako da telefona sploh nebom več nadgrajeval(sem še vedno na 11s), ker izgleda da so nesposobni, razen če pričakujem preveč pri tem ko hočem le stabilne verzije z dodanimi funkcijami (in ne odstranjenimi), brez večjih hroščev (battery drain, random restarti,...), normalno delujoč OS, kot je bil na začetku (po dveh popravkih).

Tiste barve lahko premikas na vsakem ROM-u. Mora bit pac rootan pa nalozis nek custom kernel in trickster mod oz. synapse.

Jaz sem vceraj nalozil CM12S (YNG1TAS17L) in cez zadnji AK kernel. Zaenkrat spila odlicno, pa malo spremembe od navadnega CM12.
CM12.1 mi pa serjejo vsi buildi do vceraj. Namrec na home screenu mi izginjajo ikone, widgeti ... oz. so tam, ampak nevidne.

valdo ::

avtek je izjavil:

Meni pri CM12 in pri CM12.1 ne deluje MMS. Imam simobil. Ima kdo rešitev za to težavo?

tudi meni ne dela MMS, kako si ti to rešil?

lp
Lp

blackbird42 ::

A si probal tud z Hangouts al pa Messenger?

Runnagain ::

valdo je izjavil:

avtek je izjavil:

Meni pri CM12 in pri CM12.1 ne deluje MMS. Imam simobil. Ima kdo rešitev za to težavo?

tudi meni ne dela MMS, kako si ti to rešil?

lp


Ne moreta poslati ali sprejeti?

valdo ::

Runnagain je izjavil:

valdo je izjavil:

avtek je izjavil:

Meni pri CM12 in pri CM12.1 ne deluje MMS. Imam simobil. Ima kdo rešitev za to težavo?

tudi meni ne dela MMS, kako si ti to rešil?

lp


Ne moreta poslati ali sprejeti?

ne morem poslati,
sem klical na podporo da uredim tiste prehode, vrata, tocke #"%&# ...
menjal sem iz 4.4.4 na 5.02
Lp

andrazoo ::

Tudi jaz nemorem poslat mms, prejmem ga pa lahko (bob). Probal na google messengerju, hangout in na pred naloženi aplikaciji. Dela le messenger ampak so tako slabe slike da se ne splača pošiljat.

avtek ::

Ko dobite/pošiljate MMS si v nastavitvah nastavite 2G. Ko bo poslalo oz prejelo, nastavite nazaj na LTE oz 3G pa bo delovalo. Vsaj meni tako deluje, sicer pa imam isto težavo.

SumTingWong ::

Je kdo že pogruntal kako silent mode vrniti? Edina stvar, ki me moti pri petici androida :/

avtek ::

Jaz sem to težavo rešil z custom rom. Druge uporabne rešitve nisem našel.

SumTingWong ::

Kateri custom ROM? Bom menjal, samo da popravim to. Pa da nima battery leaka.

andrazoo ::

avtek je izjavil:

Ko dobite/pošiljate MMS si v nastavitvah nastavite 2G. Ko bo poslalo oz prejelo, nastavite nazaj na LTE oz 3G pa bo delovalo. Vsaj meni tako deluje, sicer pa imam isto težavo.

to pa pomaga, hvala :D

krucymucy ::

SumTingWong je izjavil:

Je kdo že pogruntal kako silent mode vrniti? Edina stvar, ki me moti pri petici androida :/

Sej imas interruptions pa si tam nastavis.
All, None ali pa Priority ...

SumTingWong je izjavil:

Kateri custom ROM? Bom menjal, samo da popravim to. Pa da nima battery leaka.

Kot sem ze napisal, sem jaz se najbolj zadovoljen z CM12S in custom AK kernelom.
Ce ne pa obicen CM12 ali pa exodus.

Zgodovina sprememb…

SumTingWong ::

Sem dal 5.1.1 Mokee ROM gor, odlično dela plus poštiman je silent mode v 5.1.1 :)

andrazoo ::

Čist tako mimgrede, a se že kej ve vsaj približen datum (mesec gor v njihovem primeru :D) za ota 5.1.1?

avtek ::

SumTingWong je izjavil:

Kateri custom ROM? Bom menjal, samo da popravim to. Pa da nima battery leaka.


Tega imam jaz:

http://forum.xda-developers.com/oneplus...

Yossarian ::

Runnagain je izjavil:

Tudi sam sem z novim CM12s začuda zadovoljen...moti me le odsotnost spreminjanja zvočnih nastavitev (mute) ob držanju tipke za power...če ve kdo trik, kako hitro priti na to, da daš samo na vibro, pa kar na dan z besedo.



Če sem te prav razumel, jaz dam na vibro tako, da dam glasnost na 0 in se avtomatsko preklopi na vibro.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

avtek ::

To že, kaj pa še brez vibre?

SumTingWong ::

Se ne da. Se pa da v 5.1.1 na priority, pa ti se vedno notification light dela. Pri 5.0.2 tega ni.
Morda program SoundHUD dela. Probate lahko, neki nasu na netu kao resitev.

ajfon ::

a sem edini ko mu na oneplus one po updejtu na lolipop, ko dobim sms ne piše pošiljatelja, pa tudi če imam shranjeno tel. št?

mk-fact ::

Imel sem enake/vsaj zame nerešljive težave. Rešil sem jih šele z zamenjavo sms aplikacije. Zdaj na Textri... Brez težav.

BlueBerry ::

Updajtu sm fon pa mij zjebal ikonce.

Kje resetiram nazaj na stare?


Tenks!

lovro535v2 ::

BlueBerry je izjavil:

Updajtu sm fon pa mij zjebal ikonce.

Kje resetiram nazaj na stare?


Tenks!

probaj pod themes v nastavitvah tam lahko zamenaš ikonce samo meni se theme skos crasha tako da niti nemorem odpret da bi zamenjal teme.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

Runnagain ::

ajfon je izjavil:

a sem edini ko mu na oneplus one po updejtu na lolipop, ko dobim sms ne piše pošiljatelja, pa tudi če imam shranjeno tel. št?


Če imaš številke v imenuku shranjene v formatu +38..., potem se prikazujejo.

Zgodovina sprememb…

matmel ::

Tudi meni ne delajo MMSi (ne morem pošiljati in tudi ne prejemati)...sem na Tušmobilu, sem klical na center, pa nismo nič uredili (nima izkušenj z oneplus one). Res bi prosil nekoga, da mi pomaga rešiti to situacijo. Sem ubistvu popoln laik, tako, da bi prosil čimbolj nazorno.

Hvala, lep pozdrav.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matmel ()

N4m31355 ::

poskusi v settings>Mobile network>Access Point Names
klikniti reset to default. poskusi se druge aplikacije. preveri firewall, imas mobilne vkljucene? graj se z nastavitvami 2g/3g/4g

matmel ::

Problem rešen, hvala. Vse prejšne nastavitve sem zbrisal, pa vse na novo nastavil... Sedaj dela, edino kar je, ne morem odpreti mmsa, ki je bil poslan pred nastavitvijo. Enostavno mi ga ne odpre. A obstaja vseeno kaka možnost, da ga kak odprem?

BlueBerry ::

Imam težavo s fotoaparatom, ko pritisnem slikaj mi nariše tako črno črto in zapre fotoaparat.
Slike potem nikjer ni, sem zbrisal par fotografij, če bi bil prostor pa ni.

Imam zadnjo verzijo, je imel kdo kaj podobnega?


Hvala.
lp


DELUJE: Zamenjal sem camera mode.

Zgodovina sprememb…

starboi ::

BlueBerry je izjavil:

Imam težavo s fotoaparatom, ko pritisnem slikaj mi nariše tako črno črto in zapre fotoaparat.
Slike potem nikjer ni, sem zbrisal par fotografij, če bi bil prostor pa ni.

Imam zadnjo verzijo, je imel kdo kaj podobnega?


Hvala.
lp


DELUJE: Zamenjal sem camera mode.


Priporočam še da počistiš podatke aplikacije Camera za vsak slučaj .

Hindsight ::

Zdajle sem čisto zadovoljen s CM12S, touchscreen fix mi deluje, baterija je sicer dosti slabša, ampak še vseeno za čez cel dan. Sam te mms-i res neki zezajo, sem ponastavil, da vidim če bo kaj pomagalo.

ajfon ::

Drugače nevem kako vam baterija tako malo zdrži... Meni zdrži 3-4 dni pa uporabljam telefon tako.. ne preveč pa ne premalo.. Probal sem vključiti uno funkcijo battery saving ko ima cm12, pa mi je zdržala baterija 4-5 dni... Meni se iz prehoda iz cm 11 na cm 12 ni battery life kaj poslabšal...

andrazoo ::

Battery life se je definitivno poslabšal, screen on time tm okoli 4ure, pri cm11 je bil pa tam okoli 6ur tako da ja. Pa še MMSji ne delajo če ne spremenim nastavitev na 2G.

lovro535v2 ::

meni baterija zdrži dva dni normalne uporabe (web browsing poslušanje muzike) in pa en dan kar težke uporabe (Igranje igric gledanje videoposnetkov) je slabše kot je bilo na CM11S ni pa zelo hudo.
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

SumTingWong ::

Jaz imam od vceraj, ko sem ga nazadnje napolnil - 46% used and 4h2min SOT. Torej toliko SOT, pa se vedno imam 54%.
Imam pa Exodus 5.1.1 ROM zdajle gor.

hurter11 ::

Ima se kdo tezave s touchscreenom? Predvsem ko se segreje?

https://forums.oneplus.net/threads/guid...
Menda resitev, sam js si sam ne upam narest tazga posega, niti zarad pomanjkanja izkusenj niti zarad pomannkanja orodja. Bi mogoce kdo to naredu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hurter11 ()

andrazoo ::

meni pa žre obupno velik baterije, screen on time mam 2 ure pa samo še 45% baterije.

Drmr ::

Ce mogoce koga zanima, za Oneplus One sem kupil Orzly zascitno steklo, ker sem imel plan narociti telefon. Po prebiranju o vseh tezavah in po tezavah pri oddaji narocila, sem se odlocil da bom vzel raje kaj drugega.

Zascitno steklo je naprodaj, embalaza neodprta, cena 15eur.

SumTingWong ::

Uf se je podražil tale Orzly. Ali sem pa takrat na akcijo naletel. Decembra 2014 sem dal 6,5€ za Orzly steklo (Amazon).

Drmr ::

Uff res opazna razlika. Da nisi dobil kaksne kitajske verzije, verjetno so v obtoku.

OK, dajte mi lastniki One-a malo objasniti izkusnje, je cigav telefon bugless, brez raznih tezav z ekranom?
Vsi ti problemi in slab costumer support so me namrec odvrnili od nakupa, me pa se vseeno malo mika.

YaN-cH ::

Jaz ga imam nekje od začetka aprila in nimam nobenih problemov z neodzivnostjo, edino po nadgradnji se pozna večjo porabo akumulatorja.
Sem zelo zadovoljen z njim, je pa res neki, če bi ga pvo v živo videl nebi ga kupil, ker bi mi bil prevelik, sej sem se ga navadu, sem pa še zmeraj mnenja da je prevelik.

SumTingWong ::

Je original Orzly :) Jaz nisem imel nic problemov, potem sem se zacel malo z ROMi ukvarjat, se je pri nekaterih pojavil ghost touch, zdaj sem na Exodus in vse lepo stima. Pa tudi stock rom ne bi smel imeti tega.

Drmr ::

Hmnja velikost je res problem, tudi jaz mislim da mi ne bi sedel, ze 5 incev se mi zdi veliko.

Sej to je tisto, ne vem kje je problem s temi displayi, ali nucakan folk, ki hoce imet zadnji mozni, nestabilen FW ali je dejansko naprava problematicna. Prebral sem ze kar dosti in kolikor sem razbral je v veliko primerih problematicen HW. Problemi se pojavljajo ko so temperature visje, nekdo ki ga je odprl pa je opazil slabo izlocaijo kabla za touch, ki je v stiku s kovino in prebija.

Zelo verjetno bom vzel raje Nexusa 5 ali mogoce Xiaomi mi4i.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drmr ()

krucymucy ::

Jaz ga imam od julija 2014. Dela bp, touch tezave sem opazil samo cyanogen OS 12 (CM12S)
Nalozil sem ga iz radovednosti in po nekaj dnevih sel nazaj cm12 nightly s custom AK kernelom. Carski telefon.

lovro535v2 ::

Drmr je izjavil:

Uff res opazna razlika. Da nisi dobil kaksne kitajske verzije, verjetno so v obtoku.

OK, dajte mi lastniki One-a malo objasniti izkusnje, je cigav telefon bugless, brez raznih tezav z ekranom?
Vsi ti problemi in slab costumer support so me namrec odvrnili od nakupa, me pa se vseeno malo mika.

Imam ga od 7 januarja in do sedaj nisem imel še niti enega problema ne z yellow tint in pa tudi odzivnostjo touchscreena.priporočam
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.

ajfon ::

Jaz isto še nisem imel nobenega problema, imam ga sicer od nekega februarja, marca mislim da.. Deluje brez problema, samo mogoče se mi vsake 14 dni kakšna aplikacija crashne, ampak drugače brez večjih problemov!

Drugače mi je bil pa CM11 bolj všeč kot 12.. Mogoče se ga še nisem navadil 100%...

ajfon ::

Edino 2 stvari me motita na temu telefonu, in to je da se menijske lučke pod ekranu vidijo zelo malo, samo v temi

drugo kar me moti pri telefonu je pa da ima izrecno slab flash.. Pač sej slika dobro da nebo pomote, in tudi v temi so slike v redu, samo je flash občutno manj svetel kot na naprimer samsung telefonih..

Lp

madog ::

Pri meni pa niti ni nobene napake imam pa ga že od junija 2014, z displayem nimam težav, niti s touchem, furam multirom, rooted & exposed,

sem dobil na šihtu LG G3 in sem ga dal naprej ker OPO deluje bolje in odzivnejše, edino kar pogrešam je 800Mhz/LTE, tako da ga imam samo v mestih z 1800Mhz/LTE zunaj pač samo 3G.
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madog ()

lovro535v2 ::

ajfon je izjavil:

Edino 2 stvari me motita na temu telefonu, in to je da se menijske lučke pod ekranu vidijo zelo malo, samo v temi

drugo kar me moti pri telefonu je pa da ima izrecno slab flash.. Pač sej slika dobro da nebo pomote, in tudi v temi so slike v redu, samo je flash občutno manj svetel kot na naprimer samsung telefonih..

Lp

Sam sem tudi opazil da flash čeprav ima dual led sveti veliko slabše kot samsungov flash in pa tudi od nexus 4 bolj osvetli
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.
««
32 / 34
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oneplus X (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
63899033 (36018) cryptozaver
»

OnePlus Two (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
34668053 (36765) Yossarian
»

One Plus one

Oddelek: Mobilne tehnologije
343627 (2323) Zaphod_B75
»

OnePlus One bo na voljo brez povabil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5220412 (15267) kronik
»

Težave s prednaročili OnePlus One pomenijo ponovitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6424047 (20414) Uporabnik

Več podobnih tem